Opinie o Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. w Tarnowskie Góry

Gdm

Pracowałem w Faser SA 35 lat o 35 za długo nikomu nie polecam

alibaba

Pracodawca nie dba o pracowników, są bez podwyżek od wielu lat

Czy o elektroniku nikt tu jeszcze nie pisał? O tokarzu coś widziałem, ale mam ofertę na to pierwsze stanowisko. piszą wprost, że od minimalnej do 4,900 zł się zarabia. czy praca na miejscu jest ciężka czy raczej jednak spokojna? Warto się zgłosić?

Gdm

Pracowałem w Faser SA 35 lat o 35 za długo nikomu nie polecam

Magdalena
@Gdm

Przez moment naprawdę zwątpiłam, ale faktycznie podobno powstali w 1954! To niesamowite, aż przykre, że mas taką opinię, przecież to kawał życia. Ale jeśli faktycznie to prawda i ponad 30 lat tu pracowałeś, to może opowiesz o samych początkach swojej kariery tutaj? Bo to naprawdę może być ciekawe. ;)

Ale co masz na myśli pisząc ' wegetacja'? Chodzi ci o zarobki? Są niskie czy raczej ponad przeciętną? Sama podstawa czy jakieś premie i inne dodatki też są obecnie do zdobycia?

alibaba Nowy wpis

Pracodawca nie dba o pracowników, są bez podwyżek od wielu lat

Patka Nowy wpis

Widziałam parę zapytań o stanowiska fizyczne, moją uwagę natomiast zwróciła oferta dla referenta na Nakielską, dodawana w tamtym roku, gdzie kwota wynagrodzenia wynosiła do 4,000 zł. Jak oceniacie atmosferę w biurze? warto aplikować o ile jeszcze wystąpi takie zapotrzebowanie? Czy zarobki relatywnie z roku na rok wzrastają?

Paweł Jodkowski

Witam mam pytanie z maskami przeciwgazowymi czy jest możliwość wyprodukowania komory zaworów z maski przeciwgazowej MA-1 lub MP-6 jeśli jest możliwość to bardzo bym prosił

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Darek56

Szukam pracy jako operator wtryskarek. Jakie FASER ma wtryskarki konkretnie?

Magdalena
@Darek56

Widząc te dawne opinie jesteś przekonany co do kandydowania tutaj? A może gdzieś indziej słyszałeś o nich lepsze rzeczy?

Klient

Pracownicy tego zakladu pracuja pod wplywem alkoholu ale to jest plus bo na trzezwo sie tam nie da przebywac a co dopiero wykonuwac prace.

Ryzy

Zaklad z epoki ery kamienia lipanego pod kazdym wzgledem nie polecam nawet ludziom bez ambicji chyba ze ktos chce szybko zwariowac .

Faserowiec
@Ryzy

Komuna pod kazdym wzgledem ,tzn maszyny , mistrzowie ,kierownicy itd .Wynagrodzenie dla roboli minimalne.Nie polecam miec z ta firma cos wspolnego

Kamila

@odpowiedź to taka jest stała ekipa?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.?

Odpowiedź

Na chwilę obecną niema żadnej rekrutacji, dawno nie było i się nie zanosi, że będzie w najbliższym czasie

Rambo

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba ze ktos lubi wegetowac

Eryk

Nie zawsze w firmie może być dobrze czasami jest gorszy moment i tzreba to przetrzymać.

Obserwator

Z tego co się ostatnio słyszy od znajomych, których bliscy pracują w Faserze praca w tym zakładzie to jedna wielka kpina. Ludzie są wysyłani na urlopy bezpłatne od lutego w każdy piątek miesiąca. Do czego to zmierza? Czemu ludzie się na to godzą ? Czemu wymaga się w XXI wieku takich rzeczy od pracowników ? Naprawdę dziwie się ludziom, którzy tam dalej pracują w takich warunkach - pracy dookoła dla każdego w innych zakładach pełno, a można by przynajmniej zarobić jakieś godziwe pieniądze.

Żona pracownika

Mój mąż pracuje jeszcze w tej firmie, także mam nieco poglądu na to jak wygląda praca w faserze. Ostatnimi czasy miały miejsca zwolnienia załogi, obecnie ludzie wysyłani są w miesiącu na przynajmniej 3 dni urlopu bezpłatnego. Nowy zarząd miał zmienić firmę - tylko czy robi to w dobrą stronę ? Do czego to zmierza? Czemu oszczędza się na ludziach? Nastroje z tego co mówi mąż są złe, on też już ogląda się za nową pracą, bo nie wiadomo co będzie za miesiąc, a z czegoś żyć trzeba i opłacić rachunki. O zarobkach nie ma co wspominać nawet, bo szkoda zachodu. Jedynie ludzie tam pracujący ratują atmosferę, mąż ma wielu przyjaciół wśród pracowników i to w sumie chyba jedyna rzecz, która go trzyma w tej firmie. Mam nadzieję, że faser sobie jakoś poradzi bo to jednak firma z tradycjami oraz uznaną marką. Tylko co kiedy z fabryki zmieni nazwę na muzeum? bardzo się niepokoję. Pozdrawiam wszystkich ludzi pracujących w Faserze.

Smutne są te niektóre opinie w dodatku sądzę, że nie do końca obiektywne. Nikt na siłę nie trzyma w firmie więc można zmienić.

@Adam

Panie Adamie, w zakładzie tylko i wyłącznie dobre warunki finansowe mają kierownicy. Nie, którzy z nich nic nie robią z zarabiają krocie a dodatku jeszcze wiecznie mają mało a wpajają młodym pracownikom bzdury. Zakładowi brakuje konkretnego inwestora , który wykorzysta park maszynowy zakładu i podniesie stawki pracownikom, którzy chcą pracować a leniuchom podziękuje. pozdrawia XYZ

Muzeum FASER

Bardzo się cieszę, że już nie pracuję w tej firmie. Pracodawca w ogole nie inwestuje w pracowników i sprzęt. Po otrzymaniu podwyżki 50 zł brutto oczekuje się wdzięczności i radości na twarzach. Firma z innej epoki, została z tyłu na każdym szczeblu i mimo początkowo szczerych chęci i wysiłku, motywacja znika, a przełożeni w żaden sposób nie próbują jej przywrócić. Jeśli kokolwiek myśli o samo rozwoju i poszerzanie kompetencji w pracy, niech ingoruje ogloszenia o pracę FASERU. Comiesięczna dawkę znużenia przobrażała w depresje wypłata. Stawki jak z początku lat 90, nie tylko stawki, generalnie to wszystko pochodzi z tamtego okresu. Cale przedsiębiorstwo powinno zostać zmienione w muzeum, może wtedy zacznie przynosić profity. Szczerze nie polecam.

ByłyPracownik

Chociaż już tam nie pracuje od jakiegoś czasu jednak nie polecam w żadnym wypadku, praca w tej firmie nie przysparza żadnej przyjemności ani ekscytacji z wykonywanego zawodu . Płaca na minimalnym poziomie, motywacja do pracy żadna, system szkoleń i system motywacyjny na poziomie zerowym, warunki do pracy jak na początku lat ‘90 - przestarzały sprzęt komputerowy, przestarzałe maszyny, przestarzale metody pracy, przestarzałe, zniszczone budynki, przestarzały system funkcjonowania oraz komunikacji wewnątrz firmy. Na produkcji manufaktura i rękodzieło. Mentalnie, jak i infrastrukturalnie tak jak w minionej epoce PRL - niewiele się od tego czasu zmieniło. Dla waszego dobra polecam poszukać pracy gdzie indziej, chyba ze praca za max. 2000 zł na rękę was satysfakcjonuje przy obecnych cenach i zarobkach w podobnych firmach. Jak mawiał klasyk „na waciki” może nie wystarczyć ;)

Sektor prywatny

Nigdy nie udzielałem się do tej pory na gowork, ale dzisiaj chyba muszę. Również wróciłem właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik działu kontroli jakości. Rozmowa na bardzo dobrym poziomie, rzeczowe i konkretne pytania + test z oprogramowania MS Ofiice. Proponowana stawka 2958 zł brutto... takie pieniądze dostaje kontroler jakości na dzień dobry w każdym zakładzie w okolicy. Nawiązując do tego co napisał użytkownik druid - zarząd mentalnie jest tam w '89.

druid

Witam po dzisiejszej rozmowie rekrutacyjnej stwierdzam , że ludzie którzy ją przeprowadzili a było ich czworo to osoby kompetentnę jednak z kierownitwem i zarządem raczej coś nie tak. Rozmowa na stanowisko kierownik działu jakości (firma okolo 450 osób) proponowana stawka 2750 zl brutto chyba panowie prezesi i włodaże tej firmy zbyt długo nie opuszczali swoich gabinetów od 1989 rozku. Moi drodzy szkoda waszego czasu na zarabiania takiej góry pieniędzy na tak mało odpowiedzialnym stanowisku jak kierownik do spraw a jakości sprzetu który ma ratować ludzkie życie.

gjy

Nie polecam. Kiepsko. Kasa po czasie. Brakuje na sprzęt.

faserowiec
@gjy

pracuję w Faser od ponad 30 lat i kasa zawsze jest na czas

FASEROWIEC.
@faserowiec

Kasa oczywiście na czas, jednakże stawki bardzo niskie dla pracowników niższego rzędu. Idealne środowisko dla kierowników mała odpowiedzialność, a stawki przyzwoite. Atmosfera dobra , zależy od działu . Czy podjąć prace w FASERZE, szczerze odradzam.

kasia

ale oni w takim razie mają pewną misję w swoim działaniu produkują sprzęt ratowniczy i lampy górnicze bo to przecież wielu ludziom uratowała i uratuje jeszcze życie. i już za samo to należy firmę szanować

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.?

Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nakielska 42/44
    42-600 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6451990574 REGON: 272410537 KRS: 0000052134

Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser S.A.