Centrum Filmowe Helios

Lubin

Opinie o Centrum Filmowe Helios

pracownik 2010-10-14 01:46:32
Śmiech na sali, kierowniczka [usunięte przez moderatora] niszczy atmosfere. Marna kasa
marta 2015-10-15 11:44:15
Praca sama w sobie jest dość prosta. Młoda ekipa, dużo pozytywnej energii oraz współpraca między pracownikami genialna. Zarobki są baaaaaardzo niskie a do tego dochodzą jeszcze kosmiczne wymagania p. dyrektor, która z nieodłącznym uśmiechem na twarzy ochrzania każdego po kolei. Dobra praca dla kogoś, kto potrzebuje odrobinę zarobić, a tymczasowo nie ma innych propozycji.
Operator 2016-10-23 00:04:34
Tylko imprezy integracje robicie a jak cos do tego zgubilem telefon i nikt mi nie oddal dzieki wiecej nie ide nie powiem ze czekam na kierownika a go nie ma bo puszcza film zall zero profeniolazimu nie polecam pracy w tym kieracie
Operator 2016-10-23 00:09:10
oka zly jestem sorka ale po wyjsciu z kina Jakis bandzior za mna biegl i sie zdenerwowalem a tu tylko Dyrektor Ewelina sorka zapomnijmy))
Zostaw swoją opinię o Centrum Filmowe Helios - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Filmowe Helios