Opinie o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Ktoś

Również nie polecam, wysyłanie sms 40 min przed godziną rozpoczęcia pracy, że dzisiaj ma się nie przychodzić. Bezpłatne dwa dni szkolenia po 6 godzin, a badania lekarskie są odejmowane od wypłaty. Zdarzały się pretensje jak ktoś nie mógł przyjść w jeden weekend od miesiąca i wydzwanianie dlaczego tak

@Natan

Przeciętnie po 8 w górę, no chyba że przychodzi się na 15/16 to wtedy ok. 7. Co do elastyczności nie można narzekać jest w porządku, problemy robią się jak nie ma ludzi do pracy lub jest bella sky

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam z całego serca. Bezpłatne szkolenie wprowadzające, zmiany po max kilka godzin na wstępie, które są ponadto odwoływane telefonicznie godzinę przed twoim przybyciem, więc ciężko sobie cokolwiek zaplanować. Badania wstępne do pracy wykonujesz tak naprawdę na własny koszt, bo odcinają ci za nie pieniądze z pierwszej wypłaty, a jak zrezygnujesz w międzyczasie, to każą ci zwrócić za nie pieniądze przelewem, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Bardziej chorego podejścia do nowego pracownika nie widziałem.

@Ktoś

To taka praca dorywcza na zlecenie że mogą odwołać prace konkretnego dnia? Szkolenie o którym piszesz to takie wdrożenie do obowiązków? Każdy pracownik musi je przejść przed rozpoczęciem pracy?

Ktoś

Jest tak, że poddajesz dyspozycyjność na cały tydzień, jak nie ma ruchu to mogą cię odwołać. Ja w sierpniu przepracowałem 6 dni. Szkolenie jest obowiązkowe w moim przypadku pierwsze to było wdrożenie, jak nabijać na kasę, jak nakładać lody i gdzie co jest. Drugie to był zwykły dzień pracy tylko że za darmo

Wiktoria
@Ktoś

Czyli widzę, że w weekendy też się tutaj pracuje... Czy te dni są jakoś lepiej wypłacane? Można liczyć na ekstra stawkę? :-) Daj znać.

Były pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Nie, wszystkie dni są płatne tak samo. Przynajmniej tak było w okresie kwiecień-sierpień, ale wątpie że coś się zmieniło

Natan Nowy wpis

Jak praca w soboty i dni świąteczne to po ile zwykle godzin? Osiem czy więcej? Grafik w miarę elastyczny jak ktoś się jeszcze uczy?

Były pracownik Nowy wpis
@Natan

Czy cukiernia nie szuka kogoś na sezon?

@Michał

Nie polecam najgorsza praca na świecie straszna trauma ,beznadziejne pieniądze okropne traktowanie pracowników !!!

Iwona
@Ktoś

O to widzę, że nic się nie zmieniło. Ponad 20 lat temu też tam pracowałam, bez umowy , po tygodniu powiedzieli mi , że ukradłam ciastka i że mi nie wypłaca pieniędzy a sama na zmianie nie byłam i kluczy nie miałam. Teraz to bym do sądu poszła. Człowiek młody to głupi.. Lepiej omijać ich z daleka.

Pati
@Iwona

A jak ktoś na zmianie ma klucze to więcej mu płacą z tego tytułu? Jeśli mają podejrzenia kradzieży u stałych pracowników to też od razu zwalniają?

Jan

Od któego roku życia można pracować i jaka mniej więcej była by za to stawka?

Mirosław
@Jan

Masz na myśli staż albo praktyki? Jak się jeszcze uczysz to stawka jest wtedy bez podatku więc tyle netto co wychodzi brutto. Teraz w ogóle kogoś szukają że pytasz? Zależy ci na pracy na wakacje czy stałej?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Barbara

Kochani, czy stawki wzrosły może w tym roku? Ludzie tu pisali o najniższej krajowej, czy dla sprzedawców dochodzą też premie za wyniki? Chciałabym się zatrudnić w jednym z ich punktow, jak atmosfera na Wyszyńskiego? Kierownictwo jest ok? I czy dają teraz umowę o pracę?

Byr

Jak wygląda teraz praca przy produkcji? Mam na myśli pracę cukiernika/ pomocy cukiernika. Stawki, godziny pracy, atmosfera?

Agnieszka
@Byr

Też jestem ciekawa, myślałam o pracy tutaj... Będziesz zanosił CV? Jak dowiesz się ile płacą to daj znać :)

Jdhvjdh
@Byr

Najniższa krajowa …godziny ? w pracy to prawie tam mieszkasz od 6-21 czasami od poniedziałku do soboty atmosfera 3/10 w piekle lepiej jak tam

Glodny22

Niestety gdyż dziś 01.08 o godz 12.30 poprosiłem o datkowa beze do kawy bo małe dziecko się rozpłakało pani udzieliła informacji że nie da i jest to tylko do zestawu, nadmieniam że zostawiłem 108 zł a chłopczyk wyszedł rozplakany. Brawo ty, powodzenia na przyszłość . Mam nadzieję Panie Michale i Macieju że poprawnie obsluge ja już do was nie przyjdę a i jeszcze jedno słodzik by się przydał do kawy , ja nie mogę cukru.

Agnieszka
@Glodny22

No ale jak nie może to nie może. Powiedziała że jest do zestawu, a to sugeruje że ilość jest dokładnie wyliczona. Podsumowując... gdyby dała Twojemu dziecku, to kolejny klient by już tej bezy nie dostał. No śmieszne ale prawdziwe :D

Kasia215

Ile zarabia pracownik kawiarni ?

Ana2112
@Kasia215

18,30

Natalia

Hej. Chciałbym dowiedzieć się czy cukiernia zaczela działać na dowoz i czy maja komplet kierowców jeśli tak?

Dawne dzieje

Pracowałam tam dawno temu i od tego czasu moja noga tam nie stanęła. Duży wyzysk, harówka. Po opiniach widzę że nic nie zmieniło się w tym temacie... Jedyne co mi to dało to szkole zycia i umiejętność ciężkiej pracy, do teraz jestem związana z gastro. Na szczęście nie w firmie w której dla właścicieli liczy się tylko pieniądz a nie człowiek... Zero szacunku

Zuza

Zawsze mozna zmienić pracę tylko czy są ogólnie chęci do niej?

x

Za przepracowane 4 dni stawka niecałe 170zł. Dzwonienie 20 minut przed pracą, że mamy nie przychodzić, bo nie ma klientów (brak szacunku do czasu, który można by poświęcić na coś bardziej pożytecznego). Nigdzie nie spotkałam się z takim(usunięte przez administratora)ze strony żadnej firmy i cieszę się, że już tutaj nie pracuję, bo takie zarobki to uderzanie w godność człowieka. W dodatku chamskie zachowanie stałej pracownicy w stosunku do nowej osoby, bez powodu. W momencie zaniesienia wypowiedzenia sugestia ze strony kierowniczki, że zostaną mi potrącone pieniądze za badania, które zrobiłam tylko i wyłącznie przez wzgląd na tego pracodawcę, co jest nielegalne i niezgodne z Kodeksem Pracy. W trakcie szkolenia powtarzanie, że stawka wysoka, więc trzeba na nią ZASŁUŻYĆ. Rzeczywiście, 169zł za 4 dni harówki to bardzo dużo. Już nawet w McDonaldzie są lepsze warunki.

Milenka

Wiecznie wszystko źle ,zaorac się żeby tylko były pieniądze . Kto to widział każde niedzielę otwarte ,święta,nowy rok to są szczyty to jest czas dla rodziny . Nawet molus święta ma zamknięte . A wypłaty na święta śmiech na sali ... żadnej premii ... w markecie lepiej zarabiają .

@Milenka

Czy ze względu na pracę w święta Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz oferuje Wam premie lub inne dodatkowe benefity? Mogą to być dofinansowania do pakietu sportowego, ale także zniżki na zakupy w sklepie. Czy firma stosuje takie rozwiązania?

@Alicja

Nie ma żadnych benefitow.. i o jakim pakiecie Pani mówi ... nic takiego nie ma w tej firmie miejsca

Ambitna
@Milenka

Milenka... wszędzie lepiej zarabiają:) zmieniło się na rynku pracy ale nie w tej firmie, wiem, pracuję w innej firmie i zarabiam dużo, dużo więcej, czuję się doceniona za swoją pracę:)

Nie polecam. Tak słabe zarobki że szkoda czasu, stawki poniżej najniższej krajowej. Ehhh... dobre lody i firma z tradycjami Ale pracowników w dzisiejszych czasach nie stać na uprawnienie filantropii, każdy chce zarobić by go było stać na życie i coś ponad to.

Alicja

Na jakiej umowie byłeś zatrudniony w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Jest to ważna informacja na forum, gdyż osoby zainteresowane pracą w tej firmie chcą wiedzieć, na jakie warunki zatrudnienia mogą w niej liczyć. Zachęcam Ciebie również do napisania, jak długo nie pracujesz w niej, dzięki temu informacje na wątku będą aktualne.

Marianna

Podczas rozmowy sugerowanie, że najlepiej pracować... bez umowy. Serio Lenkiewicze to aż takie złotówy są? Stawka 8,5 zł bez umowy, wyłącznie dla desperatów.

@Marianna

Bez umowy? Pracowałem w sezonie 2018 i miałem podpisaną umowę zlecenie i każdy taka umowę miał. Stawka 13 brutto czyli ustawowa wypłacana 14-tego każdego miesiąca. Ciężka praca w szczególności dla dziewczyn ale i one dawały radę;) Faktycznie jak była brzydka pogoda to się nie szło do pracy ale mi i tak udało się zarobić.

Alicja

@Milenka Czy to znaczy, że obowiązki na poszczególnych stanowiskach nie są dobrze podzielone? A czy Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz to duża firma? Ilu pracowników zatrudnia? Takie łączenie obowiązków, o jakim piszesz kojarzy mi się raczej z małymi firmami. Ile czasu tam pracujesz? Czy przy zatrudnieniu zakres obowiązków nie był z tobą omawiany?

Milenka

Tragedia. Robienie za trzech bo marna wydajność w zadnym zakladnie nie ma takich rzeczy ... robisz wszystko szkoda gadać . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie !!!!!!!

Alicja

@Inspektor Rozumiem, że Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz zatrudnia wyłącznie na umowach cywilnoprawnych, a stawki są określane godzinowo w stosunku do wypracowanej liczby godzin? Czy są jakieś szanse na uzyskanie etatu i umowy o pracę? Czym to jest uwarunkowane? @Marianna Czy ty jesteś aktualnie po rozmowie rekrutacyjnej w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Napisz, proszę, coś więcej o jej przebiegu.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Inspektor

Brak szacunku dla pracownika pracujesz tylko wtedy gdy jest ładna pogoda i wielki ruch w innych przypadkach jesteś zwalniają do domu lub dzwonią żeby nie przychodzić nie ma szans na wyrobienie całego etatu. Za wszytko są potrącane pieniądze z napiwków.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz - Toruń

• Jak się pracuje w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz?

Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Wielkie Garbary 14
    87-100 Toruń