netto

Kobylanka

Opinie o netto

nettoGETTO 2011-02-17 12:58:26
Żenada na magazynie każdy operator wózków jezdniowych ma w umowie jako pracownik magazynowy za urlopy zabierają z pensji, zmniejszając podstawowe wynagrodzenie bony na święta sa potrącane w styczniu jako podatek zarobiki wózkowych to 1500 1700(odliczając dojazd będzie mniej) netto zależnie od premii a wymagania tekie ze nie można sie nawet podrapać po jajach. ODRADZAM na sklepie więcej można zarobić wczasy pod grusza nie istnieją za l4 są zwolnienia nie wspominając o kurzu na magazynie aż siwo a po robocie można pluć tym paskudztwem
nttuś 2011-10-29 18:56:13
aaaaha i uwaga na panią [usunięte przez moderatora] z działu przyjęć/dostaw bądz wyjść na magazynie.Mówiąc delikatnie ,,donosi,, na kolegów z pracy do kierownictwa, a zwłaszcza jednego kierownika... kto jak pracuje itp... pare osób już przez nią wyleciało. Tak samo jest winnych działach... jedno wielkie donoszenia na siebie
piotr 2011-10-31 12:40:42
tak tak.. ale [usunięte przez moderatora]. juz tam od dawna nie pracuje- sama sie wkopała na mine.... ale dalej jest tak samo jak napisano na górze..
w3er 2016-04-04 20:19:41
w Netto to glownie poszuka na chwile boecna sprzedawcow w kilku miastach w Polsce oferuja konkurencyjną pensję + premię uznaniową,stabilną pracę na pełen etat
Zostaw swoją opinię o netto - Kobylanka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netto