Opinie o Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna w Białystok

Jak dużo osób pracuje w Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna?

Frustracja Nowy wpis

A ja może nie w związku z pracą, ale składam skargę na przedstawiciela handlowego "Janusza". Pan jeździ autem służbowym, wypadałoby zachowywać się poza pracą też z kulturą. Wstyd!

sal Nowy wpis

Firma porządna , pracownicy konkretni i kompetentni współpracuje się z nimi bardzo dobrze. Problemy jak zawsze pojawiają się , jak podczas każdej współpracy , są rozwiązywane i idziemy do przodu w tych trudnych czasach. Pozdrawiam Pracowników i Właścicieli Farbudu.

Jak jest z awansem w Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna?

Jarosław

Jest tam możliwość awansu, jak najbardziej, i to nawet bez kompetencji i doświadczenia. Ale na zasadzie wszystkoogarniania, improwizorki i chaosu. To dość płaska i archaiczna technicznie struktura organizacyjna. Natomiast generalny styl zarządzania firmą klasyczny dla Białegostoku minionych lat.

Kamil
@Jarosław

Widzę, że masz wiedzę o tej firmie, dlatego może mógłbyś napisać, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia, który pracodawca oferuje? Chciałbym ustalić, czy od początku zatrudnienia można liczyć na atrakcyjną stawkę.

Jarosław Nowy wpis
@Kamil

Za wiele nie ustalisz. Warunki płacowe typowe dla regionu, czyli jedne z niższych w kraju. Na starcie najniższa krajowa, później niewiele więcej, praktycznie grosze, maks 100-200 powyżej najniższej. Czasem jakieś symboliczne dodatki, aczkolwiek kilka lat temu można było liczyć na więcej. Niektóre stanowiska mogą mieć trochę inaczej ze względu na tryb pracy i wielkość sprzedaży na głowę, mam tu na myśli przedstawicieli handlowych. Reszta, czyli biuro, kierowcy, sprzedawcy w sklepach detalicznych, magazynierzy itd. mają stale to samo, czyli marność po białostocku. Duży minus jest taki, że niezależnie od odpowiedzialności, zwiększonego zaangażowania i wysiłku, otrzymuje się niezmiennie zawsze tyle samo, bo jest tam stosowana metoda niezauważania sytuacji w tej kwestii.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
edrtyuio

hej hej wszystkim widze ze dawno tutaj nikt nie zagladal..czy ktos moglby mi napisac czy mozna u nich liczyc na jakies zatrudnienie w najbliszym czasie czy raczej firma nie planuje rekrutacji zadnych robic?

hanka

ja również całkowicie nie jestem zainteresowana podjęciem jakiegokolwiek zatreudnienia na umowę o dzieło albo umową na zlecenie - dla mnie ma sens i liczy się tylko umowa o pracę i mto na jakiś dłuższy czas. czy jest szansa żeby dostac u nich taką firmę kontraktu od razu i ewentualnie ku temu jakie wymagania spełnić trzeba?

stasiek

a czy Ci panstwo to działaja na rynku już jakiś czas? szukam teraz pracy, ale własnie zależy mi a tym, żeby była w miare stabilna, więc wiecie jak to jest, nie chce brać jakiś umó o dzieło i innych rzeczy, bo potem sto razy nie będę zmieniał, a mam doświadczenie, więc też liczę, że dadzą mi jakies ciekawe oferty tak naprawde.

jak teraz

dobra to ja jestem jak tam ruch w interesie teraz przed swietami jestescie w stanie mi cos o tym poweidziec. szczerze wam powiem ze interesuje mnie rpacaw takim sklepie bo zawsze minie fascynowaly farby moze to dziwne ale coz... jeszcze mi napiszcie jakie macie informacje o stawkach jakie tam oferuja - z gory dziekuje :)

onar

albo po prostu w Farbudzie rzeczywiście nie dzieje się najlepiej i nie ma co się zabierać za pracę tutaj...

D

Witam. Pracowałem w tej firmie i faktycznie udało mi się kilku wartościowych rzeczy nauczyć, dowiedzieć i zebrać doświadczenie. Nie było łatwo i nie wszystko się udało, ale trzeba patrzeć na pozytywy. W każdym razie firma dla ludzi z ambicjami i inicjatywą. Polecam nie tylko samą firmę, ale też pracujących tam ludzi. Dla tych, którzy czytają, nie zwracajcie uwagi na negatywne posty, proponuję samodzielnie sprawdzić i złożyć papiery, na prawdę warto ! Pozdrawiam. Darek

do farbiarz

twojego kumpla wywalili, bo się obijał jak mało kto i nie wywiązywał z obowiązków jakie mu powierzono. Bałagan jakiego narobił ciągnął się przez miesiąc. Jak chcesz wyrzucać pieniądze w błoto to go zatrudnij cwaniaczku :)

Nie wiem czy dużo się pozmieniało w farbudzie, czy po prostu osoby piszące opinie chciały dostawać pieniądze za siedzenie na (usunięte przez administratora). Jestem pracownikiem farbudu już od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć nic złego na temat tej firmy. Atmosfera jest bardzo pozytywna, ludzie pracujący w firmie są fajni i mili. Właściciele są bardzo w porządku, co prawda nie widuję ich zbyt często, bo po co. W porównaniu do poprzednich pracodawców są w ścisłej czołówce.

farb

To smutne, kiedys wł. na tekst, ze pracownik jest najwieksza wartoscia firmy odparl :"co ty (usunięte przez administratora)". Nic dziwnego, że tyle komentarzy jest od początku roku. Dobrze, że ten człowiek ma swoją firmę, bo współpracować z nim razem w jakiejś firmie nie obyłoby się bez straty nerwów. W tej firmie zostają tylko Jarząbkowie :D

dehumanizacja

dehumanizacja kapitalizmu, kolejna firemka, w której wł. ma w oczodołkach dwa grosiki i do tego poziomu sprowadza świat oraz innych.

farbiarz

witam. mojego kumpla usuneli, bo niby jakiegos dokumentu nie zalatwil, to jakies nieporozumienie a nie firma

wa

to jak traktują tam ludzi to śmiech na sali. tylko biurokracja się rozrasta i wymogi, od siebie nic. człowiek co powyżej wpisał ma racje, że tam to tylko trybikiem jesteś i mają cie gdzieś.

zdecydowanie nie polecam !!! moja siorka tam robi i pracownik to tylko maszynka, opowiadala mi o tych sprawach, ze w ogole wlasciciele nie rozmawiaja z pracownikiem. właściciel nie szanuje pracownika, rzuca ubraniami i nie rozmawia z pracownikami tylko sam wywala ich jak sie cos nie spodoba, chcesz stracic nerw to aplikuj tam. odradzam.

brrr

buuuaaahhhhaaaaa ha! AKURAT ;P

Zostaw merytoryczną opinię o Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna - Białystok

Farbud Barbara i Grzegorz Okuła spółka jawna