Hamar

Gdynia

Opinie o Hamar

bach 2011-04-04 07:49:42
niskie płace,brak rozwoju zawodowego,rekrutacja dla rodzin i znajomych,łamanie uprawnień pracowniczych, mieszanie z błotem, własciciel który uwaza sie za Boga .D N O
fak hamar 2011-11-09 13:14:53
Ogolnie to wspolczuje wszystkim ktorzy tam pracuja trzymajcie sie cieplo jeszcze wam uda sie cos znalesc lepszego swoja droga nie wiem jak mozna pisac na pudelkach made in poland jezeli to wszystko to chinski szit
ja 2011-11-21 00:53:04
lalala 2012-03-21 11:16:43
facet idzie w dobrym kierunku......z wektorem skierowanym ku dołowi...
wspólnik 2012-06-22 19:30:48
[usunięte przez moderatora] brak szacunku dla pracownika... szefostwo z pania kadrową na czele zyja w innym świecie. oprócz wykonywania poleceń nic ci nie przysługuje. Duzy plus to wporzadku pracownicy, lacznie z kierownictwem, ale to tez sie konczy bo kazdy z tamtad ucieka jak tylko moze... ps, marne zarobki
były 2012-07-06 10:22:37
doe kierowników działów ludzie są naprawde fajni i fachowi, ale stłamszeni [usunięte przez moderatora]i. Powyzej juz niestety towarzystwo barowo-kawiarniane ze wspólnym poklepywaniem po plencach nie zależnie czy dobrze pracują czy źle. Jedna osoba to juz mistrzostwa świata....przytakiwać [usunięte przez moderatora] w jednym.
tyran 2012-09-18 17:28:47
\"Wynagrodzenie zawsze na czas\" a przepraszam, to jakaś łaska że na czas należne \"pieniądze\" się płaci, jakiś pozytyw to jest ?
Franciszek 2014-05-30 03:22:33
Zgodzę się z tym, co napisała maja, ale z drugiej strony kilka dni jest akceptowalne, hamar pewnie tez ma pewne problemy.
odnowa 2014-12-02 23:29:16
Dobra to ja odnowie to co napisaliście w tym temacie, bo jestme bardzo ciekawy czy w firmie nastąpiły jakieś zmiany czy może wszystko jest po staremu. niestety nastąpił ten moment w moim życiu, że straciłem pracę i muszę w końcu poszukać co takiego tutaj się dzieje, bo praca jest mi potrzebna na JUŻ
bortp 2015-02-02 23:01:01
hej straciłam juz watek jak sie pracuje w tej firmie kto doswiadczony powie cos wiecej i jakie problemy wynikaja z tego nie płacenia konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna.. dziekuje bardzo za odpowiedzi...
Barbor 2015-02-18 00:25:20
Hamar to firma specjalizująca się w takich artykułach jak wkręty samowiercące do mocowania blach i płyt warstwowych, kołki teleskopowe do izolacji i hydroizolacji dachów i wiele innych. Ich oferta naprawdę zawiera sporo pozycji i osoba potrzebująca konkretnych przedmiotów może je od nich uzyskać. Zastanawiam się przy okazji jak wielką wiedzę trzeba mieć by podjąć u nich pracę.
Expert 2015-02-22 14:59:36
Nie rozumiem Was ludzie! Pracowałam w tej firmie kilka lat i byłam zadowolona. Płaca ok i zawsze na czas. Premie na święta też dają. Ogólnie polecam!
Olo 2015-04-21 17:06:25
Witam ,
Pracowałem w Hamarze 7 miesięcy z super ludzikami , bardzo zgrana ekipa , można się pośmiać było miło i bardzo dobrze wspominam tych ludzi , jednak nie firmę i jej strukturę.
Zacznego od tego ze pracowałem na magazynie w 49tym , czy praca ciężka ?
Napewno "tonaż" z śrubkami nie jest lekki... paczuszki po 25-30 kg przekładne z palety na palety często i gęsto bez sensu bo stosunek pracodawcy jest taki że jak nie ma roboty to lepiej żebyś zniszczył plecy
niż stał w miejscu tachając kartony po 30 kg?
Czy to się opłaca? jak chcesz zniszczyć sobie plecy to napewno.
Kolejną kwestia jest BHP które nie istnieje zarówno używanie kosza do ściągania towaru z góry czy też( usunięte przez administratora ) Mało tego będziesz "tyrany" jak nie będziesz chciał kartoników ważących X kilo ściągać metodą alpinistyczną z regałów :)
Do tego w zimę licz na to że na magazynie będziesz biegać bo będzie 8-10 stopni , a jak włożysz rączki do kieszeni to powiedzą że masz sobie kupić rękawiczki jesteś w pracy...
Co do urlopów Panowie mają racje , generalnie to twój "Pan" ma Ci powiedzieć kiedy go potrzebujesz a nie ty sam w końcu to On daje Ci możliwość pracy w tej zacnej Firmie.
( usunięte przez administratora )
Pozdrawiam Pana Darka , Jacka , Kamila i świeżo zatrudnionych !
ja 2015-08-05 14:54:45
i co znowu rotacja, znajdą klientów, i po roku won?i znowu nowi handlowcy?
Marzena 2015-08-14 20:54:49
hamar to taka firma gdzie można iść na 2-3 miesiące do czasu znalezienia normalnej pracy z normalnymi ludźmi
Robert 2015-10-07 16:39:57
@ijhg
Dobre sobie nie znaleźliście odpowiedniego kandydata.
Przez tyle czasu?
Szukacie kogokolwiek byleby robił za grosze i najlepiej na zlecenie.
pij 2016-05-15 20:01:01
@matti widze ze zorientowany jestes - to jaka kasa?
polo 2016-11-20 21:00:41
Coś lepiej w przypadku umów czy dalej umowy zlecenia?
Zostaw swoją opinię o Hamar - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamar