Kossta kopia Dokument Stanisław Kolasa

Stalowa Wola

Opinie o Kossta kopia Dokument Stanisław Kolasa

Maja 2013-10-29 14:07:23
Znakomita firma, zajmują się serwisem i naprawą urządzeń biurowych w mojej firmie, szybko i solidnie wykonują ewentualne usterki, są bardzo sumienni, polecma.
Sandra 2013-12-11 13:15:58
Rewelacyjna firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, świetnie zajęli się wykonaniem i projektem baneru reklamowego mojej firmy, dzięĸi nim coraz wiecej osób korzysta z naszych usług,
Ala 2014-01-21 11:22:37
Zajmują się serwisem urządzeń biurowych w mojej firmie, prawdziwi fachowcy, znają się na swojej robocie, zawsze szybko uporają się z naprawą, oferują dobre ceny.
AGA 2014-02-27 09:57:12
Bardzo zależało mi na wydruku pracy dyplowej profesjonalnie, skorzystałam z usług firmy Kossta i jestem bardzo zadowolona, świetna jakośc no i ekspresowo. Polecam
Max 2016-04-20 12:53:56
Czy ktoś pracował w Kossta kopia Dokument Stanisław Kolasa czy w ogóle nie było Wam to dane? JEstem ciekawy jakie mają wymagania na podjęcie pracy, czy wysokie czy może da się jakoś sprytnie ugrać coś?
Zostaw swoją opinię o Kossta kopia Dokument Stanisław Kolasa - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kossta kopia Dokument Stanisław Kolasa