Opinie o Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax w Czeladź

Deluded Nowy wpis

13 lat temu pan Jarosław wziął zaliczkę i tyle go widziałem .

jasodo Nowy wpis

jest to ogólenie sklep z meblami kuchennymi i wydaje mi się, ze bardzo dbają i o jakość i o design wykonania, bo sa to naparwde już bardzo eleganckie meble z tego co widze i to jest na pewno też na plus dla nich.

oszukany Nowy wpis

Firma to jedna wielka pomyłka im dalej od niej tym lepiej. Firma [usunięte przez admina]ludzi,jedna wielka sciema

Monika M. Nowy wpis

Wszystko ok. Nie rozumiem co sie stalo na tym forum....jakies powycinane fragmenty...ciezko rozpracowac o co chodzi?? Ja w kazdym razie jestem zadowolona.Firma mi doradzila i pomogla w zagospodarowaniu kuchni .Zaproponowano mi wszystko od wstepnego projektu ktory mi sie bardzo podobal ...po sprzet AGD.Troszke dlugo trwala realizacja ale facet naprawde robi co moze.Efekt koncowy byl fantastyczny!!Polecam wszystkim ktorzy chca tanio i solidnie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
stolmax

Referencje oraz opinie od naszych klientów są do wglądu w siedzibie naszej Firmy.Pozdrawiamy Firma STOLMAX.

zawiedziona

To jedna wielka (usunięte przez administratora) warsztaty w starych komórkach. Gościu tylko ciągle opowiada co to nie robi i u jakich bogaczy. (usunięte przez administratora)Zapłaciłam mu zaliczkę 50% i potem (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać.

Agnieszka Sz.

Firma godna polecenia.Jakość na wysokim poziomie co do terminów to wszędzie jest tak samo.Ogólnie jestem zadowolona i polecam Firmę STOLMAX.

oszukany

Proszę wszystkich o ostrożność. Firma Stolmax to(usunięte przez administratora)

Bzdury napisałeś....ta firma to(usunięte przez administratora) wpisz sobie stolmax czeladź opinie i poczytaj o tym (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax - Czeladź

Jarosław Nogowski Stolarstwo Meblowe Stolmax
  • Rynek 26 lok. 6