Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

Opinie o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

BEZ KOMENTAŻA 2011-11-14 14:14
Przeczytaj uważnie to co powyżej i będziesz wiedzieć wszystko…
No comment 2011-12-07 03:02
Niestety podpisuję się pod mega negatywem... j/w
anonim 2011-12-27 15:35
Jest to pomysł godny zrealizowania... ot, taki gwiazdkowy prezent ;)
anonim 2012-01-13 12:25
Nie sztuka jest znaleźć prace, sztuka jest znaleźć, dobrą prace.
Pomyśl dwa razy zanim podpiszesz umowę czy to nie jest aby strata czasu.
Może mamy kryzys ale to nie znaczy że można dać się wykorzystywać.
na szczęście już tam nie pracuje 2013-01-09 12:19
Wystarczyło podpisać się Właściciel a nie pracownik.
Od kilku lat ???? dobre od kilku lat to ta firma istnieje.
A swoją drogą to ciekawe że wspominasz o kontroli z PIP, bo po tej kontroli w końcu była poprawa na normalne umowy o pracę.
dexter 2014-03-15 18:24
W ogóle możecie napisac, czy jest jakaś szansa na dostanie się do Abexil, czy w ogóle robią jakieś rekrutacje, czy nie ma co liczyć?
bin 2014-04-02 11:27
Właśnie, bo informacji o maszynach czyszczacych z abexil w internecie pełno, ale znalazłem zero ogłoszeń pracy!
jork 2014-04-15 18:12
niestety pracy nie ma tak dużo jak się spodziewacie. W końcu Abexil to tylko sklep a nie miejsce produkcji takich maszyn
Eddzio 2014-11-30 23:16
widzicie, teraz już minelo tyle czasu to ja napisze... moze cos sie zmienilo i pojawily sie jakies nowe miesjca pracy. wiadomo ze to nie jest zaklad produkcyjny ,ale na pewno ktos pracuje i ktos mogl zostac zwolniony albo zostal przeniesiony bo nzalazl lepsza prace. tak na prawde to piszcie co i jak :) czekam
Stupux 2015-01-31 01:44
Widać, że mają bardzo bogatą ofertę urządzeń firmy Karcher, Honda. http://sklep.abexil.pl/ Zastanawiające jest to czy wszystko mają dostępne na magazynach na już czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i jest jakiś okres oczekiwania na dany produkt? Wszystko wygląda nieźle zorganizowane, chociaż nie mam pewności czy tam też jest z punktu widzenia pracownika.
riko 2015-02-18 22:48
no własnie a propo tych magazynów Abexil to mam już pewne doświadczenie w swoim życiu na stanowisku magazyniera i z dużą chęcią zatrudniłbym się tutaj na podobnym stanowisku. Czy myślicie że jest taka opcja ? wiem , że w Warszawie jest wiele innych miejsc gdzie mógłbym pracować, ale znajomy polecał firme
cardif 2015-03-05 17:46
No własnie, jak jest tutaj w Abexil z możliwością podjęcia pracy? Możecie napisac jak to było u Was, to znaczy skąd dowiedzieliście się, że poszukiwani sa pracownicy, bo nie wiem, czy w ogóle jest sens zanosić im CV, może da rade wysłac mailem? Czy też przyjęcia sie zakończyły i w ogóle nie potrzebują nowych osób?
marta 2016-05-07 11:53
teraz toi jednak przyjacielu żadnych ofert zatrudnienia u nich nie widzę, jednak na pewno jakieś rotacje i roszady będę miały miejsce i pojawi sioę jakiś wakat. zalezy mi na tej firmie bo mają fajny szeroki asortyment narzędzi, i dla firm i firm, a to oznacza kasę
za mojej kadencji było tak - 2016r. 2017-08-23 14:10
czas pracy;
pon-piątek 9-18
KAŻDA sob: 10-14
umowa o dzieło na okresie próbnym 2200 netto
umowa zlecenie po okresie próbnym 2500 netto
urlop to koncepcja na tych warunkach nie istniejąca
nie wszystko na umowie

wymagania:
obsługa klienta w sklepie perfekcyjna
obsługa magazynu
obsługa przetargów na sprzęt
obsługa dostaw i wysyłek
obsługa sprzedaży internetowej( allegro, ceneo)
kontrolowanie konkurencji i ich cen ( allegro, ceneo)
sprzątanie sklepu i magazynu
odpowiedzialność materialna za towar choć dostęp do magazynu ma każdy pracownik( nawet ci bez odpowiedzialności materialnej) a sklep i ekspozycja pozostawia duże pole do manewrów dla nieuczciwych klientów. za każdy błąd płacisz ze swojej kieszeni za braki w towarze też.

atmosfera w pracy:
właściciel nagrywa każdą rozmowę jaką wykonasz lub odbierzesz z firmowego tel. i je odsłuchuje. potem robi wykłady co powinieneś poprawić:
z mail jest podobnie
rozmowy z klientami sklepu również są komentowane regularnie w imię podnoszenia jakości obsługi
kilka razy byłem upominany, żebym nie żartował w pracy bo to rozprasza pracowników i traci się czas.

Po okresie próbnym jest rozmowa na której wyłuszczane są wszystkie twoje błędy( wspólne odsłuchiwanie rozmów) i pada werdykt, że trzeba przedłużyć okres próbny bo słabo sobie radzisz.

to są fakty ocenę pozostawiam wam
Edyta 2017-09-13 10:16
@za mojej kadencji było tak - 2016r. czyli tak sytuacja wyglądała w Abexil Sp.j. Bąbała Stocki w 2016 roku? Czy ktoś może powiedzieć czy nadal tak to wygląda? A może zaszły jakieś pozytywne zmiany? Każda informacja przyda się osobie zaglądającej na to forum.
Zostaw swoją opinię o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abexil Sp.j. Bąbała Stocki