Ospel S.A.

Wierbka

Opinie o Ospel S.A.

anonim 2011-03-04 13:32:19
hahaha......to ciekawe skąd taka rotacja pracowników w twojej firmie, jak taka EXTRA atmosfera, brak słów........... hary - 2010-06-22 23:26 odpowiedz | cytuj Ta entuzjastyczna wypowiedź to pewnie sponsorowana. W tej firmie dużo się mówi o profesjonalizmie a tak jest go mało. Większość pracowników nigdzie indziej nie pracowała i wykonuje swoja pracę tak jak sobie ją wyobraża. katty - 2010-06-24 10:12 odpowiedz | cytuj Ciekawe skąd Pomorzanin może to wiedzieć skoro firma jest w województwie śląskim, no chyba że jesteś jednym z nieudanych przedstawicieli handlowych - zwolnionych za kiepskie wyniki w pracy bob - 2010-06-24 10:16 odpowiedz | cytuj A twoim zdaniem żeby być profesjonalistą to trzeba pracować w wielu firmach???????? Jeżeli ktoś często zmienia pracę to najczęściej sam nie wie czego chce, albo marny z niego pracownik i pracodawca z chęcią go się pozbywa hary - 2010-07-04 23:11 odpowiedz | cytuj No właśnie, to typowe zachowanie p
anonim 2011-05-16 14:39:44
Kolejne dwa wakaty. W ogłoszeniu powinni jeszcze dodać że w grupie przedstawicieli nie ma możliwości awansu. Karierę mogą robić tylko \\\"swoi\\\".
anonim 2011-06-17 04:50:34
a co można powiedzieć o dyrekcji????? da się z nimi pracować bezkonfliktowo???????
alf 2011-08-01 09:45:28
Szefostwo? Szkoda gadać, "samouki". Pracowałem, straciłem tylko czas za marne pieniądze. Obiecanki cacanki odnośnie kasy i samochodów. Polecam chcącym się uwstecznić w rozwoju !!!! Widać po rotacji, że dziadostwo !!!!
anonymous 2013-01-24 11:05:00
Wieś to wieś, kadry zakładu słabe, co lepszy ucieka, najgorzej w biurowcu przerost zatrudnienia, kolesiostwo itd.
play54 2013-03-29 18:37:21
nie będę komentować tego miejsca... nie masz znajomości to robisz najgorszą pracę, przestawianie z miejsca na miejsce jak śmieć, pracownik nie ma nic do powiedzenia. ma dziękować za to ze w ogóle ma pracę. jeśli widzi wady w produkcji ma milczeć, bo jest tylko pionkiem. bez przesady... (usunięte przez administratora) A Prezes jest spoko gość... tylko ma źle dobraną kadrę... i niestety to odbija się na jakości produkowanego sprzętu, bo zamiast skupiać się na pracy trzeba się pilnować bezustannie. warto doceniać ludzi "trochę" dłużej pracujących bo oni znają maszyny, podzespół a nie traktować ich jak bezmózgie maszynki do podwyższania norm... szacunku do pracownika.... bo sondaże w sprzedaży wzrastają ale samoocena firm jest ujemna....
klay 2014-07-05 23:07:35
zarobki takie sobie,trochę ponad minimalną krajową,brak możliwości awansu,a jak szefostwu się nie podlizujesz to kapa. ludzi się nie ceni,są pionkami. a zwłaszcza na produkcji.w biurowcu kumoterstwo.
TD 2014-07-08 17:55:22
Większego badziewia , jak wyłączniki firmy OSPAL nigdy nie spotkałem. Dno . Nigdy więcej ! Taka firma nie powinna istnieć , bo nabiera kupujących !
darye 2014-07-31 21:58:53
Ja z każdego zakupu w firmie Ospel jestem zadowolony. Zarówno pasują do każdej ściany i koloru, ale przede wszystkim dbaja o klienta. Ot choćby zamieszczając na youtubie filmiki z wskazówkami montażowymi.
Soro 2014-08-17 23:50:07
PRzypadkowo trafilam na ten watek i wcale nie uwazam zeby to byla zla firma, mysle ze wlasnie jest calkiem dobra i ma ciekawe produkty. Dlugo sie juz na rynku trzyma :)
Mirwa 2014-09-21 21:57:25
Pracowałam jakieś 9 lat i niepowiem ze było idealnie i super ale nawet w miarę przeciętnie tylko szefostwo by pasowało trochę zmienić i nabić trochę więcej rozumu do główek .
Lubel 2014-10-22 11:37:08
Jakość produktu jak najbardziej ok.
Niestety kwestia kasy czy relacji w zespole marna.
Zbyt wiele korzeni z poprzedniej epoki.
wegowo 2014-11-30 23:07:58
Znam z perspektywy uzytkownika i produktow. WYdaje mi sie,ze zle funkcjonujaca firma nie utrzymałaby sie tak dlugo:) Dlatego pewnie utrzymuje taki poziom od lat
edno 2014-12-10 16:36:17
Nie wiem jak się pracuje, ale osprzęt się sprawuje bez zarzutu!
pacynka 2014-12-29 19:05:07
Tez moge wypowidziec sie co do osprzetu pozytywnie. Kwestia wewnetrzna firmy pozostaje jednak dla mnie tajemnica - chociaz uwazam,ze dobra firma koro funkcjonuje bez zarzutu to takze w srodku, wsrod pracownikow
katarzyna mailovska-kij 2015-02-11 17:01:25
praca przy sprzedaży i produkcji sprzętu elektrycznego nie ma dla mnie żadnych tajemnic, to też moja wielka pasja, ale oficjalnego zawodowego doświadczenie na cv nie mam jejdnak za wiele. czy w takim razie mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie u nich w ospel? ogólnie to płeć nie jest przeszkodą u nich?
marka 2015-02-26 09:52:04
katarzyna mailovska - próbuj! napisz list motywacyjny i sama sie przekonasz. Prezes jest w porzadku i sam Ospel jest w porzadku, wiec mozliwe, ze sie uda :)
lolek 2015-03-05 12:25:11
marka masz szansę tylko pamiętaj że trzeba o wszystkim donosić prezesowi bo jak nie bedziesz kapusiem to daleko nie zajedziesz, kumterstwo kto podpiepsza innych może zajśc daleko....
jurek 2015-06-05 20:42:54
Niedawno się o was dowiedziałem przy okazji remontu. Facet mi poolecił produkty ospela w casto. Fajne gniazdka i włączniki. cieszy mnie że to polska firma. Tak trzymać.
kazdi 2015-06-25 22:43:44
mają fajne produkty i ładne. estetycznie myślę ze pasują do niejednego wnętrza!
trolololo 2015-10-31 04:43:32
hehehe ja przerobiłem Polmark, ten sam właściciel ten sam sposób działania, ładujcie kit jaki chcecie wiem jak działa jedna i druga firma, kolesiostwo jak wszędzie i mdlenie oczu prezesowi raportami które nie mają sensu, a on się cieczy że jest dobrze, ale cóż sam sobie winny, a co do atmosfer to o kant d**y rozbić ;]
Hole 2016-02-03 12:44:24
To co? Ma płakać, że jest dobrze?
Damian 2016-03-08 09:21:15
Wiele razy montowałem ich osprzęt u klientów i zawsze są zadowoleni. Wszystko działa bez zarzutu latami. Białe wyłączniki nie żółkną itp. Jednym zdaniem osprzęt bardzo dobrej jakości!
Dawid 2016-05-12 13:56:52
Mi tez najbardziej podoba się to ze kolory nie blakną a biały pozostaje biały. To jest to za co najbardziej cenie tę markę. A codo rozmowy to słyszałem że ogólnie coraz częśćiej na rozmowie można spotkać się z pytaniami czysto praktycznymi żeby sprawdzić czy ogrania się temat.
Daniel 2016-06-07 17:23:57
Bardzo cenie sobie tego polskiego producenta.Produkują dobre i atrakcyjne cenowo gniazdka i włączniki. Ważne że wszystko jest trwałe,a kolory nie blakną od słońca lub nie żółkną w przypadku białego koloru.
Grzegorz 2016-08-25 14:34:27
Pojawiło się ogłoszenie na inżyniera-konstruktora. Ktoś wie, jakie widełki netto oferują? Doświadczenie mam, nie jestem świeżakiem po studiach.
Breath 2016-09-22 22:53:43
Ojj tego sam nie wiem , a jestem ciekaw własnie jak wygląda u ich praca . natomiast moge powiedzieć tyle ,ze faktycznie Ospel to solidna firma , z którą niejednokrotnie miałem doczynienia , zamawiając od niej różne rzeczy potrzebne do domu ;)
@ 2016-09-23 22:44:25
@ Breath - tylko piszesz yto jakby z punktu widzenia klienta (co oczywiścei jest również bardzo wazne) - natomiast większośc osób tutaj zapewne interesuje jak sie tam pracuje w firmie Ospel S.A. ....
Jacek 2016-11-09 20:08:05
A jaki to ma związek z tematem dotyczącym opinii o pracodawcy? Hmm?
Nie komentuję:)
Jacek 2016-11-09 20:12:22
Co za błyskotliwość wypowiedzi:)
Zostaw swoją opinię o Ospel S.A. - Wierbka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ospel S.A.