Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.

Opinie o Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.

Kseniia

Wspaniali ludzie, którzy tworzą zgrany zespół, projekty z przeróżnych branż, możliwość pozyskiwania doświadczenia ponieważ ciagle się szuka nowych rozwiązań. Miło wspominam i zdecydowanie polecam :)

Ewelina
@Kseniia

Mam dobre wspomnienia z czasu, spędzonego w Avocado :)

Z Avocado współpracuje już kilka lat i bardzo cenię sobie tę współpracę. :) Dzięki pracy z całym teamem świetnych ludzi mogłam się sporo nauczyć o samym marketingu. Magda Rudzińska, która jest właścicielem Agencji ma ogromną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie dzieli się z innymi. Nie było problemu, którego nie udało nam się wspólnie rozwiązać. Praca w Avocado to świetne możliwości rozwoju i awansu. Nigdy nie mogłam narzekać na brak podwyżki i uznania ze strony szefowej. Co najważniejsze - Avocado zatrudnia pracowników na umowę o pracę, w przeciwieństwie do innych trójmiejskich pseudoagencji. Gorąco polecam! :)

Avocado | Magdalena Rudzińska

Niezwykle miło mi czytać tak pozytywną, spontaniczną opinię. Dla takich wrażeń warto podejmować trud prowadzenia Avocado...! Dziękuję

Asia

Pracowałam w avo i mogę zdecydowanie polecić, atmosfera bardzo rodzinna, szefowa ma bardzo dobry kontakt z zespołem. Wiele się tam nauczyłam i długo będę wspominać, pozytywnie oczywiście :)

@Asia

Jesteśmy duchem i muzyką zawsze z Tobą! xD

Janek

Świetna firma! Oferuje możliwość nauki w miłym i pomocnym zespole. Każdemu polecam współpracę z Avocado :)

Avocado Team
@Janek

To jest zawsze fantastyczna niespodzianka: bardzo zdolny Stażysta, który ma ogromne zadatki na świetnego marketera! Dziękujemy!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Avocado Nowy wpis

Laptop i telefon z nieograniczonym internetem :)

Wiecie, czy Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Avocado Nowy wpis

Tak, jak najbardziej :)

Kseniia

@Kseniia

Kseniiu, dziękujemy za Twoją opinię i ogromne zaangażowanie w projekty Avocado. Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy kolejnych projektach — jako kontrahenci! :)

Ewelina Nowy wpis
@Kseniia

Mam dobre wspomnienia z czasu, spędzonego w Avocado :)

Czy urlop w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. jest płatny 100%?

Na umowie o pracę — oczywiście. Na umowie b2b — wg ustaleń, uzgodnionych w umowie.

Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Account Manager - Agencja reklamowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy można w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. liczyć na jakieś dodatki?

Odpowiedź

Nie

Izabela
@Odpowiedź

Czyli prócz podstawowego wynagrodzenia nie można liczyć na żadne np. bony, premie czy opiekę medyczną? Zastanawiam się więc jak wysokie jest wynagrodzenie. Być może ono wystarczająco zachęca do pracy w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska. Napiszesz?

@Izabela

Pani Izabelo, wynagrodzenia w Avocado są ustalane indywidualnie, z uwzględnieniem doświadczenia, kompetencji i oczekiwań osoby aplikującej — oczywiście w takim zakresie, jaki mieści się w granicach, przewidzianych dla konkretnego stanowiska oraz z uwzględnieniem okresu i kosztów przyuczenia, gdy jest ono niezbędne. Uposażenie zmienia się w miarę nabywania umiejętności — zawsze in plus.

@Odpowiedź

zawsze były świąteczne i zdarzały się za szczególne osiągnięcia :) chyba, że wierzysz w Świętego Mikołaja ;)

Franciszek
@:)

Ja nie wierze. Raczej bardziej wierze w premie świąteczne. W tym roku takie będą, czy nic się nie szykuje?

yy
@Franciszek

ale pytasz tu kogo? :o

Izabela

Z ilu etapów składa się rekrutacja w Avocado? Mógłby ktoś mi napisać jak się dobrze do poszczególnych przygotować i jak one wyglądają? :)

@Izabela

Dwóch lub trzech, w zależności od ilości zgłoszeń :)

Franciszek
@:)

Podpowiesz z czego składa się każdy etap? Bo mam zamiar aplikować i przydałby mi się takie informacje. Trudno się dostać??

zZzz
@Franciszek

Nie jest trudno. Jak masz doświadczenie to bez problemu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.?

Przestroga

Kiedyś składała się z dwóch etapów. Ale jeżeli masz wybór idź do innej agencji, szkoda Twojego zdrowia i nerwów.

Są i się dzieją :)

Czy jest możliwość pracy w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. na część etatu?

Avocado

Tak, zapraszamy do kontaktu!

Daria

Macie zapewniony jakiś ciekawy socjal?

@Daria

Pani Dario, Wszystkiego się Pani dowie na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli Pani aplikacja zakwalifikuje się do drugiego etapu. Pozdrawiamy

Odpowiedź
@Daria

Socialu się nie doczekasz ;)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.?

Można zapytać we wtorek zamiast via GoWork ;)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.?

Avo

Można nawet przed czasem :)

Bogdan

Pracowałem w AVOCADO wiele lat na stanowisku DTP ze wsparciem biura obsługi klienta. Świetna atmosfera - rodzinna. Oczywiście jak w rodzinie czasem miałem inne zdanie niż szefowa (Magda), ale zawsze dochodziliśmy do porozumienia. Przeszliśmy razem okres kryzysu ratując firmę od upadku (to było dawno - młodzi pewnie nie pamiętają czasów kryzysu). Agencja reklamowa to nie ciepłe stołeczki, tylko ciężka, stresująca praca. Trzeba to lubić - ta adrenalinka: zdążymy w terminie, czy nie, klient będzie zadowolony?, doceni naszą pracę?. W wieku 40 lat uznałem że czas zmienić branżę, ale nadal spotykamy się na firmowej Wigilii.

Mag. Avo
@Bogdan

Dzisiaj te czasy kryzysu nas wzmacniają bardziej niż kiedykolwiek, w końcu jeden kryzys już przetrwaliśmy! ???? To się udało głównie dzięki solidarności całego zespołu, wspólnej wytężonej pracy i wzajemnego zaufania, za które jestem Tobie, Bogusiu, oraz reszcie tamtego historycznego teamu (zwł. Paulinie) do dziś wdzięczna ???? Cieszę się, że nadal nas wspierasz w sprawach kalibracji, sprzętu i oprogramowania; a takiego DTP-owca jak Ty — ze świecą szukać! A Wigilie awokadowe mam nadzieję będą trwały i trwały, aż tak się zestarzejemy, że nie będziemy już pamiętać żadnego kryzysu ;)

Szymon

Super atmosfera i niesamowici ludzie - lepiej być nie może ???? Możliwości rozwoju to mało powiedziane, codziennie uczę się czegoś nowego. W Avocado nie ma miejsca na nudę. Świetne miejsce do pracy, jak i na staż ❤️???? Polecam!

Stażystka

Bardzo przyjemna atmosfera pracy. Fantastyczni graficy. Miło wspominam staż w Avocado.

@Stażystka

Dziękujemy! :)

Zojka

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowisko?

@Zojka

Osoby o dużym potencjale są zawsze mile widziane w naszym zespole :)

Avocado | Magdalena Rudzińska

Asia

@Asia

Jesteśmy duchem i muzyką zawsze z Tobą! xD

Alicja

Firma z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku daje pole do zdobycia nowych możliwości na podstawie nabytego doświadczenia. Ciepła, rodzinna atmosfera, super współpraca pomiędzy pracownikami, a co ważne, rzetelne podejście do spraw finansowych i pracowniczych.

@Alicja

potwierdzam!

Jerzy

Współpracuję z Avocado od kilku lat i nie mam zastrzeżeń. Feedback jest konkretny, kontakt bezproblemowy. Polecam!

@Jerzy

Dziękujemy za dobre słowo! :)

Kamil

W Avocado spędziłem miesięczną przygodę jako praktykant. Było to przygotowanie do zawodu jakiego wiedzę rozwijam w Technikum Ekonomicznym. Bardzo dobrze wspominam ten okres. Cała ekipa dała mi stuprocentowe zaufanie co do wykonywanych zadań. Znakomita atmosfera i duuuży profesjonalizm. Polecam.

@Kamil

Tacy stażyści jak Kamil to dla nas prezent :)

Zostaw merytoryczną opinię o Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j. - Gdynia

Avocado Grupa Reklamowa Rudzińska-Młynarska sp.j.