Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne

Woźniki

Opinie o Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne

rozbawiony 2011-06-25 08:17:01
Polfer PI to firma z dlugimi kradycjami.Jednak kiedy przyszedl nowy prazesik i mianowal szefem prod.totalnego (usunięte przez moderatora),to atmosfera w pracy jest gesta i smierdzaca,a ludzie tam pracujacy sa niczym robotnicy przy budawach starozytnych piramid.Dlatego nie wypisuj pindo głupot,bo chyba wypowiadasz sie o czasach komuny,ale wtedy to nie pylo Pi tylko pewnie ZMM
dabek 2011-07-05 06:04:49
Zgadzam sie z przedmówca."POLFER" to syf,zakład,ktory potrafi (usunięte przez moderatora)skrycie pracowników płacąc im "czapkowe" - doslownie. Firma,ktora robi wszystko,by dlugoletni pracownik nie dostal nawet "kuronia". Polfer,to srodowisko, w ktorym czesto dochodzi do (usunięte przez moderatora).Ludzie milcza,bo zyja w ciaglum strachu. Jak dlugo takie (usunięte przez moderatora) jak prezesik i szef produkcji beda mieli wolna reke,bo uprawiac te procedery
sandra 2012-02-24 12:52:03
A mam pytanie jakie są tam zarobki w biurze np. jako technolog,referent i atmosfera pracy ????
Luiza 2012-05-01 13:14:53
Kobieto.Idz lepiej do Biedronki. Atmosfera gestsza niz na zewnatrz. Zarobki, nie wiem,to w Polsce i Polferze temat tabu:-). Jednak ,by wiazac koniec z koncem musisz koniecznie: posiadac pole uprawne i dogadzac dopalatami UE, no i musisz kablowac wspolpracownikow. Pan (usunięte przez moderatora) lubi wiedziec wiecej niz wszystko. Widzial ktos tan film na TVN biznes?Masakra, gdzie takiego (usunięte przez moderatora)puscicli na wizję:-). Dykcji (usunięte przez moderatora)sie naucz i panowania nad emocjami.Przez te emocje pozbyles sie kilku madrych glowek z firmy:-)Na szczescie wszedzie jest lepiej niz w polferze:-)
Willanowa 2014-08-19 19:56:19
CO jak co, ale kierownik technologów i projekt manager są spoko. Także są ok kierownik narzędziowni, działu zaopatrzenia i kontroli jakości. Kierownik sprzedaży tez ok. Prezes i szef produkcji, się zgodzę z przedmówcami
wijdeven 2015-02-25 22:02:42
Zygmund technolog jest najlepszy
Rambo 2015-09-25 10:17:02
Jeśli chcesz aplikować to musisz mieć background inżynierski ,dobrze znać Excela i ogólnie ogarniać pracę z systemami komputerowymi ,angielski wystarczy na poziomie A2/B1 (tak komunikatywnie ,zwłaszcza jeśli chodzi o czytanie specyfikacji technicznych) . Warto ogarniać podstawy elektroniki, umieć obsługiwać oscyloskop i inne podstawowe przyrządy pomiarowe. Dobrze też mieć trochę praktyki w naprawie elektroniki i konstruowaniu własnych układów/urządzeń elektrycznych lub elektronicznych - to będzie duży Twój atut. Jeśli nie ogarniasz za bardzo elektroniki to poczytaj i postaraj się przyswoić trochę wiedzy z zakresu indukcyjności. Te materiały sobie poczytaj: http://elportal.pl/podstawy-elektroniki/ "Elementy indukcyjne i Rdzenie ferrytowe" Generalnie Dział Technologiczny jest OK,moim zdaniem najbardziej perspektywiczny dział w tej firmie. Kierownik technologów Leszek to spoko gość mający duża wiedzę techniczną z zakresu elektromechaniki, inni ludzie w dziale też są OK, Zygmunt i Sylwek można się od nich wiele nauczyć i chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Kasa jak na Łosice nie jest najgorsza ,choć mogłoby być lepsza. Jak jesteś dobry to 2 koła na rękę przytulisz, a może nawet więcej jak dobrze będziesz negocjował z Ekonomem, czytaj Prezesem. Mam nadzieję ,że trochę naświetliłem Ci sprawę i rozwiałem Twoje wątpliwości. Pozdrawiam
Krasucka 2015-10-18 16:53:56
Jeśli chodzi o to co napisal Rambo to zgadzam sie ze Leszek to spoko gosc.Jeśli chesz pracowac w Polferze tak naprawde nic nie musisz umiec. Jeśli masz wyzsze wyksztalcenie, mieszkasz blisko, chesz mało zarabiac, gwarantuje Ci masz ta robote!!! Najwazniejsze na rozmowie bedzie pytanie "ile by Pan chcial zarabiac? " I to od tego pytania wszystko zależy. Nie ma znaczenia co powiesz wcześniej i co będziesz umial.Powodzenia.
камада Опорникус-Бракус 2015 2015-12-06 03:30:51
Pracuje tam od ponad 10 lat,z większością komentarzy z przykrością muszę się zgodzić, że jest tu nie za fajnie, atmosferę w pracy czy na dole czy na górze można tępym nożem od masła kroić, owa atmosfera gęstnieje niestety przed każdym audytem lub inną wizytą zwłaszcza zagranicznych aktualnych lub przyszłych klientów.
Sam p.Prezes nie jest taki zły jak go malują, zdolny, mądry i umie nie tylko kalkulować ale jest jedno DUŻE ALE jest bardzo pamiętliwy raz podpadniesz masz prze..ne do końca pobytu w owem zakładzie.

Nie stety lub stety pracują tam porządni LUDZIE którzy dwoją się i troją żeby ta firma się jakoś w tych ciężkich czasach kręciła i nie padła jak wszystkie zakłady z dawnego okresu dla przykładu: UNITRA; TONSIL; UNIZET; itp.

Jak już wspomniałam do PPS'a nic nie mam poza jednym ale bardzo ważnym aspektem
ma nie do końca dobrze dobraną kadrę kierowniczą zwłaszcza pan M.P. plus ze dwie osoby na jego usługach (wersja oficjalna, że ma tyyylko 2 osóbki ;-( , no jest tych tajnych współpracowników troszku więcej inna rzecz że niektórzy nieświadomi , że przekazują pewne informacje, reszta niestety czyni to z zamiłowania i z uwielbieniem)
Teoretycznie wszyscy namierzeni i do TZW "Odstrzału" z tym że jedni już o tym wiedzą pozostali się dowiedzą kiedy przyjdzie ich godzina.

Ostatnim czasem zaszły pewne zmiany na niektórych krzesełkach na szczęście pozytywne, są to ludzie jeszcze pozytywnie nastawieni na jakiekolwiek zmiany, oraz są na tyle krótko że im sie jeszcze CHCE coś poprawić, no niestety całe biuro poza owymi wyjątkami przesiąkło już tą zgnilizną przez lata (5 lat wystarczy i zgaszona została w nich inicjatywa i jakakolwiek chęć zrozumienia czego kolwiek, kieruja sie tylko jedna zasadą:
CHDS - chroń d..ę swoją (w wolnym tłumaczeniu nawet jak coś zawinisz, zwal skibę na kogokolwiek wręć mu śrubkę w 4 litery, i duś bucikiem nisko przy GLEBIE pooki się zwykły ROBOL nie zaje... czy psychicznie czy fizycznie(z gory przepraszam za wyrażenie większość dobrych ludzików na dole choć są 2 wspomniane wyjątki tych nie przepraszam i czekajcie dam ja wam w najbliższem czasie we znaki troszku za skórke wam zaleze dopóki nie zmienita postępowania i myślenia to bedzie ta mieli prze...e jak w ruskim czołgu)

Reasumując nie rozumiałam ale przestałam już szukać przyczyny dlaczego PPS wiedząc o większości zwłaszcza o zapędach i zamiłowaniach pana MP to po cichu akceptuje.

Ale sytuacja w Kraju niedłuuugo ulegnie znacznemu pogorszeniu, więc wykorzystamy moment na ПЕРЕСТРОЙКУ

Ruszamy od dołu ale z przytupem obserwuujta najbliższe miesiące i ALBO MY ALBO ONI, zależy kto kogo pierwszy dorwie więc jak wszystko wtej rozgrywce pod znakiem zapytania.

a BIURO całe bez rzadnego wyjątku, niech pamięta o tym kto na kogo pracuje i zarabia i w jakich warunkach na dole SĄ LUDZIE NIE COBAKI, a jk nie zmieni biuro zdania i nie zacznie szanować ludzi na dole, to możemy sie zgodnie z ich wolą psami ale tylko na chwile tylko poto rzeby pokazac żę
PIES ŹLE TRAKTOWANY UGRYZIE

we współpracy z grupą
АТОСкурвесын

MOCKBA 2015
Nina 2016-04-02 08:30:20
W Łosicach pracy nie ma, jeśli się załapiesz, będziesz pracować. Dają umowę o pracę, z tym, że przyjezdne kierownictwo dobrze zna realia i wszystko zrobi żeby nie zapłacić za dużo. Stawka minimalna wzrosła? Nie ma problemu, popodnosimy normy ( nie wykonalne i nie znane nam) i wyjdzie mniej niż prze zmianą :). Taka to porządna firma i uczciwa. Ale lepszy rydz niż nic, zawsze można próbować i zawsze też, można się zwolnić gdy znajdzie się coś lepiej płatnego.
Magulon 2016-04-11 19:25:38
W Polferze jest spoko. Szef nie czepia się, prezes jest ok. Jak się pracuje uczciwie to nikt łba nie urwie. A nawet jest fajne ciacho W.....
Walentyna 2016-04-12 19:03:18
Dodała bym jeszcze, uczciwie i za darmo, najlepiej..
zelek 2016-05-17 19:43:48
dajcie znać jak znowu zaczną poszukiwania konstrukotra
Zostaw swoją opinię o Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne - Woźniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfer S.A. Podzespoły Indukcyjne