Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej

Mazańcowice

Opinie o Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej

klient 2012-05-22 20:46:50
to raczej mala firma ale nie widze bywajac tam rotacji w osobach zatrudnionych, no moze poza poczatkiem roku, ale z tego co wiem to pracownik sam zrezygnowal a nie zostal zwolniony.
a atmosfera? jak z malej firmie :)
pan P 2013-03-21 22:18:31
"zaopatrza" sie bo nie potrafi zaopatrywac :)
swoja droga punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a jak sie jest widzem to i perspektywa moze być skrzywiona jak to "zaopatrzanie"
... 2013-11-19 18:52:32
Prawdopodobnie będziemy potrzebowali osoby na magazyn jednak z prawem jazdy kategorii "C"
Osoba musi być zorganizowana i chętna do pracy
Ja 2014-03-08 21:31:09
To się zgłoś
Antoni 2014-05-14 15:18:22
W małych firmach nie ma oddzielnego działu kadr. Wyślij aplikację na adres poczta(at)matchembud.com.pl
grako 2014-05-22 10:04:08
obsługa dramatyczna zero profeski
Przemek 2014-12-08 18:43:49
Niestety w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji.
xyz 2015-02-12 10:33:40
Firma nie płaci dostawcom, to może i z wypłatami dla pracowników może być różnie..
Andrzej 2015-02-28 14:14:36
Znam dość dobrze kierownika magazynu w Matchembudzie, czasem rozmawiamy o pracy, bo sam jestem z branży. Próbowałem go podpytać o jakieś szczegółowe informacje, bo może sam kiedyś będę zmieniał pracę, a to by mogła być jakaś opcja, kto wie? Złego słowa o firmie nie da powiedzieć, z pensji też jest zadowolony i mówi, że niczego innego nie szuka. A jaki jest rynek budowlany każdy wie kto ma z nim styczność- mało kto dziś płaci w terminie niestety. I jeszcze zdarzają się bezczelni, co to myślą, że robią łaskę, że w ogóle kupują.
Przemek 2015-03-12 08:03:29
Dostawcy jakoś nie piszą " nie płacą "
Tak ogólnie wydaje mi się, że to pomówienie i generalnie jest to karalne wiec proszę jednak albo się podpisywać by każdy mógł ustalić osobę wypowiadająca sie albo nie pisać informacji, których ktoś nie jest w stanie udowodnić.
Krzysiek 2016-08-06 08:37:46
Jest to firma która niebawem zniknie z rynku.
Obecnie ma wiele niezadowolonych klientów którzy od nich odeszli.
Nierzetelność i nieuczciwość w obsłudze jak i w dostawach towarów doprowadza do zawężenia rynku.
Każdy przed złożeniem jakiegokolwiek zamówienia w tej firmie powinien dobrze się zastanowić bo bedzeimiał duże problemy.
Pozdrawiam z Lublina!
zdziwiony 2016-08-18 21:43:51
Jakie problemy?
zamawialeś cos i nie dostaleś materialu?
Jestes z Lublina a firma z Bielska-Białej wiec stwierdzenie "wiele niezadowolonych" mnie zastanawia
12 2016-08-18 22:53:24
przeciez można wszystko wyjasnic, po wszystkim dojsc po nr zamowienia przeicez zawsze jakies potwierdzenie przelweu amsz
Zostaw swoją opinię o Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej - Mazańcowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej