Opinie o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Chciałbym się zgłosić do pracy, bo szukają pracowników drukarni teraz. Ktoś tam pracuje z Was i coś jest w stanie napisać , czy jest okej praca? Nie potrzebuje nie wiadomo jakich milionów, ale zależy mi żeby atmosfera była w porządku i było spokojnie bez zbędnego stresu, jak w innych firmach, w których miałem okazję pracować.

Potencjalnie Zainteresowany Nowy wpis

W dziale administracji jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

nadgodziny są płatne :)

Sławomir
@Małgorzata

O to świetnie. Powiesz jaka jest wtedy stawka? Płacą setkami bo to by mi pasowało.

X.
@Sławomir

Setek, nie ale stawka jest wyższa.

Bożena
@X.

Czekaj, dobrze zrozumiałam że stawka jest wyższa niż normanie? :P O ile? :)

Maniek Nowy wpis

Nadgodziny 2 soboty wpłata na konto, powyżej 2 płatność w kopercie na lewo po odciągnięciu podatków...

Alicja Nowy wpis
@Maniek

Mogę prosić o wyjaśnienie zasad koperty tutaj? Skoro na lewo to o jakie podatki tutaj chodzi?

Czy można w Państwa firmie złożyć CV jeśli tak to gdzie??

@Zainteresowany

oczywiście, CV można składać pod adresem kadry@pdo.com.pl

Firma Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Krajacz-introligator, praca w drukarni. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy jest możliwość pracy w Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. na część etatu?

Małgorzata

w zależności od zajmowanego stanowiska i obowiązków, jesteśmy elastyczni w podejściu do pracownika:)

Czy Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Małgorzata

Tak, w PDO jest dużo szkoleń zarówno związanych z konkretnym stanowiskiem, jak i podnoszących kompetencje ogólne. W tym roku była zorganizowana roczna Akademia z zakresu współpracy z klientem. Dodatkowo PDO bardzo ściśle współpracuje z dostawcami, którzy organizują ciekawe szkolenia, również w siedzibie swojej firmy.

Mariusz

W dniu dzisiejszym byłem umówiony na rozmowę online w sprawie pracy na PH , nikt się nie zjawił , 40 min czekania i totalna olewka , próby kontaktu telefonicznego zerowe - jeżeli tak traktują kandydatów to nie chce wiedzieć jak traktują pracowników ..... W związku z moja sytuacja pozwalam sobie przypuszczać że wszelkie negatywne opinie zawarte na tej stronie dot. Zatrudnienia i warunków pracy są PRAWDZIWE :)

@Mariusz

To smutne, że mimo umówienia na rozmowę kwalifikacyjną online nie stawiła się żadna osoba, aby tę rozmowę z Tobą przeprowadzić. To dla mnie bardzo szokująca informacja z Twojej strony, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy w przyszłości zamierzasz jeszcze w ogóle aplikować do pracy w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań? Daj znać jakie masz plany związane z tym własnie pracodawcą.

Mariusz
@Adam

Plany mam takie że za moje stracone 40 min, 40 razy będę podkreślał szczeniackie traktowanie ludzi przez tą firmę :) w XXI wieku jeżeli ktoś nie potrafi zadzwonić i odebrać telefonu w czasie kiedy powinno odbywać się spotkanie czy rozmowa - jest zwykłym burakiem :) przez kilkanaście lat pracy handlowej dla.poteznych firm nigdy nie spotkałem sie z czymś takim ....

@Mariusz

Bardzo nam przykro, że mimo umówionej godziny nie udało się Panu nami porozmawiać. Dokładamy największych starań, aby proces rekrutacyjny nie był dla kandydatów stresujący i stanowił raczej źródło inspiracji a nie frustracji. Czasami jednak pojawiają się nieprzewidziane sytuacje lub problemy techniczne, na które nie mamy wpływu, a które uniemożliwiają wirtualne spotkanie. Dziękuję za Pana opinię. Jest ona dla mnie motywacją do ciągłego udoskonalania procesu. Życzę również powodzenia w dalszych poszukiwaniach przyjaznego miejsca zatrudnienia.

Daras
@Mariusz

Dokładnie szkoda czasu na takie firmy pewnie pracuja tam ludzie po podstawówkach dlatego nie ogarniają albo zawód syn

Amator

Konkurencja zainspirowała do tej dyskusji o firmie?

Gumowe Ucho

Już po dziesiątym, więc wypadałoby pomówić o płacy. Dział kadr zwyczajnie nie ogarnia. W całej historii Pałuckiej chyba jeszcze nie było takiego miesiąca żeby obyło się bez jaj. A to kasa nie dojdzie na czas a to policzą Ci mniej niż powinni. Trzeba być czujnym. Zabawne, że zawsze mylą się w tę stronę, nigdy w drugą. Z umowami też jest lipa, bo sprawa podpisania potrafi się ciągnąć miesiącami. A pensja? Co tu dużo mówić, pójdziesz do Bogucina i z miejsca masz dwa razy tyle.

NICK
@Gumowe Ucho

A czemu wy stale piszecie o tym Bogucinie? Nie ma innych Drukarni w Wielkopolsce oprocz Schur?

Man
@NICK

Bo tam najbliżej krawat teraz wszystkich sprzeda za parę stowek

Krawat
@Man

Teraz tylko siwego musi wygryzc i się z prezesem chajtnac

Absolwent biuro

Najwięcej reklamacji z D5 na laminiarękach nieudacznicy największy podpierdalacz były Kieres z bobiniarek na bajery najlepiej do oklejarki do kopia a jak chcegzamin pogadać o niczym to do Lecha nowi przez 4 miechy bez umowy

Stary
@Absolwent biuro

Jak nie masz o czym z nim pogadać to się nie dziw że cie zlewa i gada o niczym. On na poważne tematy musi mieć z kimś pogadać a nie z łosiami

Do fana lecha
@Stary

Z jednej piaskownicy chyba jestescie i ten sam poziom intelektu z niej wyniesliscie

Sławomir
@Stary

Pracujesz w Pałuckiej Drukarni Opakowań? Udzielasz się na tym forum, więc pewnie masz jakiekolwiek pojęcie o pracy w tej firmie. Będziesz tak miły i zechcesz na forum się podzielić tym, jak postrzegasz tą firmę?

Stary
@Sławomir

Ogólnie firma nie jest najgorsza, tyle tylko że jaja se robią z poważnych rzeczy z tego co słyszałem. Za urlop niby premie zabierają co jest niedopuszczalne wedlug prawa bo norma pracownika wtedy spada, jakiś system wypłat wprowadzili który jest zjebany. Nie umieją policzyć pracownikowi pensji, tłumaczą że system tak liczy a system pewnie jest bez poprawek i licencji i liczy na korzysc firmy a niekorzyść pracownika. Byl jeden zaopatrzeniowiec i ogarniał wszystko, dziś jest 4 od magazynu i tak folii często nie ma na coś. Słyszy się dużo, śmiechu po pachy, ale szefostwo powinno bardziej szanować pracowników jeżeli chodzi o wypłaty bo to nie są przelewki a jak ktoś się wkurzy i to zgłosi to jaja będą mieli jak byk

Produkcja
@Stary

W sobotę i niedzielę skończyła sie praca szukają tylko frajerów na bobiniarki i farbowego a do biura kupili piłkarzyki niech nikt nie idzie na bobiniarke szkoda kręgosłupa

Szwagier
@Stary

Zgoda w całej rozciągłości, tylko jedna uwaga: Zabieranie premii za urlop wcale nie jest niezgodne z przepisami. Z prostej przyczyny, prawo w ogóle nie definiuje takiego pojęcia. Zajrzyj sobie w kodeks pracy, ani słowa o "premii". Także to za co ją wypłacą jest kwestią autonomii wewnątrzzakładowej. Ogólnie to wyróżniamy dwa rodzaje premii: uznaniowa (przyznawana wedle, jak nazwa wskazuje, uznania) i roszczeniowa (określona regulaminem albo umową o pracę, ale tutaj też mogą zrobić takie zasady jakie chcą).

Mają 2 ogłoszenia o pracę od 3 miesięcy ,ciekawe czemu jeszcze nikogo nie znaleźli pewnie atmosfera i kasa do bani

Man

Masz racje ale najpierw znajc takiego człowieka w pdo

Produkcyjny

Pojawiło się ogloszenie na zastępcę kierownika utrzymania ruchu niektórych nikt nie aplikuje kierownik szuka kozła ofiarnego maszyny jada pełna prędkością a każdy przestuj trzeba rozliczyć a drukarz się cieszy jak maszyna stoii będziesz miał tylko Romana (usunięte przez administratora) Drugie ogłoszenie to grafik dpd technology nie radzą sobie z reklamacjami a ty będziesz między technologiom a handlowcem porobisz 6 miesięcy i wylecisz a reszta będzie miała przez ten okres czyste rente potem rekrutacja na nowo .w tej firmie jak nie można sobie z czymś poradzić wymyśla się stanowisko i wiesza na nim psy

Aauuu

Ogolnie firma spoko do 2012r. Jak był Miras kierasem wszsytko ogarniete i wogole szło wszystko załatwić. Pryszczol dzieki Mirkowi został bo gdyby nie on to pewnie kamienie by żarł. Wogole nie nadaje sie na kierownika.Kapowal kapuje i bedzie kapowal zawsze swoje cztery litery broni nawet jak reklamacja z jego winą. Wszyscy normalnie odeszli stamtąd dawno dawno temu zostali same cieniasy co tylko w gebie mocni na szatni a na zebraniach glowy w podlogi. Szynszyl kolejny dupowłaz i kapuś tylko ściemę w biurze.

Agata

@Pracownik rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Pałucka Drukarnia Opakowań, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Pdo to firma nie szanująca ludzi. Brak umowy, brak odpowiedzi na podstawowe pytania, brak pomysłu na pracownika. Samowola. Do tego większośc pracowników to rodzina lub rodzina rodziny. Osoby na stanowiskach kierowniczych są tam ze względu na donosicielstwo. Czepiaja się pracownika o najmiejsze szczegoly a sami nie wywiazuja sie z obietnic. Zdecydowanie nie polecam.

Agata

@Drukarz d6 w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? To bardzo dobry pracodawca!!

Robol
@Daniel

Cały czas prowadzą tylko ze przezwolenia 3 miechy robisz na czarno i za grosze

Drukarz d6

Firma się cały czas rozwija kasa produkcja 2k netto plus soboty ale to już do łapy placa setki . Inna sprawa to drukarze oni 3 -3.5 k netto plus soboty ( jako ludzie zwykle chamy ci z D5) biuro każdy ponad 3 k netto falszywi ludzie Kardynał dział ma swojego kierownika albo 2 żaden nie chce za nic odpowiadać .Największe buraki do drukarze z D5

Agata

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od Pałuckiej Drukarni Opakowań?

Zostaw merytoryczną opinię o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. - Janowiec Wielkopolski

• Jak się pracuje w Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.
  • Zielona 10
    88-430 Janowiec Wielkopolski
  • NIP: 5621510504 KRS: 0000501936

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.