Opinie o Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk w Gdańsk

Jakie wartości są cenione w Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk?

maki

Z tego co wiem to konieczne jest wykształcenie by sie tam dostać i skonczone studia.

Omi
@maki

Nie są potrzebne studia. Nie polecam pracy w tej służbie.

just Nowy wpis
@maki

Bzdura. Jakie wykształcenie? Do Straży Granicznej idą ludzie po kiepskich studiach na dziwnych uczelniach, po to aby mieć papierek. Jak to zawsze mówili "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera". Oni nie są po 5 letnich szkołach oficerskich tylko po skróconym kursie 6 miesięcznym. Ludzie po WaT-cie i Szkołach Oficerskich i dobrych studiach raczej omijają tego pracodawcę.

Iwo Nowy wpis

@Kok Jeśli ktoś ma uwagi dla Straży granicznej to niewłaściwy adres został wybrany , gdyż to jest forum pracownicze.

Kok Nowy wpis

Ludzie zadufani w sobie, myślą że rozumy pozjadali. To jak traktują pasażerów wola o pomstę do nieba. Na 10 razy chyba raz mi ktoś Dzień dobry odpowiedział. A te młode Panie, które tam siedzą, są wręcz bezczelnie. Przylecisz wizzair, nie odezwą się, BA - nagle turbo zmiana w zachowaniu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Krzycho

@Omi Możesz dodać coś do tej opinii? Jeśli ktoś lubi taką pracę/służbę to nie narzeka!!

Witam. Chcę się przenieść do Nadwiślańskiego Oddziału SG najlepiej do służby na Okęciu. Obecnie mam 23 lata wysługi,20 lat w mundurze 20 lat. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć jako chorąży.

leonienko

mam tylko jedno pytanie nie wiem kto może mi odp.moj znajomy już dwa razy składał podanie do pracy jako funkcjonariusz i dwa razy odrzucili na wstępie na czym polega rekrutacja czym się kierują kim trzeba być by chociaż na rozmowę zaprosili nawet człowieka nie widzieli a już odrzucają czy to jest normą

kargul

Witam, Nadwiślański Oddział SG to zakład w którym się nie zarabia jak się jest szaraczkiem. Są 3 rodzaje pracowników funkcjonariusze, cywilni i techniczni. Najlepiej mają funkcjusze lepsze pensje, dodatki, nagrody. Cywilni zarabiają ok 2000zł. Techniczni - najniższa krajowa. W zakładzie panuje taki nepotyzm jakiego w życiu nie widziałam. Klany rodzinne. Nie polecam tego mejsca, jeśli nie ma się dobrze obstawionych pleców. Wykorzystają a i tak na dodatkach, premiach oszwabią. Góra myśli tylko o sobie. Tacy to pożyją...

Zostaw merytoryczną opinię o Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk - Gdańsk

Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Oliwska 35
    80-563 Gdańsk