Opinie o Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne w Woźniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne w Woźniki

Xyz

Nie polecam,na samym początku trzeba wspomnieć o "łysej " maskotce firmy , takiego (usunięte przez administratora) złodzieja krętacza normalna firma dawno by się pozbyła z hukiem, ale on jest od stwarzania pozorów tam , a później niby przypadkiem na biurowcu wszystko wiedzą o każdym, wszędzie jego pełno ale nie tam gdzie trzeba, i nawet kierownictwo nie wyciąga od niego konsekwencji za to co zniszczył , wziął sobie ,czy czego nie zrobił , firma nastawiona na maksymalne oszczędności i maksymalny wyzysk człowieka , pijaństwo w firmie na porządku dziennym, dach przecieka podczas każdego deszczu , takich zacieków ludzie nie mają w garażach czy innych szopach jak tam jest wszędzie to widoczne , co miesiąc słychać tam że słaba sprzedaż była w poprzednim miesiącu , ci co mają trochę rozumu to już się zwolnili z polferu , ale są tacy co tam pracują ale brakuje im odwagi by odejść myślą że coś się zmieni na lepsze, ale tam w końcu dojdzie do tragedii i ktoś za to odpowie

Zofia

Ja niestety nie wiem kto to jest. Czyli co od tej opinii z 2021 roku nic się w firmie nie zmieniło? W jakim dziale to pijaństwo wspomniane? Na produkcji? A może ktoś powie coś o pracy przedstawiciela handlowego? Sporo ich tutaj pracuje? Mają stałe godziny pracy?

W szedłem na stronę firmową i w zakładce kariera pusto. Nie ma przyjęć bo ostatnio widziałem rekrutacje na elektryka z SEP E do 1kV. Nie było żadnych informacji prócz tego że tylko jedna zmiana. Ktoś napisze i czy nadal minimalna jak to było w zeszłym roku czy coś się poprawiło w tym temacie i da rade dobrze zarobić?

Marian Nowy wpis

Najlepsze są takie Grzeski które (usunięte przez administratora)co popadnie cały dzień przypadnie na rozmowach tel.:) także się (usunięte przez administratora)nie zmeczy, nigdy się praca nie zhanbi bo go praca nie interesuje czy takich Marianów(usunięte przez administratora)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne?

Fabian Nowy wpis

Nie polecam, praca za minimalna krajowa, maksymalny wyzysk człowieka, wszyscy tylko kombinują jak by się najmniej narobić, załatwianie prywatnych spraw w godzinach pracy, chodzą I donoszą do prezesa co chwilę, zastraszanie i wyzwiska na porządku dziennym, lepiej żebyś tam nie trafił bo gorzko tego pożałujesz

Technolog produkcji

Rozmowa po angielsku komunikatywnie na ogólne tematy o studiach,pracy inż./mgr ,zainteresowaniach, etc. Czytanie specyfikacji technicznej po angielsku i analiza rysunku technicznego pod kątem mechaniki. Następnie rozmowa po polsku na tematy techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki ,nacisk na podzespoły indukcyjne zwłaszcza transformatory pod kątem konstrukcji i zastosowania w konwerterach AC-DC tzw. flyback converter

Nie pamiętam szczegółów ,ale pytania dotyczyły tego co napisałem powyżej.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Z produkcji
@Xyz

Kto chciał się zwolnić to się zwolnił , wiadomo jak tam jest , a to że ktoś z obecnych pracowników nie ma poparcia i ma konflikt z ... tego się nie zmieni

Chodzi o jakiegoś lizusa - donosiciela? Raczej nie ma za co typa tutaj lubić z tego co napisał. xd

Zofia

W firmie Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne podobno płacą nawet 4300 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Elektryk? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Elektryk.

Damian

Może 3300 brutto

Emilia
@Damian

A po okresie próbnym można liczyć na więcej czy nie bardzo? Jakieś dodatki do tego są? Na przykład płatne nadgodziny?

Ela
@Emilia

Tak. Mozna liczyć na wiecej. Ale po nowym roku jak wzrośnie.. płaca minimalna.

@Ela

To już raczej pierwszy krok a inne zmiany? Jeszcze coś konkretnego ogłaszali czy dopiero będą? Ogólnie to macie tak, że firma przedstawia strategię na kolejny rok swoim pracownikom?

Ela
@Karolina

Firma nie przedstawia nikomu żadnej strategi i nic konkretnego nie mowi.

@Ela

Tam nigdy nie bylo zadnej strategii, wszystko na lipe robione

@Michał

aha, nie no tak po prostu myślałam, bo dobrze wiedzieć mniej więcej czego będą oczekiwać albo czego się spodziewać po prostu. Widzę, że pracujesz jeszcze to jakie warunki od nowego roku ostatecznie się szykują i jak spędziliście święta w firmie?

Munio

Firma zbiera na odzież roboczą już kilka miesięcy wiec taka kwota dla elektryka wydaje się mało prawdopodobna.

Rambo
@Munio

Firma dobra, stabilne zatrudnienie, płaca na poziomie średniej podlaskiej więc nie jest źle. Jeśli chcecie zarabieać więcej to zapraszam do Warszawy. Generalnie polecam Polfer i mam dobre zdanie o tym pracodawcy. Elektrotechnicy poszukiwani, więc śmiało aplikujcie a dostaniecie robotę.

Aneta
@Ela

A tak wraz ze wzrostem doświadczenia i zdobycia nowych umiejętności można liczyć, że dostanie się podwyżkę? Macie jakieś możliwości awansów?

Hanna
@Aneta

Bardzo rzadko, ale to awans za symbolicznie pieniądze i to awans bardziej przez to że przyjęcie nowego pracownika z doswiadczeniem jest prawie nie możliwe że względu na wymagania finansowe. W skrócie lepiej dać 100 zł więcej i awansować niż przyjąć kogoś i zapłacić 1000 zł więcej.

Danuta

To jeszcze tylko dopytam czy nadgodziny są płatne? Jak to wygląda? Czy wogole pracujecie te nadgodziny?

Kuba

Wyzyskiwanie ludzi za minimalna krajowa i to jeszcze na trzy zmiany (usunięte przez administratora)

Emilia
@Kuba

W sensie że 3 zmiany pracujesz? Czy ogólnie jest system 3-zmianowy po prostu? Nadgodziny chociaż są w pełni płatne z tego tytułu?

Czy zarobki oferowane przez Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne są adekwatne do zakresu obowiązków?

Zarobki w Polferze zawsze były słabe

Maria
@Michał

No ok, a konkretnie? Słabe to też pojęcie względne. Bo mnie interesują posady administracyjne juniorskie. Ile tutaj można brutto miesięcznie dostać na początek? I czy po okresie próbnym ta kasa jakoś rośnie?

Krzysiu
@Maria

Na poczatek minimalna, a pozniej sie dowiesz ze jest slaba sprzedaz, mozesz zapytac chlopakow z magazynu zbytu jak im kasa rosnie

Hanna
@Krzysiu

Czyli nie ma żadnych podwyżek i już zostaje się na tej najniższej? A są chociaż jakieś premie, którymi można trochę dorobić?

Nickk
@Hanna

Jak się wykona 105 % normy i dadzą 5 % niby to premii , to nawet minimalne wynagrodzenie nie wyjdzie. Zakład musi dopłacić do minimum.

Xyz

Nie polecam, bardzo kiepskie pieniadze, dużo osób pracuje za minimalna wyplate. Firma nastawiona na oszczędności, tynk się sypie, dach sie wali no bo przecież nie ma pieniedzy, firma obraca milionami ale od momentu powstania wyremontowali tylko biurowiec. Szefostwo Polferu to jakieś dusigrosze, omijac szerokim łukiem.

@Xyz

No z opisu dość słabo to wygląda. wspominasz o pracy za najniższą, jakie konkretnie stanowiska masz przy tym na myśli?

Rocky Balboa
@Xyz

Ja miło i dobrze wspominam pracę w Polferze. Fakt nie wszystko jest idealne i do wielu rzeczy możnaby się przyczepić, ale gdzie jest idealnie? Nigdzie, zawsze trawa u sąsiada będzie zieleńsza. Ja pracowałem tam 10 lat temu i być może teraz trochę się pozmieniało, choć mam nadzieję że na plus. Bardzo szanuję i doceniam ludzi z którymi miałem przyjemność pracować. Dużo też się nauczyłem. Fakt, zarobki nie powalają na kolana, ale to jest Podlasie i próżno tutaj szukać warszawskich stawek, mimo iż jeszcze to województwo mazowieckie ;) Generalnie polecam pracę w Polferze a jeśli komuś się nie będzie podobało to nikt nie jest (usunięte przez administratora) i zawsze można zmienić. Jak mogę w jakiś sposób wpłynąć na Twoją decyzję apropos podjęcia pracy w Polferze to ja bym spróbował i osobiście zobaczył jak tam jest i odpowiedział sobie na pytanie czy ta praca i ten Pracodawca jest dla mnie ok. Pozdrawiam

Czy Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aneta

8-16 16-24 24-8

Teresa
@Aneta

o czyli 3 zmiany.. A czy za pracę w godzinach nocnych są lepsze stawki czy takie same?

Szymon
@Aneta

I ja też dopytam czy nadgodziny się zdarzają w takim systemie. I jeśli tak, to czy są płatne normalnie czy do odbioru tylko

Franciszek
@Szymon

To to za ciezka robota, lepiej w biedronce na kasie, duzo nadgodzin

klmc

Czy warto aplikować na stanowisko konstruktor narzędziowy? Właśnie jest aktualna oferta ale czytając opinie mam wątpliwości. Czy konieczny jest dobry angielski i jak jest z zarobkami?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne?

Rambo

Angielski na poziomie średnio zaawansowanym wystarczy, chyba że do działu zakupów lub eksportu gdzie trzeba dogadywać się z kontrahentami z zagranicy to wiadomo im wyższy poziom tym lepiej.

Tymek

Dla mnie opinie byłych pracowników nigdy nie są obiektywne. Firma dla wielu pracowników jest dobrym pracodawcą, polecam.

Duża ilość ofert pracy wynika z atmosfery w pracy, której poziom już dawno osiągnął (usunięte przez administratora) Kadra zarządzająca (szczególnie na jednym z wydziałów to cyrk godny poziomu Monty Pythona). Choć trafiają się również świetni fachowcy i dobrzy mistrzowie. Żeby dostać się do polferu nie potrzeba kwalifikacji. Biorą wszystkich jak leci, bo większość ludzi ogarniętych już dawno się zwolniła.

Niko

Witam, pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę m.in. technolog, kontroler, asystent szefa, konstruktor. Ma ktoś wiedzę czy warto aplikować na któreś z ww. I na które najlepiej w przypadku spełnienia większości wymagan? Tyle etatów to przypadek czy wynika to z czegoś? Z góry dzieki

Mkmkmkmk
@Niko

podłączan się do pyt. Szukają ustawoacza jeszcze

ODPOW.
@Mkmkmkmk

Szukają.

Artur
@ODPOW.

Trzeba mieć doświadczenie zawodowe, aby móc zostać spawaczem w tej firmie? Z reguły jest ono potrzebne, ale mimo wszystko wolę się dopytać.

Julka

Jaką umowę oferuje ten pracodawca ? Czy można liczyć na stała posadę ?

Mon
@Julka

Umowa o pracę . Na stałe zatrudnienie to trzeba poczekać, o ile wytrzymasz tę dyktaturę.

Gertruda

Źle się dzieje w firmie, zabierane są premie pracownikom( wszystkim). Szukanie oszczędności.

Komodo
@Gertruda

Nie prawda. Premia wypłacona i to całkiem niezła.

@Komodo

Moze dla wyjatkow wyplacona ale 90% nie dostalo. Lub dostalo mniej. To byl dlugi miesiac bylo z czego obcinac. W innym wypadku nie bylo by za bardzo komu. Wiekszosc by miala minimum. I tak jest norma ponad 100% do wykonania, paskow z wyplata zakaz pobierania i nikt nie wie jakie ma wykonanie. Mozna rabac w bialy dzien :). Ogolnie typowo polskie podejejscie. Wydusic ile wlezie.

@Komodo

Grek

Musiał być powód, że premii nie było. Może nie została wypracowana?

Dominika

@Szajz, @Bobine jeżeli dla Was jedynym minusem w firmie Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne jest konkretna osoba to możecie napisać, że nie podoba Wam się sposób zarządzania firmą i tym samym nie opisywać konkretnej osoby. W sposób, który opisujecie łatwo zidentyfikować o kogo chodzi i to już jest naruszenie regulaminu.

Dominika

@abstra w komentarzach powinniśmy się skupić na opisaniu samych warunków pracy. Naruszeniem regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin jest opisywanie pracowników. Nie powinien nas interesować charakter jakiejś osoby. Tu skupiamy się na pracy.

Szajz
@Dominika

Charakter tego człowieka moglibyśmy pominąć, gdyby nie wpływał bezpośrednio na pozostałych pracowników. To jednak jest jeden z tych warunków pracy... Można być wrednym i być dobrym pracownikiem (mieć dobre pomysły, wdrażać je skutecznie i z korzyścią dla firmy, być cenionym fachowcem) a można też być... panem szefem, którego ambicja sięga dna i stawiać sobie za cel nadrzędny obsewację kto ile czasu je kanapki na przerwie, kogo można by zastraszyć i takie podobne sprawy. Dominiko - jeśli to narusza regulamin, to napisz proszę jak opisać sytuację, gdy przez tego człowieka czasami ręce opadają i jest jednym z głównych minusów pracy w Polferze? Ta firma mentalnie stoi w głębokim PRL i dopóki nie dojdzie do pewnych zmian kadrowych, to pracownicy nadal będą nazywani bydłem, nadal będzie zastraszanie, nadal "normą" będzie praca na 105% normy a podniesienie płacy minimalnej będzie się wiązało z kolejnym podniesieniem tychże norm. I tak do momentu aż ktoś pęknie. Plus? Wypłata na czas.

Bobine
@Szajz

Zgadzam się w 100 procentach z tą wypowiedzią! Polfer sypie się przez nieudolne zarządzanie kadry kierowniczej. Jak jesz kanapkę to szef widzi i wie o tym, ale np. o braku materiałów do produkcji to już nie ma zielonego pojęcia. Pracownicy sami muszą się troszczyć o produkcję. Jak chcesz urlop- to nie dostaniesz, choćby nie było roboty. Taka jest zasada.

Zostaw merytoryczną opinię o Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne - Woźniki

• Jak się pracuje w Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne?

Kandydaci do pracy w Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne