Stam-Stal

Wałbrzych

Opinie o Stam-Stal

bleee 2011-01-31 01:15:52
POLECAM osobom które lubią wykonywać dodatkowe pracę ( np. szorowanie kibla). Na pewno nie zarobi się tam dużo. Brak możliwości rozwoju na swoim stanowisku chyba że w sprzątaniu i paleniu w piecu.
anonim 2011-02-02 04:00:32
Zdecydowanie zgadzm się z Bleee :)
Potężna rotacja. Pracownicy sami się zwalniają! Beznadziejna firma, beznadziejne warunki pracy, brak możliwości rozwoju i awansu. Praca za grosze - nie wypłacone prowizje!!!
Polecam firmę osobom które chcą zobaczyć jakiego szefa omijać :)
Pozdrawiam wszystkich składających tam swoje aplikacje.
ja 2011-05-13 04:36:25
co to za opowieści ja pracuje i nie narzekam , prowizja i pensja jest na czas , normalne warunki pracy , szef naprawdę w porządku złego słowa nie można powiedzieć a ludzi niezorientowanych terazniejszą sytuacja w firmie pozdrawiam serdecznie
pracownik 2011-06-17 03:57:17
Witam. Brawo dla (usunięte przez administratora). widzę że ktoś pana lubi jestem ciekaw co za to dostał/dostała chyba ze to ktoś bliski pisał:). Jeśli lubisz sprzatac,karmic psy,palic w piecu i odgarniac snieg to zapraszam chętnych do składania CV podczas rozmowy obieca ci wszystko co chcesz dobra kasa prowizja normalnie miodzio tylko czemu odeszło w ciągu ostatnich 5-6 lat prawie 60-70 osób. Powinien sobie postawic szafę jak w Misiu ( łubu dubu ......). Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników.
ja 2011-06-17 04:12:09
a macie lepsza pracę ??? napewno tak i zarabiacie po 10 tysiecy miesiecznie hehe , pozdrawiam pracownik
ja2 2011-06-17 06:30:55
Dobry jestes tak szybko zareagowac. Zostałes chyba juz nominowany do pracownika roku pamietaj żeby sie upomniec o premie za te wpisy. Coś mi sie zdaje ze to sam Prezes pisze te riposty:) Pozdrowienia
ja 2011-06-21 02:51:17
prezes nawet nie wie jakie tu sa głupoty wypisywane i nie on odpisuje a skad taka szybka reakcja , normalnie inteligentna osoba by sie domysliła że za kazdym razem przychodza na poczte powiadomienia o nowych wpisach i ze sa one monitorowane :)
ja2 2011-06-21 03:17:50
Witam. Prawda boli skoro wszyscy piszę głupoty to po co odpowiadasz?
ja 2011-06-21 23:59:19
odpowiadam bo lubie i robie to dobrze pozdrawiam serdecznie
ja2 2011-06-22 00:53:04
Witam. Widzę że lubisz skoro piszesz o tej porze. Komu w ten sposób robisz dobrze:) sobie mi a może szefowi. Daj znac to będę częściej pisac żebyś robił to jeszcze lepiej.
Niepracownik 2013-08-09 21:00:25
Szczerze mówiąc nigdy nie pracowałem w tej firmie, ale widziałęm kiedyś ogłoszenia tej firmy w PUP-ie (dobrze ze nie zamieszczał facet (usunięte przez administratora).). Była sobie jaka niska stawka po jakims czasie (moze gora kilka tygodni albo i tydzien tylko) juz znowu ogloszenie ale z nizsza stawka. Akurat byl wtedy kryzys rok 2009 i chyba komus (usunięte przez administratora). W sumie z doswiadczenia wiem ze na forach raczej ludzie duzo prawdy tej negatywnej pisza o firmie i mysle ze wpisy opisuja prawde o tej firmie. (usunięte przez administratora) Facet swego czasu byl nawet dosc medialny w gazetach o nim pisali jaki to z niego super dzialacz sportowy itp..
Antek 2014-03-12 11:56:27
Niemniej jednak wygląda, że Stam-Stal nadal działa, na swojej stronie mają nawet formularz aplikacyjny, pytanie tylko, czy warto tam pracować?
Antek 2014-03-31 17:06:48
Naprawdę nikt nie wie jakie warunki obecnie oferuje Stam-Stal jeśli chodzi o pracę? Ludzie są życzliwi, pomocni, czy raczej wyścig szczurów.
Edward45 2014-04-07 17:07:44
Podbijam, gdyż też jestem zainteresowany praca w stam-stal, a tutaj taka cisza, przeciez firma chyba dobrze prosperuje.
mad 2014-04-10 19:29:25
Tez mi się wydaje, że stam-stal na rynku radzi sobie całkiem dobrze, ale nie wiem, czy to aby nie jest tylko złudzenie, może ktoś cos wie więcej?
jarek 2014-05-18 16:01:07
Może ktos widział kiedykolwiek ogłoszenie, że stam-stal rekrutuje, bo na stronie mają formularz aplikacyjny, ale wolałbym najpierw przeczytać konkretna ofertę.
sammy 2014-10-16 21:27:56
Firma "STAM" jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w hurtowym obrocie wyrobami hutniczymi. Firma oferuje pełen asortyment wyrobów hutniczych o charakterze uniwersalnym, tj. ogólnego przeznaczenia. W jego skład wchodzą takie wyroby hutnicze jak: blachy, kształtowniki, profile, pręty, rury, czy materiały spawalnicze.
kammi 2015-01-09 18:03:06
patrzę, że więcej pytań niż odpowiedzi :-( Są tu jacyś pracownicy, bo podpowiedzi bylych lub obecnych pracownikow to dla osoby przed rozmową kwalifikacyjną jedno z podstawowych i najbardziej pomocnych narzędzi przygotowawczych.Nie wiem jak mam postrzegać tę firmę, jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje? Jak wyglądają zarobki i umowa dla pracowników?
edddie 2015-01-24 19:03:57
Ja również byłbym zainteresowany praca w stam-stal, ale nie bardzo wiem jak do nich zaaplikować, może mi ktoś pomóc? Gdzie ja moge znaleźć ich aktualne ogłoszenia? W ogóle jak sprawdzane są tu kwalifikacje, jakiś dzien próbny, czy uwierzą na słowo? Jesteście zadowoleni z warunków, pieniądze sa na czas?
tereska 2015-03-26 12:44:50
ja też poszukuję pilnie ich aktualnych ogłoszeń o pracę, myślę że będa bardzo dobrym pracodawcą z tego co się akltuanie zdażyłam juz o nich dowiedzieć. natomiast nigdzie niestety nie mogę zdobyć konkretnego info jak to u nich jest z pierwszą umową i ewentualnie na jakie pieniążki mogę na starcie i później liczyć, może wy mi napiszcie jak macie jakieś doświadczenia
miś 2016-05-15 10:19:27
Możecie wejsc na strone internetową i zobaczyć, ale ja zawsze wchodzę tutaj i sprwdzam czy nie dodali jakis aktualnych ofert pracy, mam dośiwadczenie w branży wyrobów hutniczych, szukam obecnie pracy. wiecie jaka stawke oferują?
Zostaw swoją opinię o Stam-Stal - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stam-Stal