Big Star Gintrowicz Sp.j.

Poznań

Opinie o Big Star Gintrowicz Sp.j.

Zuka111 2014-03-18 20:44:46
Big star Poznań - praca jeden wielki wyścig szczurów, pensja najniższa krajowa plus premia za sprzedaż indywidualną i obrót sklepu targety miesięczne wygórowane, mało kto wyrabia swoją normę miesięczną, ogromne parcie na sprzedaż kłótnie związane ze sprzedażą inywidualną pretensje sprzedawców o podbieranie klientów, donoszenie na siebie nawzajem, wpisywanie uwag do notatnika dla szefostwa - dziecinada czułam sie jak w podstawówce, zachowanie typu "prosze pani ona mi podebrala klienta i żle poskładała sweterek" wstyd i żenada. Duża rotacja pracowników. Obowiązek noszenia w pracy ubrań firmowych Big star rzeczy te trzeba sobie zakupić samemu z 30 % rabatem najlepiej z najnowszej kolekcji czyli te najdroższe, przecenione nie sa mile widziane gdyż nie są wizytówką firmy. Kierownictwo nieprofesjonalne żeby nie powiedzieć infantylne. Rzeczy szyte w Bangladeszu bardzo słabej jakości, nie warte swojej ceny tak jak praca w Big Star nie warta włożonego trudu i fatygi.
zajączek wielkanocny 2015-04-27 21:32:25
Szefowa Big Stara chodzi tak sztywno jak by kij od szczoty połkneła. Zapomiała jak zaczynała jako zwykły niewolnik-sprzedaca w tym sklepie. Szef troche bardziej cywilizowany pracodawca, potrafi sie usmiechnąć choć też ma swoje zajawki. Ogólnie obóz pracy spółka jawna.
czort 2016-02-05 17:54:09
Praca w bylej firmie Big Star Gintrowicz to cos strasznego calkowite podporzadkowanie sie pracodawcy od samego poczatku , notoryczne przychodzenie do pracy w czasie wolnym ,walka o klienta zeby wyrobic targety co sie z tym wiaze kłótnie na sklepie pomiędzy pracownikami bardzo duza zazdrość jak ktoś wyrabiał założony cel, kablowanie a mina szefowej wchodzącej codziennie do sklepów mówiła sama za siebie chować się po kontach ,kierownicy pomimo tego że są na sklepach (tylko dużych) nie mają nic do powiedzenia są taksamo podporządkowani jak resza zespołu zero samodzielnych decyzji nawet takich jak zwolnienie kogoś wcześniej z pracy żenada.Nie polecam pracy nikomu uciekać szkoda czasu.
ksksks 2016-03-20 22:22:03
To praca w sklepie agencyjnym, a nie w sklepie firmowym! To jest różnica!
ruda 2016-05-14 19:04:27
ODRADZAM! Ciągłe nadgodziny,ktore nie mają odzwierciedlenia w pensji,bo premia jest zawsze obcięta.Wieczne pretensje szefostwa,brak mozliwosci rozwoju oraz awansowania,pracownik z wieloletnim doswiadczeniem zarabia tyle co nowo przyjeta osoba, poniewaz brakuje osob do pracy...zenada. Panie w biurze,tragedia,wiecznie drą ryja o wszystko, w pracy musisz byc sprzedawca,ksiegową, kelnerka aby przynieść szefostwu herbatke...
violcia 2016-05-31 22:07:53
Big star Gintrowicz to teraz RK Jeans zmienili nazwę :-)
Qwerty 2016-07-12 14:43:16
Na atmosferę w pracy nie mozna narzekać, ponieważ współpracownicy to bardzo fajni ludzie. Zastrzeżenia jedynie do szefostwa. Codzienne wizyty w sklepie, wieczne niezadowolenie, zero pochwał, ciagle narzekanie na zbyt niskie obroty nawet przy braku klienta. Pracownicy z większym doświadczeniem nie maja szansy awans, musza doszkalać nowych, co powinno leżeć w zakresie obowiązków przełożonych. Ci, ktorzy wyrabiali nawet trzykrotnie wieksze targety nie dostawali premii, a zarabiali tyle co nowi, mniej obrotni pracownicy.
Zostaw swoją opinię o Big Star Gintrowicz Sp.j. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Star Gintrowicz Sp.j.