Opinie o Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat w Kielce Rolna 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat w Kielce Rolna 4

Ile jest zmian w Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat?

Pomocny39 Nowy wpis

Aktualnie są dwie zmiany

szymon klijent Nowy wpis

Ci co tak pisza takie bzdury to znich najwieksze chamy sa jestem klijentem od kilku lat obsluga super i ta sama to chybaa nie krzywdduja sobie jak pracuja a ci co pisza o zarobkach to zz nich takie pracusie sa podejrzewaam ze dolopaty tez ssie nie nadaja

Anonymus Nowy wpis

Uważam że ta firma jest świetna. Nieraz robiłem w niej zakupy i nie wiem jak ktoś może ją tak hejtować!? Zanim zaczniecie obrażać innych pomyślcie o sobie!

kurtka

jak najbardziej @poli się z tobą zgadzam, tylko niektórzy mylą firmę z tą co się farbami zajmuje i ten kucharzyk ją reklamuje. ale bądźcie czujni jak ważki kochani, ta firma to srzedaż artykułów nabiałowych, tłuszczowych, spożywczych, nie mylcie jej proszę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR/SPEDYTOR
Warentrans Sp. z o.o.
kielecki_syf

(usunięte przez administratora) Praca ciężka, płaca lipna. Człowiek = szmata. Szef.... Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: "Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy".

witam witam pracowałem kiedyś w tej firmie wszystko ok ale co do płacy to prze prze prze lipa a o podwyżkach to można sobie pomarzyć szef fajny facet ale tylko jak się mu każdy kłania w pas ,wcześniej ktoś napisał ,że chłop zawsze będzie chłop....szkoda czasu na tego pracodawce nie polecam....!:(

Wielu pracodawców piszę takie wyśmienite komentarze na swój temat, żeby zachęcić ludzi... podejrzewam, że i tym razem tak jest bo to co napisał Leszek to czysta abstrakcja... Ja pracowałem pewien czas temu w tej firmie i wyrażę teraz swoją opinię. Jest tylko parę osób, których będę miło wspominać... To chłopaki z magazynu - naprawdę wszyscy są bardzo w porządku, kilku kierowców i jeszcze parę innych \"murzynów\"... i na tym kończą się pozytywne strony pracy w Magnacie. Teraz to co mnie bardzo raziło... Z szefostwem kontakt był zerowy. Szefa moje oczy widziały parę razy z czego najdłużej bo kilka minut na rozmowie o pracę. Drugi szef tzw. zastępca to kawał gbura i prostaka, który ma się za Pana... Następna w kolejce jest Ruda, która zawsze musi wiedzieć najwięcej i najwięcej ma do powiedzenia... Najgorzej wspominam kierownika logistyki z którym musiałem niestety mieć dużo kontaktu... Człowiek bez charakteru, nie umiejący nic załatwić czy nawet samodzielnie podjąć decyzji.

popieram wypowiedź asdf nie wiem co za bzdury wypisuje ten drugi lesio chyba się nawąchał zmywacza do paznokci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asdf

Z przykrością stwierdzam, że opinia niejakiego (usunięte przez administratora) jest co najmniej błędna. Chłopie weź się ogarnij !!! (usunięte przez administratora)Oni by chcieli, żeby u nich najlepiej za darmo robić. Ma ją się za niewiadomo kogo, że ich firma to jakaś tam korporacja. Ale prawda jest taka, że szef jest wieśniakiem. A cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy! Oszczędzają na wszystkim i na wszystkich bo apartamentowiec budują. Nawet głupiej rampy nie ma kto naprawić bo trzeba za to zapłacić. Ale po co płacić skoro murzyn może paletę z towarem na plecach ściągać. A co tam, niech się nabawi przepukliny, a nawet niech się zesra. Ich to i tak niewiele obchodzi. Szef udaje niedostępnego bo jest zwyczajnym tchórzem, takim samym jak ten cały kierownik transportu i logistyki. Ta firma kiedyś się rozsypie. Absolutnie nie polecam!!! Ani zaczynającym przygodę z pracą zaocznym studenciakom 1 roku, ani szukającym jakiejś f

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Bosak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Magnat - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042