Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

Opinie o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

BEZ KOMENTAŻA 2011-11-14 14:14:09
Przeczytaj uważnie to co powyżej i będziesz wiedzieć wszystko…
No comment 2011-12-07 03:02:39
Niestety podpisuję się pod mega negatywem... j/w
anonim 2011-12-27 15:35:30
Jest to pomysł godny zrealizowania... ot, taki gwiazdkowy prezent ;)
anonim 2012-01-13 12:25:40
Nie sztuka jest znaleźć prace, sztuka jest znaleźć, dobrą prace.
Pomyśl dwa razy zanim podpiszesz umowę czy to nie jest aby strata czasu.
Może mamy kryzys ale to nie znaczy że można dać się wykorzystywać.
na szczęście już tam nie pracuje 2013-01-09 12:19:15
Wystarczyło podpisać się Właściciel a nie pracownik.
Od kilku lat ???? dobre od kilku lat to ta firma istnieje.
A swoją drogą to ciekawe że wspominasz o kontroli z PIP, bo po tej kontroli w końcu była poprawa na normalne umowy o pracę.
dexter 2014-03-15 18:24:54
W ogóle możecie napisac, czy jest jakaś szansa na dostanie się do Abexil, czy w ogóle robią jakieś rekrutacje, czy nie ma co liczyć?
bin 2014-04-02 11:27:00
Właśnie, bo informacji o maszynach czyszczacych z abexil w internecie pełno, ale znalazłem zero ogłoszeń pracy!
jork 2014-04-15 18:12:35
niestety pracy nie ma tak dużo jak się spodziewacie. W końcu Abexil to tylko sklep a nie miejsce produkcji takich maszyn
Eddzio 2014-11-30 23:16:51
widzicie, teraz już minelo tyle czasu to ja napisze... moze cos sie zmienilo i pojawily sie jakies nowe miesjca pracy. wiadomo ze to nie jest zaklad produkcyjny ,ale na pewno ktos pracuje i ktos mogl zostac zwolniony albo zostal przeniesiony bo nzalazl lepsza prace. tak na prawde to piszcie co i jak :) czekam
Stupux 2015-01-31 01:44:45
Widać, że mają bardzo bogatą ofertę urządzeń firmy Karcher, Honda. http://sklep.abexil.pl/ Zastanawiające jest to czy wszystko mają dostępne na magazynach na już czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i jest jakiś okres oczekiwania na dany produkt? Wszystko wygląda nieźle zorganizowane, chociaż nie mam pewności czy tam też jest z punktu widzenia pracownika.
riko 2015-02-18 22:48:09
no własnie a propo tych magazynów Abexil to mam już pewne doświadczenie w swoim życiu na stanowisku magazyniera i z dużą chęcią zatrudniłbym się tutaj na podobnym stanowisku. Czy myślicie że jest taka opcja ? wiem , że w Warszawie jest wiele innych miejsc gdzie mógłbym pracować, ale znajomy polecał firme
cardif 2015-03-05 17:46:33
No własnie, jak jest tutaj w Abexil z możliwością podjęcia pracy? Możecie napisac jak to było u Was, to znaczy skąd dowiedzieliście się, że poszukiwani sa pracownicy, bo nie wiem, czy w ogóle jest sens zanosić im CV, może da rade wysłac mailem? Czy też przyjęcia sie zakończyły i w ogóle nie potrzebują nowych osób?
marta 2016-05-07 11:53:51
teraz toi jednak przyjacielu żadnych ofert zatrudnienia u nich nie widzę, jednak na pewno jakieś rotacje i roszady będę miały miejsce i pojawi sioę jakiś wakat. zalezy mi na tej firmie bo mają fajny szeroki asortyment narzędzi, i dla firm i firm, a to oznacza kasę
Zostaw swoją opinię o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abexil Sp.j. Bąbała Stocki