Nazim S.C.

Knurów

Opinie o Nazim S.C.

Kancelaria Prawnicza \\\"AD-REM\\\" Jerzy Krynicki 2012-04-05 10:30:30
W związku z zamieszczeniem nieprawdziwej opinii o firmie NAZIM z Knurowa, oraz o jej właścicielach [usunięte przez moderatora], a tym samym naruszenie ich dóbr osobistych ( art. 23 i 24 Kc ) wnoszę o natychmiastowe usunięcie zamieszczonej opinii na w/w temat. W przypadku nie usunięcia ze strony internetowej powyższego zapisu, sprawie zostanie nadany dalszy bieg, zgodnie z obowiązującym prawem.
Klient 2012-07-18 18:43:27
Znam firme Nazim.Korzystam z jej usług 12 lat, wpis powyzej to zemsta pracownika ktory nie dostosował sie do regulaminu pracy .Brakło mu odwagi,żby podpisać się pod wpisem swoim nazwiskiem,ale cały Knurów wie,że to Pan [usunięte przez moderatora]
Waldek 2012-07-22 18:53:58
Parkuje w firmie Nazim 10 lat i jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.Do tej pory nie udało mi sie natrafic na bardziej profesjonalną firme .Polecam firme nazim każdemu .
Krzysztof 2013-01-01 19:00:46
Informacje podane sa nieprawdziwe.Zemsta byLego pracownika , ktory nie chcial sie dostosowac do obsługi parkingu tej firmy , ktora slynie z wysokiego poziomu. Pracownik ten zostal zwolniony, odgrazal sie ze bedzie dokonywał nieprawdziwych wpisów.. Zabrakło Tobie odwagi ,abys sie podpisal swoim imieniem i nazwiskiem. Ja w tej firmie pracuje i zrobie to za Ciebie. Nazywasz sie [usunięte przez moderatora]z Redyny. Mam na imię Krzysztof , to ci odswiezy pamięc naszej rozmowy ( rozmowy miedzy nami były nagrywane)
Krzysztof
EDZIA 2013-01-24 20:30:07
firma Nazim jest profesjonalna firma w usługach parkingi strzeżone wszystkie pojazdy na tym parkingu są dobrze zabezpieczone polecam parkingi firmy Nazim. EDZIA.
Krespo 2013-02-04 23:05:38
Zgadzam się z tym co piszesz.Sama prawda,zresztą ludzie,którzy u nich pracowali ostrzegają przed nimi.
klient 2013-03-08 19:10:35
Proszę głęboko zastanowić się nad współpracą z usługami parkingowymi u Państwa Nazim. Nie polecam!!!!!
KINGA 2013-03-11 20:39:32
ja współpracuje z firmą nazim 19 lat w branży parkingi strzeżone to firma na wysokim poziomie życzyłabym sobie więcej takich parkingów tak zarządzanych osoby które tam pracowały i nie chciały się dostosować do wysokiej jakości obsługi klienta to dziś obsesyjnie wpisują nie prawdziwe informacje na temat tej firmy KINGA
klient 2013-03-12 21:00:16
Boże jakie żałosne są te pozytywne komentarze, przecież nie trzeba długo myśleć, żeby nie zorientować się, że są one pisane przez samych właścicieli!! Na czym niby może polegać współpraca z firmą, która służy tylko parkowaniu samochodu, i wymianie paru zdań w małym okienku! Ja piszę jako były klient i po prostu ostrzegam innych nad parkowaniem tam samochodu!
EDWARD 2013-03-14 22:04:03
FIRMA NAZIM TO SUPER PRACODAWCY PRACOWAŁEM U NICH DO CZASU AŻ POZWOLIŁO MI ZDROWIE JEST DYSCYPLINA BO DEWIZA SZEFA JEST DBAĆ O KLIENTA POLECAM PRACE W USŁUGACH PARKINGOWYCH NAZIM.
chudy 2013-03-16 13:29:43
Tylko chętnych do pracy brak, dziwne?!
knurowianin 2013-04-24 17:16:45
chudy - 2013-03-16 13:29:43

Tylko chętnych do pracy brak, dziwne?!
Dlaczego tylko Edwardzie kilkakrotnie stamtąd odchodziłeś..potem wracałeś?
NAZIM 2014-09-19 23:03:23
FIRMA NAZIM S.C. OSTRZEGA WSZYSTKICH CO DOKONALI NIEPRAWDZIWYCH WPISÓW SZKALUJĄCYCH NASZĄ FIRMĘ O KONSEKWENCJACH PRAWNYCH Z art 212&1i2kk.ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,KTÓREJ NADANO NR SPRAWY-spr.III Ko 653/2014r.PIERWSZA OSOBA,KTÓREJ ZOSTANIE WYTOCZONY PROCES PRZEZ FIRMĘ NAZIM S.C. JEST (usunięte przez administratora) ZAMIESZKAŁY W KNUROWIE.POZOSTAŁE OSOBY BĘDĄ POINFORMOWANE O PROCESACH SĄDOWYCH.
NAZIM 2014-09-22 21:22:25
SĄD REJONOWY VI WYDZIAŁ pracy syg.akt VI P 387/2013r.( usunięte przez administratora )AMIESZKAŁY W KNUROWIE PRZEGRAŁ PROCES SĄDOWY Z FIRMĄ NAZIM S.C. USŁUGI PARKINGOWE KNURÓW.
OLA 2014-09-23 18:39:31
bardzo bezpieczne parkingi mają monitoring co to jest rzadkość na parkingach bardzo miła i uczynna obsługa. zawsze czysto, piękne w koło parkingu zrobione ogrody polecam parkingi firmy NAZIM żeby wszystkie miasta miały takie parkingi jjak knurow to by było miło
Beata 2014-10-12 10:36:54
PARKING jest pracą dodatkową dla osób które chcą przy robić do emerytury itp.to nie jest to praca na etat
Beata 2014-10-12 11:17:58
Osoba która pisała ten wpis nie była napewo naszym klientem nie mamy takich klientów o tak płyt kim myśleniu delikatnie mówiąc!!! Co nie wiedzą na czym z nami polega współpraca
RENATA 2014-10-14 14:28:02
ostrzegają tyko przed tym że firma ta słynie z dużej dyscypliny pracy i nie każdy tam się nadaje!!!!!!
Leszek 2014-10-14 14:33:11
Ja współpracuje z firmą nazim od 10 lat jako agencja reklamy każdemu bym życzył takiego partnera biznesowego
NICOLA 2014-10-14 14:40:00
jak w każdej firmie o wysokim poziomie usług nie każdy nadaje się na dane stanowisko pracy. W tej firmie pracowałam rok.
gruby. 2014-10-15 22:06:15
proszę głęboko zastanowić się nad współpracą z portalem gowork.pl
gociekowa 2014-10-16 21:23:05
CZAS NAJWYŻSZY ZMIENIĆ ADMINISTRATORA!!!!!!
George 2014-10-16 21:38:05
TO CHYBA TAK JEGO KARIERA SIĘ ZAKOŃCZY!
Szymon 2014-12-25 01:52:37
Jest takie stare rosyjskie przysłowie, które doskonale oddaje całe te zamieszanie: " i śmieszno i straszno".
Asmodeus 2015-01-04 12:50:06
Spokojnie moge polecic firme Nazim parkingi z miasta Knurow. Z czystym sumieniem 10 na 10 i basta.
Janusz Biznesu 2016-08-16 12:16:35
Ciekawe co taki Nazim zrobi jak będzie musiał ludziom zapłacić 12 zł za godzinę według nowego prawa. Jaki kruczek w umowie wpisze żeby na końcu umowy poinformować, że zapłaci tylko 4 złote?
REP 2016-08-20 21:04:24
Nazim sobie poradzi widocznie byłeś cieniarz w tej pracy że więcej nie dostałeś ja tam nie narzekam ty pożal się boże Janusz biznesu !!!
Oszukany 2016-09-11 18:19:44
Ja też zostałem oszukany przez Nazima. W ostatni dzień poinformował, że nie wypłaci całości bo coś tam sobie powymyślał i w umowie zawarł kruczek który mu na to pozwalał. Widzę, że ciągle robi to samo, jakbyś dobrze nie pracował to znajdzie pretekst żeby Ci obniżyć pensję. Te parkingi muszą być słabo opłacalne że tak skąpi swoim pracownikom, co dziwne bo próbuje udawać milionera, ale od pierwszego dnia widziałem że coś z nim jest nie tak i że kasy z tych parkingów to on nie ma. Tak jak napisałeś typowy Janusz Biznesu. Ja ze swojej strony zgłaszam sprawę do Inspekcji Pracy i myślę nad prokuraturą. Bo nie będzie taki Nazim mną pomiatał. Trochę z tym będzie zachodu, ale mam motywację żeby go zgłosić gdzie trzeba :) Także Nazim spodziewaj się urzędów na glowie. Może na przyszłość da Ci to myślenia.
GÓRNIK 2016-09-13 22:31:37
Sam siebie oszukałeś ja cię wprowadziłem do tej firmy i doskonale wiedziałeś na jakich zasadach będziesz pracował .Umowa zlecenie to zapłata za wykonanie prawidłowo zlecenia a nie za przyjście siedzenie za biurkiem i prowadzenie godzinami rozmów z zoną ja pracowałem w kilku firmach na umowę zlecenie zanim przyszedłem do firmy Nazim tu są stworzone najlepsze warunki do pracy dorabiając do emerytury pod jednym warunkiem że jest się uczciwym w wykonywaniu zleconych obowiązków jako obsługa parkingu Bagadziński na początku byłeś wniebowzięty ze masz dodatkowa prace w miejscu zamieszkania myślałeś że tak jak większość emerytów co pracowali na kopalni że przyjdą sobie posiedzieć i wypracują drugą emeryturę nic nie robiąc i nie dostosują się do ustalonych warunków powierzonej umowy zlecenia Wiedziałeś jak parkingi firmy nazim działają zamiast zgłośić ich do wszystkich instytucji to zrób sobie lepiej badania na głowę
Były Pracownik 2016-09-14 07:21:09
Wy tam lepiej czekajcie na kontrolę. Z takimi nawet nie ma sensu dyskutować, skoro nawet nie wiesz do kogo piszesz tym bardziej widać, że na każdym ten sam haczyk w umowie stosujecie. PIP czeka, a co dopiero jak będziecie musieli płacić 12 zł na godzinę hehe. Chyba pójdziecie z torbami jak wydać 5 zł jest Nazimowi żal na pracownika. Pozdrawiam :)
GÓRNIK 2016-09-14 09:53:05
Co to za różnica czy Waldemar Bagazinski czy Alicja Baldys z Gieraltowic co przyszła za ciecia na parking do Nazima wielka pani co niby jakieś salony miała fryzjerskie zostaliście wypiepszeni z pracy za leserstwo i szudzenie a teraz się napinacie Ha Ha Ha !!!! Ja z wami pracowałem wy na pewno takiej stawki niedostaniecie nigdzie bo takich nikt już nie przyjmie wy nie byliście warci nawet 3zł tacy ludzie jak wy to są szkodnicy firm a co wy tak się martwicie o Nazima on ma firmę 22 lata i z tego co wiem że jak byli takie lewusy w pracy jak wy i też gdzie oni nie byli wszędzie przegrali sprawy a ty Baldys to samo przegrałas w sądzie bo myślałaś że uda ci się pociągnąć jakąś kasę za lecenie w. .......to wasz przyszedł koniec a nie Nazima on sobie poradzi !!!
Obiektywnie 2016-09-17 00:27:41
Parking na Szpitalnej zlikwidowany. Nieistniejące akta nieistniejących spraw i straszenie kancelarią prawną. Bardzo słaby obraz bardzo słabej firmy.
lbggtu 2016-09-18 22:47:02
@ Obiektywnie - ale o jakich sprawach mówisz? kto kogo i czym straszy? Pomijajac ten fakt - czy poszukuja pracownikó do firmy Nazim S.C. ? bede wdzieczna za informacje w temacie
Anija 2016-11-18 22:47:05
Ogromy szacun dla szefa firmy, za reagowanie na niekompetencje załogi ! To nie zabawa, z powierzonym mieniem do ochrony ! Jak ktoś chce dorabiać śpiąc ! - lub nic nie robiąc - to powodzenia i szerokosci życzę ! - Ludzie !, czy Wy czasami czytacie co piszecie ? Piszcie od razu w CV, ze macie takie priorytety w życiu !!!
Jak chodzi o ochrone powierzonego mienia, to chyba powinniście zacząć odpowiadać wlasnym majatkiem, żeby poczuć prestiz, gdzie pracujecie, i uslug oferowanych przez firmę Nazim!
I proste jak obiekt jest w pelni monitorowany to nie zastepuje monitoring lewusa, ktory spi lub ma hot line całą dobę! Warunki umowy sa jasne i czytelne ! - normalne ! trzeba wykonac prace !, a nie jej unikac liczac na wplywy !
I panie G ...... oczernianie kogoś za Pana wlasne osobiste zaniechania, wykroczenia , a przede wszystkim chec do nieróbstwa nie jest godne poklepania po ramieniu. Najpierw proponuje rachunek sumienia i spowiedz ! Moze pokuta pana ostudzi i nakloni do przeprosin za wygloszone na forum bezpodstawne oszczerstwa !
Anija 2016-11-18 22:48:46
Zostaw swoją opinię o Nazim S.C. - Knurów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nazim S.C.