Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz

Toruń

Opinie o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz

pracownica 2011-12-21 09:53:29
To się pozmieniało. Zarobki głodowe i to na umowe o prace, wychodzi chyba poniżej szóstki na godzinę nawet w sezonie.
Na RMUA na czas nigdy nie możesz liczyć. Jak się poczujesz bardzo źle w nocy to możesz liczyć tylko na łaskę Służby Zdrowia. Jak chcesz L-4 to patrz wyżej.
Jak dostajesz premie to pamiętaj, że szef Ci może obciąć, bo ma dziś zły humor, a jak dostajesz to po wielokrotnym przypomnieniu, zaledwie parenaście tygodni po czasie.
Na wszystkim trzeba oszczędzać, ale kawka dla szefa co chwila musi być, oczywiście na koszt firmy. A wszelkie braki w kasie uzupełniane z kasy pracowników - w sumie nic niezwykłego, bo prawie wszędzie tak jest...
No i pamiętajmy, że kawka dla szefa musi być, mimo że na kawiarni zapierdziel, a potem zjebki, bo klienci czekają, a jak kawki nie ma to też zjebki, bo ile święta krowa może czekać.
Obydwaj bracia szefowie mają też inne zdanie co do warunków pracy, więc co chwila sprzeczne informacje i można zwariować, bo
wróżka 2012-06-01 20:40:00
W 100% zgadzam się z opinią powyżej... w tej pracy w ogóle nie ma szacunku dla pracownika, zero wyrozumiałości zarówno ze strony szefów, jak i głównej kierowniczki. Człowiek stara się by wszystko było dobrze, a nawet minimalnego przejawu wdzięczności nie może się spodziewać. Nie ważne, że kierowniczki zmianowe pracują momentami za dwóch (zresztą nie tylko one), bo tego i tak nikt nie widzi, bo jak przyjdzie któryś z szefów, to i tak zawsze pada pytanie "dlaczego to jest nie zrobione?", "dlaczego tu jest brudne?", itd. Przez tą pracę, to mam teraz problemy z kręgosłupem i kolanami, bo człowiek haruje jak głupi przez 12h ( w sezonie to jest minimum), na tyle godzin pracy ma tylko 15 minut przerwy... i na dodatek musi dźwigać termosy z lodami i dosłownie biegać z nimi po schodach, bo zawsze jest za wolno. Ale najgorszym problemem jest w tej firmie kierowniczka (manager?) która myśli, że jest tam najważniejsza, która nie liczy się ze zdaniem nikogo, nie rozumie, że ktoś oprócz pracy ma
wróżka 2012-06-01 20:42:11
Najgorszym problemem jest w tej firmie kierowniczka (manager?) która myśli, że jest tam najważniejsza, która nie liczy się ze zdaniem nikogo, nie rozumie, że ktoś oprócz pracy ma także życie rodzinne, a czasami odzywa się do wszystkich gorzej niż do psa. W końcu każdego cierpliwość się kiedyś skończy...
... 2012-07-21 22:59:14
to nie jest praca, tylko wyzysk człowieka!
quick 2012-08-19 01:19:39
sluchajcie ja tam kiedys pracowalam dwa sezony i tez bylo b ciezko ale z tego co piszecie to sie pogorszylo jeszcze.....zawsze tam byly smieszne stawki godzinowe, jedna przerwa 15 min a i czasem nawet nie, dlugie zmiany od 9h w gore ale przynajmniej placili w terminie. praca dobra na max 3 tyg zeby sie nie zajechac do konca. teraz nie wiem jak jest, ale nie sadze aby zmienili podejscie...
xxx 2014-05-26 00:12:25
Nie polecam pracy w tym zakladzie .
XYZ 2014-08-07 20:57:36
Drodzy studenci!Unikajcie pracy u Lenkiewicza!Zabiorą Wam nawet napiwki za posutą lodówke lub zmywarke.
estera 2015-02-22 14:26:52
Ja właśnie złożyłam cv i zostałam zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami..
Wycyckana 2015-02-27 17:33:39
Niestety potwierdzam że nic się nie zmieniło...
Niciii 2015-07-26 19:16:57
Praca jest ciężka to prawda... uważam ,że dużo się zmieniło przerwy są dłuższe można spokojnie odpocząć i jest w porządku. Nie pracuje się po 12h tylko max 10h.
Zazwyczaj jest to mniej, pracuje się 5 dni w tygodniu. Uważam ,że atmosfera jest bardzo dobra, no ,ale jak ktoś jest zrzędą to nigdy nic nie będzie mu pasować. To nie praca dla każdego jak ktoś ma słabą psychikę i jest flegmatyczny i powolny to nigdy nie będzie mu tu wychodzić. Trzeba być żywiołowym i pracowitym. 8 zł na godzinę to nie tak mało, jakby patrzeć na inne firmy/restauracje. Oczywiście jak szef przyjdzie to wszyscy na baczność no ,ale chyba wszędzie tak jest...
kandydatka 2015-07-28 14:19:49
Mam pytanie. te 8zł/h to netto czy brutto?
klop0 2015-10-20 15:31:35
Osobiście pracowałam w cukierni Lenkiewicz uważam, że praca jest ciężka ale za to atmosfera która tam panuje wszystko wynagradza. Pracowałam w sezonie (niby najbardziej pracowity okres czasu)i przyznaję że lekko nie było, prawda termosy są ciężkie i po schodach trzeba latać, ale robi się to większą grupą osób 3-4. Osoby które pracują tam na stałe są bardzo miłe i bardzo chętnie pomagają nowym osobą . Osobiście polecą tą prace dla osób które chcą zarobić i nie boją się czasami ciężkiej pracy : >
Serek 2016-05-14 18:28:35
No ja powiem że Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz to jest świetna rzecz sama w sobie, generalnie bardzo mocno polecam próbować się tutaj dostać jesli jesteście cukiernikami,z ambicjami, bo generalnie nigdzie nie będzie lepiej Wam.
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz