Opinie o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela w Katowice

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 2 listopada

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela? Jaką masz umowę?

GK Nowy wpis

Żadnych umów. Żadnych pieniędzy krętactwo na każdym kroku. Odradzam jakom kolwiek współpracę, szkoda zdrowia i nerwów.

Aleksandra Nowy wpis

Cześć, pojawiły się ogłoszenia. Kierownik budowy, majster, asystent kierownika, jest nawet podana stawka, czy ona jest rzeczywiście osiągalna, do tego są jeszcze dodatki?

Sunaj

Witam, Poszukujemy dawców nerek. Znajdujemy się w Indiach, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Turcji, USA, Malezji, RPA, Jordanii itp. Bardzo pilnie. B+ve , O+ve i A+ve Płacimy $500 000,00 za wiek nerek powinien być większy niż 19 lat. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunajkidneyfundation@gmail.com sunajkidneyfundation@gmail.com (usunięte przez administratora) : +48732104284 (usunięte przez administratora) : +48732104284 Dr Sunaj

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak wygląda rozmowa w Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela na stanowisko Magazynier? Z iloma osobami się rozmawia? 13 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

Balbia

Nie polecam nikomu czekam na wypłatę brak kontaktu ze staszkiem

Bartosz
@Balbia

A jak oceniasz atmosferę w Stachu? I jak długo już tam pracujesz? Możesz też powiedzieć coś na temat pensji, ile można tu zarobić na start i czy są jakieś premie i dodatki? Fajnie jeśli mi odpowiesz!

...

Atmosfera jeszcze znośna nawet

@...

Znośna? To znaczy, że da się pracować? Rozwiniesz myśl, bo widzę jakieś perturbacje jeśli chodzi o wypłaty. Pensje są płacone na czas?

@Balbia

Skąd jesteś? załatwimy te pieniądze

@NieDalemCiSieOszukac

PROŚBA O KONTAKT !! DUŻO KASY DO ODZYSKANIA OD STAREJ (usunięte przez administratora) STASZKA GRELI !! A PARÓWA SIĘ POWOŁUJE NA WPŁYWY I SWOJEGO POLICYJNEGO SYNKA

@Łukasz

Człowieku co ty masz w głowie i co wymyślasz masz lewe ręce do roboty pracuje ze Stanisławem 3 lata i tacy ludzie twojego pokroju po tygodniu u nas w firmie już nie pracują bo nierobów nie potrzebujemy ps.: zacznij pracować i nie pić pozdrawiam????????

Staszek
@Łukasz

Mariusz to ty wypisujesz te bzdury pilnuj siebie i swojej bo nie zarobisz na pieluchy tak działając pisac bzdury o mnie weź się do roboty bo z lewuchy długo nie pociągniesz

Łukasz

ZWYKŁY (usunięte przez administratora) !!! NIE PŁACI (usunięte przez administratora) LUDZI WYZYSK NA MAKSA PRACA NA STARYM NIEBEZPIECZNYM SPRZĘCIE DOSTAŁEM PALNIK Z KTÓREGO ULATNIAŁ SIE GAZ I NA TAKIM MUSIAŁEM PRACOWAĆ TO GROZI WYBUCHEM. KIEDY POWIEDZIAŁEM, ŻE NIE BĘDĘ NA TYM PRACOWAŁ USŁYSZAŁEM JAK CI NIE PASUJE NIE PRACUJ. WYZYSKIWACZ KAŻE ODWALAĆ TAKIE FUSZERY NIGDY CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM. JEDNO WIELKIE PARTACTWO A W PRACY SAMI ALKOCHOLICY ZAPRASZAM MAM SPORO MATERIAŁÓW JAK SIE PRACUJE U GRELI. BEZ ZABEZPIECZEŃ BEZ ZUSU BEZ UMOWY NIC A NIC TYLKO OBIECANKI !!!!

@Łukasz

Konkurencja widzę nie śpi haha

@Łukasz

Łukaszu weź sie do roboty bo masz aspiracje a nie potrafisz pędzla w ręce trzymać jaki z ciebie budowlaniec haha

@Paweł

Czyli co? Łukasz koloryzuje i dają tu normalne umowy ze wszystkimi składkami? A jaka jest stawka? Bo jak dobra to nic tylko aplikować :)

@Janusz

Stawka jest zależna od umiejętności pracownika co potrafi jeśli jest dobrym pracownikiem jest doceniony????

lol

Jeśli ktoś liczy na normalną umowę, to się przeliczył. Wypłata z opóźnieniem kilkutygodniowym, w porywach kilkumiesięcznym. Łganie na każdym kroku. Partaczą każdą robotę. Omijać szerokim łukiem.

oszukany-naiwny
@lol

Potwierdzm wszystkie negatywne opinie: brak fachowości, jakosc skandal, naciaganie na koszty, pijajstwo w pracy, sprzedawanie materiału.

@lol

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe moim zdaniem. Miałem kontakt z ta firmą. Jakość zero, naciąganie i zawyżanie kosztów na każdym kroku, pijaństwo, straszenie porzuceniem pracy w najbardziej nidogodnym momencie, sprzedawania materiałów itp. Jednym słowem horror

Natalia
@poszkodowany

Poszkodowany, miałeś odczynienia z firmą Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela jako jej pracownik? Jak długo tam pracowałeś, iż wyrobiłeś sobie o niej tak negatywne zdanie? Czy widzisz szanse na poprawę jakości pracy w tej firmie?

@poszkodowany

Ja również potwierdzam wszystkie negatywne opinie, jakość tragedia, naciąganie na koszty, sprzedawanie materiałów, straszenie porzuceniem pracy.

@lol

Rzeczywiście, ta firma to tragedia. Jakosć żadna, terminowość żadna, zawyżanie kosztów, zakup materiałów bez rzetelnej kalkulacji, straszenie porzuceniem roboty najbardziej niedogodnym momencie.

poszkodowany skandalicznie
@oszukany-naiwny

Potwierdzam wszystkie negatywy, brak fachowości, naciąganie na koszty, straszenie odejściem po realizacji części prac.

@poszkodowany skandalicznie

ZIOMEK ODEZWIJ SIĘ DO MNIE PROŚBA ! ALBO DAJ JAKIŚ NAMIAR

Izydor

Chyba konkurencja mocno pracuje.

Poskodowany
@Izydor

Przy takim poziomie usług i podejściu do klienta jak u Stacha nie potrzeba konkurencji aby go wyeliminować. Wystarczy uczciwa informacja. A ta jest tak, że jakość i uczciwość poniżej krytyki, skandal!

pokrzywdzony
@Izydor

Nie konkurencja tylko oszukani, proponuję abyś zatrudnił tą firmę to się przekonasz. Ta firma to tragedia.

Amk
@Izydor

To nie konkurencja to są fakty.Obecnie z tą firmą mam do czynienia .Same problemy i spartaczona robota.Wszystki opinie są prawdziwe.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

pokrzywdzony_klient
@Amk

Potwierdzam. Skandaliczna jakość, nieterminowość, brak elementarnego szcunku dla klienta.

Bartosz
@pokrzywdzony_klient

Co masz na myśli pisząc o braku szacunku?

@Bartosz

Nie odpowie ci już, pewnie konkurencja i tyle.

@Piotr

Myślisz, że konkurencji chciałby się pisać na forum? Pracujesz w firmie? Wiesz coś o aktualnych warunkach zatrudnienia, bo ciekawy jestem ile tysi można wyciągnąć na czysto.

@Bartosz

Sam byłem swiadkiem jak Stachu traktuje swoich pracownikow. Jak zwróciłem mu uwage to powiedzial ze jak mi sie nie podoba to zebym (usunięte przez administratora) Zażądałem hajsu za robote i poszedłem od idioty

@Janusz

Haha :D swój zarobek w tej firmie licz w żarciu i nerwach które zjesz dodatkowo. Nie warto nawet dzwonic o prace tam

poszkodowana

Uwaga przestrzegam przed  Firmą MLL Bulding Consulting z Wrocławia. Wynajmują sprzęt i usługi a potem nie płacą za faktury. Dla przykłady zapłacili za pierwsze cztery fatury a następne dwie nie  płacą bo niby kierownik od nich nie miał uprawnień  do podpisywania raportów tylko że na początku miał. Pełnomocnik zarządu już kilka firm rozłożył a teraz ma Firmę na żonę ,z którą jest 20 lat po rozwodzie a jej w Firmie nikt nie widział. Z daleka od takich.

paweł brzozak

(usunięte przez administratora) ! odzyskałem pieniądze dopiero na drodze prawnej zostawiam namiary na prawnika bo wiele osoó pytało pan Wojciech Szczęśniak 572 300 704.

Alan

Ja tam słyszałem, że Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela zatrudnia coraz to lepszych fachowców i nie ma w ogóle na co narzekać, wszyscy wiedzą, że sprawa jest dobra i rozwojowa, pensje coraz lepsze

@Alan

To chyba żart, ostrzegam wszystkich, co do różnych firm najczęściej w trakcie rozmowy proponuje kilka firm.

klient - pokrzywdzony
@anonymous

Potwierdza - skandaliczne wykonawstwo, oszukiwanie na każdym kroku. Jeśli ktoś tu mówi o działaniach konkurencji proponuję spróbować zatrudnić tę firmę i wtedy proszę o komentarz.

Robert

@poszkodowany Nie rozumiem jaki związek ma ten wpis z opinia o pracy w firmie bo w tym celu powstało to forum?

Natalia

Witaj. Jakiej umowy przy zatrudnieniu mogę spodziewać się od firmy Stach? Będziesz tak miły i odpowiesz?

Jak wygląda praca w tej firmie? Czy to typowo dorywcza, czy raczej stała praca? I jak z umową, raczej zlecenie?

Iza

@Poskodowany jednak na forum powinny pojawiać się tylko i wyłącznie prawdziwe informacje, a nie podsycanie dyskusji o firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela przez konkurencję. Pamiętajcie, że nieprawdziwe informacje admin ma prawo usunąć.

Iza

@anonymous nie rozumiem Twojego stwierdzenia. Co oznacza, że podczas rozmowy w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela proponuje się kilka firm? To nie ma rekrutacji do tej jednej konkretnej?

Iza

@Lolo czy Twoje doświadczenia z firmą Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela są związane ze strony klienta czy pracownika?

Oszukany

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, naciąganie na koszty, straszenie, kompletny brak fachowości, działa pod różnymi firmami aby złapać robotę.

Oszukany
@Oszukany

Ja również to potwierdzam, ostrzegam wszystkich, gość działa pod różnymi firmami i ukrywa swoje oszustwa.

Lolo
@Oszukany

Ostrzegam także, zero fachowości, dużo obiecywania, jak złapie robotę straszy i wymusza pieniądze.

Iza

Nikt mi nadal nie odpowiedział na moje pytania, dlatego je ponawiam. Czy jakiś inny pracownik chciałby coś powiedzieć na ten temat? Myślę, że to ważne dla osób szukających informacji na forum o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela.

Iza

@Oszukany a skąd wiesz, że działa pod innymi firmami? Takie informacje na forum powinny mieć swoją argumentację, ponieważ sporo osób zagląda na forum i nie można im podawać takich samych faktów, bo one nic nie wniosą.

Zostaw merytoryczną opinię o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela - Katowice

• Jak się pracuje w Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela?

Zobacz opinie na temat firmy Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela?

Kandydaci do pracy w Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. Wincentego Pola 16 lok. 1
    40-592 Katowice