Opinie o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QUIOSQUE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w QUIOSQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Angelika

Czy firma szuka ludzi na wakacje? Wiecie w jakim sklepie potrzebują kogoś na zlecenie na Śląsku?

Aśka była wymagająca dzięki czemu były wyniki. Na tym jej praca polegała. Złego słowa nie mogę powiedzieć chociaż były różne sytuacje. Wielka szkoda że już nie jest naszym kierownikiem. I oby nie było gorzej.

Region

Dużo wpisów zero działań ze strony pracodawcy. Panie Grzegorzu gdzie Pan jest? Dlaczego spółka pozwala na tego typu zachowania? Do rzeczy Region lubelski i podkarpacki ma już dosyć współpracy z osobą która przyjęła taktykę niszczenia godności ludzi od których zależy być lub nie być firmy.To praca ludzi na najnizszym szczeblu w hierarchii spółki jest najistotniejsza my zarabiamy my się staramy my pomimo wszystko podnosimy pieniądze z podłogi. (usunięte przez administratora) stał się powszechny , brak szacunku ,wypowiadanie się negatywnie o pracownikach to też norma, nie szanowanie czasu wolnego, telefony prywatne /messnger/ stały się narzędziem własnością firmy, sposób przekazywana informacji w kółko powtarzany tak jakby pracownik był głupi lub gorzej nie ma wsparcia nie ma pomocy są tylko wymagania za marne zarobki. I wiele wiele innych kwestii. Ok .skoro tak jest. to chcemy spokoju , bez stresu chcemy pracować z klientem , klient też widzi ,słyszy jak jesteśmy traktowane jakie emocje przeżywamy. Czemu to ma służyć? Jak długo mamy być poniżanie jak długo nasza godność ma być niszczona? Czas wolny zabierany a emocje i stres przynoszone na grud prywatny Pracujemy bardzo ciężko, sytuacja ekonomiczna kraju i świata jest trudna ale to Nasza wina , nie potrafimy, nie chcemy, my mamy naprawiać to co zostało zniszczone , my zwykli doradcy . Pracujemy jesteśmy odpowiedzialni , sumienni, mamy rodziny i zobowiązania, jesteśmy wartościowymi ludźmi mamy szacunek do ludzi i miejsca w którym jesteśmy tu i teraz. Rozumiemy wszystko tylko jedna osoba nic nie rozumie nie widzi Pytanie dlaczego? I za co to wszystko? Kto jest wstanie pomóc Regionowi? Być może PIP , TV .... Dziewczyny ja już z Wami nie współpracuje ,szkoda mi Was i Waszego trudu. Pracuję są jeszcze takie miejca pracy gdzie fachowiec jest doceniany, szanowany jest miła atmosfera są wymagania , oczekiwania ale człowiek jest najważniejszy jego bezpieczeństwo i to żeby się chciało pracować bo praca to jeden z kluczowych elementów naszego życia. Spółka giełdowa znacząca a pozwala sobie na traktowanie pracowników w taki sposób jak wyżej. Jedo słowo WSTYD tracić to co najlepsze.

Zuzia
@Region

Brawo Ty.Każde słowo jest prawdą.Szkoda tylko,że jak zwykle Firma nic z tym nie robi.Pan Grzegorz i Pani Agnieszka zapadli się pod ziemię?Na szczęście i ja opuściłam progi tejże firmy.W końcu wiem co to jest szacunek RKS do pracownika.Motywowanie..I nie zakłócanie czasu prywatnego pracownika.Ciąglę nawijanie na messengerze służy przybijaniu pracownika,a nie motywowaniu go..Nasze telefony prywatne nie są telefonami służbowymi.Jesli Pani RKS tak uważa to proszę zakupić z własnych zarobków telefony podlegającym kierownikom.Jeżdzenie po sklepach i napierdzielanie na kierowników z innych sklepów jest mocno nie profesjonalne.Najważniejsze są tabelki z wynikami,które w większości sklepów są nieadekwatne do rzeczywistości...bo są po prostu fałszowane wyniki wejść.Czas najwyższy na PIP

Zuzanna

Dzień dobry, na jaką pensję można liczyć jako sprzedawczyni w Quiosque? Ile wynosi i co się na nią składa? Jakieś premie?

Pracownik Z
@Zuzanna

Pensja najniższa krajowa - 2800 brutto. Premie w zależności od wykonanego planu, ponieważ na każdy miesiąc każdy sklep ma inny plan do wykonania, który dzielony jest na ilość pracowników.

logo firmy Serwisant rowerowy
...

Nie polecam sklepu, tym bardziej w Avenidzie, niemiłe Panie, problem o wszystko, zachowują się jak królowe świata obrażone na wszystko... wciskają na siłę (usunięte przez administratora)i wyśmiewają klientów. Dla pracowników 0 szacunku

Magda
@...

Może sama Pani Regionalna obsługiwała

True1996
@...

Zgadzam się w 100% na temat tego sklepu w Avenidzie. Już pierwszego dnia pracy wyszłam po 3 godzinach, ponieważ to co tam się działo przechodziło ludzkie pojęcie. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem.

Zuzanna

Współpraca z kierownikiem regionalnym J. B. to prawdziwy dramat, zero skupiania się na problemach i ich skutecznym rozwiazniu, ta Pani preferuje wieczne pretensje, kłótnie, obrażanie i bardzo nie przyjemną atmosferę w pracy. Z jej strony zero wsparcia, zero pomocy i zero jakiego kolwiek szacunku do drugiego człowieka. Polecam firmie zająć się w końcu tym problemem, zanim odejdą wszystkie wartościowe osoby.

Magda

wyzysk za najniższą krajową, franczyzobiorcy dostali kasę z PFR a mówią że nic nie dostali, i mamy się cieszyć że mamy wypłatę a oni nie, degradują długoletnich pracowników, a regionalna Madzia to robi czystki na swoim regionie, jeszcze trochę i będzie pracować tam sama. Nowy zarząd który spłaca długi GOA powinien przyjrzeć się regionalnej Magdzie, która dewastuje cały region.

...

Jako była pracownica-nie polecam. Brak szacunku do pracowników, probleny o każdą rzecz, kierowniczka „obrabia” dupę reszcie załogi na boku, prowadzi do konfliktów. Wyzywanie o byle co, mobbing w pracy-to coś, co w każdym kiosku możecie się spodziewać. Nie polecam, szanujcie się ludzie i nie dajcie się takim ;)

ktoś!!!

Ta firma to szajs!!!!! Badziewie dla nowobogackich paniusi, które chcą sobie podpompować ego, bo niczym innym nie potrafią zabłysnąć, tylko ciuszkami za 100 zł. Wiem, że tego nie skumacie, bo same w tym siedzicie... Cóż powiedzieć... marka dla bezmyślnych ofiar konsumpcjomizmu... Pracują tam jelenie, którym się napluje w twarz i będą tego kogoś kto im napluł jeszcze wachlować na tronie... Kasujecie sobie ten komentarz, mam to gdzieś... Cenzurka tak bardzo.

Gosia

Jestem klientką tego sklepu od dawna. Miałam złotą kartę na zakupy, teraz mnie jej pozbawili.ceny za ubrania kosmiczne, żaden sklep nie jest tak drogi. Kupuję tylko jak są promocje bo mnie nie stać na ubrania w pierwszych cenach. Obłęd z tymi cenami, spodnie 189 zł a za chwilę 69,90 zł. Ciuchy przeciętna jakość. Straciłam serce do tego sklepu.

Była pracownica
@Gosia

Robiąc zakupy zakupy w "Chińczyku" lub Ali Expresie znajdziesz tam to samo, ale cena będzie o wiele niższa. Jakość jest ta sama, płaci się tylko za markę. I jedno i drugie badziewie, ale przynajmniej nie przepłacasz. Sklepy w galeriach zdzierają tylko kasę z ludzi, nie warto. Pracowałam tutaj, więc miałam kontakt z tymi ciuchami. Miernota nad miernotami: nierówne szwy, szajskie zamki, prujące się stębnówki, beznadziejny materiał, w którym skóra nie oddycha. Po kilku praniach ciuch do wywalenia- odbarwiony, rozciągnięty, zmechacony. Odradzam z całego serca nie tylko ze względu na jakość ubrań, ale również na niszczenie środowiska i wyzysk pracowników (zarówno produkcja jak i sprzedaż). Tyle się o tym trąbi... nie wiem, kiedy się ludzie obudzą.

Katarzyna

Nie polecam pracy z kierownikiem regionalnym JB (jej regiony to Podkarpacie i Lubelskie). Totalny brak szacunku wobec pracownika, regularne stosowanie mobbingu, nie szanowanie prywatnego czasu pracy. Wiele wartościowych osób musi przez tą Panią odchodzić z firmy, polecam PBH przyjrzeć się bliżej temu tematowi.

Xxxx

Czy macie już PIT?

Wieczne czekanie
@Xxxx

Oczywiście że nie. Dobrze że ze strony rządowej można pobrać, bo ta firma chyba zapomniała o wysłaniu pitow byłym pracownikom. Z resztą na pieniądze z gao od 19 listopada (data ostatniego wynagrodzenia) też w dalszym ciągu się nie można doczekać.

Xxx
@Wieczne czekanie

Właśnie zapomniała o byłych pracownikach.. porażka! Jeżeli w poniedziałek nie będę mieć go w skrzynce to te cudowne Kobiety pracujące w kadrach będą miały wiązankę! Pracowałam był problem, nie pracuje rownież problem! Nie polecam pracy w tej firmie!! Jeden wielki syf

Zuzia
@Xxxx

Rozmowa z Panią kadrową w czwartek o nie wysłanych rozliczeniach PIT.Mamy jeszcze czas!!!!!Poinformowałam kobietę,że jeśli nie wyślę w lutym Pitu składam skargę do PIPU.Takiego mobbingu i syfu jak w tej firmie nie ma nigdzie.

Była
@Zuzia

Pracodawca ma obowiązek wysłać PIT11 do końca lutego więc dajcie mu jeszcze dojść. Zresztą ja tam ściągnęłam sobie że strony epit i tyle. Wyluzujcie trochę :)

Mała Mii

Witam. Czy są tu osoby zatrudnione w byłej w sumie nie byłej firmy Gao ? Pytanie mam czy rejestrowałyście się już w urzędzie pracy i otrzymaliście prawo do zasiłku ?

Byly pracownik..

Chciałabym się dowiedzieć, do kiedy pracodawca ma czas na dostarczenie byłemu pracownikowi PITU.. Od 6 miesięcy nie pracuje w tej firmie..a do tej pory nie otrzymałam PITU..

xxxxxxxx
@Byly pracownik..

to typowe dla sieciówek takich jak Kiosk ze szmatkami, tutaj mają człowieka za nic............

Bezzębna
@xxxxxxxx

Ręce i szczęka mi opada ile jest nas kobiet wiecznie uważające się za ofiary. Nie taka praca, nie taki mąż, nie taki dzieci, nie takie życie, nie taki PIT. Błagaaaaaaaaaaam obudźmy się

Bezgłowa
@Bezzębna

Bezzębna - kimkolwiek jesteś: szacunek dla Ciebie. Takiej wypowiedzi od zawsze mi tu brakowało. Brzmisz jak świetna, myśląca kobieta. Doceniam. Odzywaj się częściej.

była pracownica
@Bezzębna

Jaki mąż? Jakie dzieci? O czym Ty w ogóle gadasz, co ma piernik do wiatraka? Tutaj jest wątek skupiony na pracy a nie na życiu osoby wyżej. Skąd wiesz jakie ma podejście do innych sfer życia, skoro nie o nich się wypowiadała, tylko o tym, że "sieciówki mają człowieka za nic". Może to jest jej punkt widzenia, może tak widzi pracę w sieciówce i ma do tego prawo. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrazić swoje własne zdanie. I owszem, zgodzę się, że sieciówki nie szanują człowieka. Opuściłam tą firmę 2 miesiące temu i bardzo sobie chwalę.

Tara
@Bezzębna

A co ma piernik do wiatraka. Przecież pytanie jest proste, jaki twin ma pracodawca na wysłanie pit. Każdy chce się rozliczyć i ma prawo oczekiwać pitu na czas. A jeżeli chodzi o pracę w tej firmie to.zwija się i po części z powodu traktowania ludzi . Gdyby firma była ok to nie byłoby takiego marnego.poziomu lojalności. I wszystko na ten temat.

Były pracownik gao

Czy ktoś się orientuję, kiedy dostaniemy pieniądze za listopad, okres wypowiedzenia i odprawę w końcu na konto? Paski są.. Pieniędzy nie ma. Ile to ma trwać? Od listopada bez środków do życia. Pięknie nas załatwili. Czy ktoś kontaktował się z Fgśp? Coś wie?

Gao
@Były pracownik gao

Z tego co się orientuję to fgsp ma 3 miesiące na wypłatę po zgłoszeniu upadłości do sądu więc trzeba się uzbroić w cierpliwość

Anonimowo
@Były pracownik gao

Na pewno nie otrzymamy pieniędzy tak szybko. Ja również czekam na nie za listopad, grudzień i odprawę. Pisałam ostatnio maila do pani z kadr, to odpisała, że jeszcze CZEKAJA NA DECYZJE SĄDU. Więc... ;)

Kaka
@Były pracownik gao

No tak firma nie wypłaciła zaległych pieniędzy, obcina etaty ale na sesję zdjęciowe na nowy sezon kasa jest ( pomijam fakt że efekty tych sesji to są nie specjalnie widoczne oprócz zdjęć w sklepach). Zaznaczmy ,że to nie małe pieniądze - dla dwóch modelek,jakieś stylistki fotograf itd.

Anna Poznan

Pracowałam tam kilka lat temu ale czytając opinie widzę że nic się nie zmieniło.Praca pełna stresu i nakazów.Regionalna chwała się i podaluchiwala jak obsługuje się klientów.Trzeba było podejść przedstawić się i łazić krok w krok za klientem.Poza tym jak klientka wyraźnie mówi że chciała by spodnie trzeba było do tego wciska bluzkę sweter i korale bo sztuki na paragon się liczyły.Przyjezdzaly też Panie wyżej postawione niż regionalne i te to dopiero się znęcał nad nami.Koszmar najgorsza praca.

Jak wygląda ścieżka awansu w QUIOSQUE?

kaśka

ścieżka awansu wyglada tak, zatrudniasz się na sprzedawcę, po kilku miesiącach ciśnienia na wyniki odchodzisz sam i tak wyglada scieżka awansu w moodo

ML

Przecież kiosk to bankrut, wyprzedają (usunięte przez administratora) za -80 na nowa kolekcje - 60 likwidacja, nikt tego nie chce kupować bo słaba ta kolekcja strasznie, a przy tym starobabowa i droga...

jk
@ML

ja bym i za darmo nie chciała takiego szajsu

Maria

Galerie wykańczają firmy wysokimi czynszami , wiec nie ma co się dziwić że firmy redukują zatrudnienia i się zamykają . Kto nie prowadził działalności nie ma pojęcia i nie powinien się wogóle wypowiadać na ten temat. Pracownik zawsze poszkodowany jak ma w ogóle cokolwiek zrobić , najlepiej się poobijać i wziać wypłatę.

Kioskowa
@Maria

Czy już nastąpił oficjalny upadek szmateksu kiosk?

Kiosk z gazetami
@Kioskowa

Chyba jeszcze nie, ale mam nadzieję, że tak się stanie :)

Olka
@Kioskowa

Też tam patrzę na te ciuchy jak na szmatex, Jak dla starych kobiet, szmatki złej jakości za wysoką cenę! Nie polecam

Olka
@Kiosk z gazetami

Ja też bo tego nikt nie kupuje, może ktoś się jeszcze (usunięte przez administratora) na nie!

Joanna
@Maria

Dokładnie. Popieram to co Pani napisała. Nie wszyscy pracownicy są tacy, ale większość tak. Niech same założą działalność i zatrudnią pracowników. Wtedy zobaczą jaki to ciężki kawałek chleba i nie przespane noce jak brak Ci na rachunki. Bo z perspektywy pracownika, to wszystko takie proste i obrażają firmę, która płaci im pensje. Jak Wam się nie podoba towar jaki jest tam sprzedawany, to nie pracujcie. Proponuję iść do spożywczego do pracy albo na bezrobocie. Prowadzę tę firmę 7 lat i nie mogę na nią złego słowa powiedzieć. Praca jak praca. Jest czasami ciężko, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Joanna

Pracownik też doświadcza nieprzespanych nocy i braku pieniędzy na rachunki, gdy nie dość, że jego pensja to minimalna krajowa, a w każdej chwili może być zwolniony i zostać bez środków do życia. Pensja wynosi tyle, żeby jakoś wegetować od 1 do 1. Nie możesz pozwolić sobie na to, by cokolwiek odłożyć, np na lekarza. Będziesz mieć podbramkową sytuację związaną ze zdrowiem wymagającą natychmiastowej interwencji, to niestety możesz mieć tylko nadzieję, że przez rok czekania na NFZ na wizytę u psychiatry przez ten czas się nie powiesisz.

Praca za miskę ryzu, obcięcie etatu na polowe i najlepiej zeby te godziny z konca miesiaca dorzucic do swiat, zespól 3 sprzedawców najlepiej jak bedzie pracowal wtedy 5 dwunastek z rzędu bo tak do wypada jak do 8 godzin dodamy po 4 godziny....za co ??? za 1 bombonierkę merssi na swięta na cały zespół takie podziękowanie za pracę dostawy obsługa i ciągłe tłumaczenie czemu klientki nie kupują...bo też nie maja tyle pieniędzy, teraz wchodza po to czasem zeby pooglądać ....i mamy bec wdzięczne ze mamy prace i tysiac złotych wypłaty,

bombonierka
@pracownik

Z tą bombonierką do podziału to jest wyjątkowo upokarzające, jakby ktoś z liścia strzelił... No cóż, ale jaki poziom firmy, takie podziękowanie. Tutaj jest ono na najniższym poziomie. Nie zdziwiłabym się, jakby w podzięce przynieśli cukierki Zozole dla każdego po jednym xD Współczuję bardzo i przykro mi to czytać, ponieważ też kiedyś przez to przechodziłam mając kontakt z Kioskiem Ruchu xD Co jakiś czas wbijam tutaj zobaczyć, jak nisko ta firma upada. I powiem, że przędzie coraz gorzej a ciągnięcie tej farsy to reanimacja trupa. No cóż, polecam uciekać jeśli jest to Twoje główne źródło zarobku. Jest wiele firm, które szanują pracownika i z doświadczenia powiem, że GODNE WARUNKI tak nie wyglądają...

No name
@pracownik

No z tym Merci to taka żenada... My nawet nie dostałyśmy bo się gdzieś zgubiło po drodze...także tego... Ja mam nadzieję, że po nowym roku znajdę pracę gdzie indziej i nie będę musiała tam pracować.

Jaga
@No name

Serdeczne dzięki za nie skrócenie planu na dzień przed wigilią! Serdeczne dzięki za merci na cały zespół do podziału! Nie wiemy czy śmiać się czy płakać. Nie dość że na święta nic to jeszcze premia uboga. Tylko wam się wydaje że komuś robicie łaskę że go zatrudniacie. Nie polecam.

@Jaga

niewolnicza praca za pieniądze śmiechu warte, traktują ludzi jak popychadło. Dzięki "wspaniałemu" Quiosque ominęły mnie przygotowania do świąt razem z rodziną dzień przed Wigilią a i jechałam z wywieszonym jęzorem na ostatnią chwilę żeby zdążyć na kolację wigilijną po ciemku i mokrej drodze, bo mój dom rodzinny jest oddalony od miasta, w którym mieszkam, odmówili mi wzięcia dnia wolnego. Chyba trzeba nie mieć własnego życia, żeby być pracownikiem tej budy od 7 boleści. Całe swieta przesiedziałam jak na szpilkach, bo wiedziałam, że zaraz czeka mnie powrót do tego koszmaru. ps pozdrawiam tych, którzy tak jak ja nabawili się nerwicy żołądka i są na skraju wyczerpania nerwowego za wieczny mobbing i czepianie dlaczego wyniki tak slabe. po nowym roku wychrzaniam stąd!!!!!!!

Agnieszka

Ja o tyle mam szczęście że pracuje w sklepie franczyzowym, mam bardzo dobre szefostwo i nie muszę się tak denerwować o wszystko przez to co się teraz dzieje.

Negatywna1996

Nie polecam... Aż szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o QUIOSQUE - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w QUIOSQUE?

Zobacz opinie na temat firmy QUIOSQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIOSQUE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUIOSQUE?

Kandydaci do pracy w QUIOSQUE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUIOSQUE