Budbaum SA

Białystok

Opinie o Budbaum SA

Sparzony 2010-12-13 11:16
Relikt PRL-u z kapitalistyczno-cwaniakarskim wykorzystywaniem podwykonawców !!
Jeśli macie bogatego sponsora to możecie jako podwykonawcy współpracować z tą firmą.Oczekiwanie na płatności wielomiesięczne !.Może kiedyś w końcu zapłacą ,a do tego czasu uzbrojcie się w masę cierpliwości,wiary i wór kasy na wypłaty dla swoich pracowników :-(
Z małym worem kasy 2012-03-08 07:53
Niestety zgadzam się płatności tragedia. Brak możliwości uzyskania konkretnej odpowiedzi kiedy będą dokonywane przelewy a po 70 dniach h spóźnienia z ich strony mozna usłyszeć zarzut że należało się przygotować lepiej finansowo o inwestycji-)))). W jakim celu więc w/w firma podpisuje umowy z podwykonawcami i umawia się na jakieś terminy płatności skoro zdaje sobie sprawę że nie jest w stanie się wywiązać brawo, brawo,brawo
tadzio 2015-12-16 00:37
a czy orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z puntu widzenia pracownika o firmie, chcialbym dowiedziec sie czegos jak wyglada tam praca,jako budolaniec jakie sa warunnki umowy
Zostaw swoją opinię o Budbaum SA - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budbaum SA