Rapido Sp.j. Firma Handlowa

Kraków

Opinie o Rapido Sp.j. Firma Handlowa

były pracownik 2015-10-17 21:10:44
Firma Handlowa Rapido sp .j. Piotr Pulchny , Rafał Pulchny.

Właściciele firmy to ludzie, którzy nie wiedzą co to szacunek dla pracownika. Szef i szefowa potrafi wulgarnymi słowami poniżać pracownika i wmawiać mu błędy, które popełniaja sami, bo kompletnie nie znaja się na tym co robią.Ludzie ci nie mają pojęcia o prowadzeniu biznesu na właściwym, kulturalnym poziomie. Prostactwo i ignorancja kompletna. Szczególnie szefowa - kobieta niesamowicie fałszywa, ograniczone, prostacka. Nie potrafi rozmawiać tylko wykrzykiwać wulgarne słowa. Szef - człowiek chciwy, podejrzliwy, zupełnie nie ogarniający tego czym się zajmuje.Na każdym kroku wyrażaja niezadowolenie, krytykę.Nie ogarniają niczego- systemu,pracy na sklepie, obsługi kasy.Szefowa, nawet nie potrafi włączyć komputera i uruchomić kasy! W firmie brak jakichkolwiek zasad, bałagan, mobbing,praca bez umowy, kasa pod stołem.Polecenia wydawane są krzykiem, lub poniżającymi określeniami. Pracując w tej firmie mozna stracić zdrowie.Nic dziwnego ,ze ta firma pada, tacy ludzie nie maja pojecia o tym co robią.Prostactwo i słoma z butów wychodzi.
były pracownik 2016-02-21 21:02:17
Niestety ten typ pracodawców ( i ludzi) jakimi są właściciele tej firemki nie potrafi docenić pracy swojego pracownika, a co za tym idzie nie potrafi okazać mu szacunku i kultury.Żadne starania tu nic nie dadzą. Ci państwo swoich pracowników mają za nic. A tak w ogóle podejrzewam ,że również w życiu prywatnym brak im kultury i klasy.Takie ''zasady''prowadzenia biznesu przekazali również swojemu synowi, który w identyczny sposób traktuje swoich pracowników. Wystarczy poczytać jego poziom dyskusji na facebooku ( czarna lista pracodawców).
były pracownik 2016-02-29 00:12:20
Państwo Pulchni, kiedy pracownicy otrzymają PITY za 2015 rok, bo ustawowy czas mija. Czyżby pani Dorotka znowu nie potrafiła się ogarnąć, jak ze wszystkim?
Jak zwykle wszystko byle jak, na ostatnią chwile, a potem pełno błędów w dokumentach. Za robotę sie bierz pani Dorotko, zostaw różowe szmineczki i lakiery i zacznij się dokształcać w prawie pracy i prowadzeniu firmy.
iks 2016-04-24 15:29:50
i znów rozdrapywanie jakiś prywatnych spraw na forum, po co to komu, czy nie lepiej miło spędzić czas w domu :) ja uważam, że firma całkiem nieźle sobie radzi
Zostaw swoją opinię o Rapido Sp.j. Firma Handlowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapido Sp.j. Firma Handlowa