Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanisław Bosak

Kielce

Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanisław Bosak

asdf 2011-02-15 15:57:13
Z przykrością stwierdzam, że opinia niejakiego (usunięte przez administratora) jest co najmniej błędna. Chłopie weź się ogarnij !!! (usunięte przez administratora)Oni by chcieli, żeby u nich najlepiej za darmo robić. Ma ją się za niewiadomo kogo, że ich firma to jakaś tam korporacja. Ale prawda jest taka, że szef jest wieśniakiem. A cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy! Oszczędzają na wszystkim i na wszystkich bo apartamentowiec budują. Nawet głupiej rampy nie ma kto naprawić bo trzeba za to zapłacić. Ale po co płacić skoro murzyn może paletę z towarem na plecach ściągać. A co tam, niech się nabawi przepukliny, a nawet niech się zesra. Ich to i tak niewiele obchodzi. Szef udaje niedostępnego bo jest zwyczajnym tchórzem, takim samym jak ten cały kierownik transportu i logistyki. Ta firma kiedyś się rozsypie. Absolutnie nie polecam!!! Ani zaczynającym przygodę z pracą zaocznym studenciakom 1 roku, ani szukającym jakiejś f
anonim 2011-02-25 08:37:12
popieram wypowiedź asdf nie wiem co za bzdury wypisuje ten drugi lesio chyba się nawąchał zmywacza do paznokci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-02-25 11:59:38
Wielu pracodawców piszę takie wyśmienite komentarze na swój temat, żeby zachęcić ludzi... podejrzewam, że i tym razem tak jest bo to co napisał Leszek to czysta abstrakcja... Ja pracowałem pewien czas temu w tej firmie i wyrażę teraz swoją opinię. Jest tylko parę osób, których będę miło wspominać... To chłopaki z magazynu - naprawdę wszyscy są bardzo w porządku, kilku kierowców i jeszcze parę innych \"murzynów\"... i na tym kończą się pozytywne strony pracy w Magnacie. Teraz to co mnie bardzo raziło... Z szefostwem kontakt był zerowy. Szefa moje oczy widziały parę razy z czego najdłużej bo kilka minut na rozmowie o pracę. Drugi szef tzw. zastępca to kawał gbura i prostaka, który ma się za Pana... Następna w kolejce jest Ruda, która zawsze musi wiedzieć najwięcej i najwięcej ma do powiedzenia... Najgorzej wspominam kierownika logistyki z którym musiałem niestety mieć dużo kontaktu... Człowiek bez charakteru, nie umiejący nic załatwić czy nawet samodzielnie podjąć decyzji.
anonim 2011-12-08 12:36:25
witam witam pracowałem kiedyś w tej firmie wszystko ok ale co do płacy to prze prze prze lipa a o podwyżkach to można sobie pomarzyć szef fajny facet ale tylko jak się mu każdy kłania w pas ,wcześniej ktoś napisał ,że chłop zawsze będzie chłop....szkoda czasu na tego pracodawce nie polecam....!:(
kielecki_syf 2011-12-13 11:45:39
(usunięte przez administratora) Praca ciężka, płaca lipna.
Człowiek = szmata.

Szef.... Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: "Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy".
kurtka 2016-04-18 23:02:57
jak najbardziej @poli się z tobą zgadzam, tylko niektórzy mylą firmę z tą co się farbami zajmuje i ten kucharzyk ją reklamuje. ale bądźcie czujni jak ważki kochani, ta firma to srzedaż artykułów nabiałowych, tłuszczowych, spożywczych, nie mylcie jej proszę
Anonymus 2016-12-03 22:00:20
Uważam że ta firma jest świetna. Nieraz robiłem w niej zakupy i nie wiem jak ktoś może ją tak hejtować!? Zanim zaczniecie obrażać innych pomyślcie o sobie!
Zostaw swoją opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanisław Bosak - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanisław Bosak