Fismar Firma Handlowa Sprzedaż Odzieży

Kalisz

Opinie o Fismar Firma Handlowa Sprzedaż Odzieży

A 2014-09-01 23:22:28
Ludzie omijajcie sklep FISMAR,BOLERO i wszystkie sklepy tych właścicieli. To są obozy pracy... Przerwa na śniadanie 10min, do wc wyjść nie ma jak bo nie ma kto was zastąpić na sklepie, a kartki "zaraz wracam" napisać nie można i zamknąć !! Jak 2 osoby stoją na sklepie to nawet rozmawiać nie można bo od razu wielka złość i wściekłość, straszny mobbing psychiczny !! tylko kasa kasa jest ważna.. Szefowa traktuje i pomiata pracownikami jak śmieciami !! jak jest dobry utarg jest ok jak słabo to gnębi strasznie !! Nawet na chwile usiąść nie ma gdzie, gdy nie ma ludzi bo nie ma na czym wszystko pozabierane bo przecież "nie płacę Ci za stanie ani za siedzenie " Warunki sanitarne pożal się BOŻE, straszna łazienka z wybitym oknem ... myślę, że lepiej już jest w szaletach miejskich niż w tych łazienkach.. Sprzęt na którym się pracuje to pamięta czasy KOMUNY pięknie słodzą ile to można zarobić a rzeczywistości marne grosze, wypłacają tyle ile im się podoba !
Praca jak w kołchozie , umowa jest obiecywana z miesiąca na miesiąc, a w rzeczywistości i tak się jej nie dostaje ! Nikt tam nie wytrzymuje i każdy odchodzi .. Większość osób jest tam bez umów.. BRAK SŁÓW!! Odradzam wszystkim .
Agnieszka 2015-08-17 01:38:16
Nie zgadzam się z przedmówczynią. Może to osoba, która od razu chciała dostać umowę i wielką kasę, pracowałam i w markecie i tutaj- nieporównywalne. Duży szacunek do ludzi, miła atmosfera, wszytsko można załatwić rozmową, a nie kombinowaniem.
Marta 2015-08-17 21:24:44
do Agnieszka, ciekawe ile Ci zapłacili albo jak Cię tak wiedźma szefowa zastraszyła, abys musiała takie brednie napisać i ich wybielać. Niby czemu cały czas szukają jeleni do pracy i wywieszają ogłoszenia?? Jak by było tak "super" to by mieli stałą ekipę i nikt by od nmich nie uciekał. Pół Kalisza u nich pracowało, nikt nie ma o tym miejscu dobrego zdania. Osoby, które tam pracują poprostu boją się zmienić pracy na inną lepszą bo nie wierzą że mogą dać radę !! Ja rzuciłam ten syf, zmieniłam pracę i jestem zadowolona. Również nie polecam tego miejsca pracy :)
Szefowa wielka dama, katoliczka codziennie do kościoła chodzi. Jesdnak przysłowie prawdę mówi, że najwięksi grzesznicy w 1 ławkach w kościele zasiadają.
Magda 2016-09-15 00:55:25
Jeżeli chodzi o wypłacanie wypłaty to było zawsze na czas ale jeżeli o atmosferę w pracy to przez szefowa było strasznie to był mobbing bardzo wchodziła na psychikę. Robiła z czołowego porostu śmiecia . Jak były gorsze utarg i to człowiek się po prostu bal co teraz będzie jak przyjdzie szefowa . Tak wchodziła na psychikę ze człowiek zasypiajac myślał tylko żeby na drugi dzien był lepszy utarg żeby miał spokój . Nie wolno było usiąść bo już była zła i juz jej nie pasowało . A już nie mówiąc o rozmawianiu z koleżanką z pracy . Człowiek dawał z siebie wszystko ale to nie było doceniane . Człowiek był głębiny i jak coś zginęlo ze sklepu to zamiana na te osoby których nie lubiła i musiały za to płacić nie zdziwię się jak sama te rzeczy brała a potem zganiala na pracownika . Po za tym po co ktoś miał by kraść jak i tak później musiał za to płacić . A o wolne to trzeba było się prosić bo było nas mało i nie miał kto pracować . Dziewczyny tam pracujące super ale współczuć tylko im i gratulacje ze tam wytrzymują . Może teraz się zmieniło ale gdy ja tam pracowałam była masakra . Nie raz ktoś tam płakał nawet byłam świadkiem od wyzwania dawna . A o konkretach trudno pisać . Bo ta kobieta wchodzi po prostu na psychikę . I to prawda dziewczyny co chwile się zmieniają bo nie wytrzymują jeżeli ta kobieta nie zmieniła się do tej pory to wszyscy jej odejdą i sama zostanie.
Zuza 2016-10-18 12:25:28
Bo tu nie ma w jakie konkrety wchodzić, wszytko co dane osoby piszą jest niestety prawdą, negatywną ale prawdą. Jedyną osobą która sprawia normalne wrażenie jest szef i osoby które z jakiś powodów muszą tam cały czas pracować....
Alicja 2016-10-18 12:54:27
Właśnie weszłam na stronę z owymi opiniami i jestem przerażona, moją uwagę przyciągnęło ogłoszenie o pracę które jest wystawione na ul.Babina ,ale po tym co przeczytałam chyba CV tam nie zostawie. Te opinie to dla mnie jakaś masakra. Zawsze w czymś takim jest jakieś ziarenko prawdy bo nie może być tak że każdy pracownik jest nie dobry, wniosek z tego że z pracodawcą musi być coś nie tak!!! Szkoda bo nadal będę bezrobotna.
Olka 2016-10-25 15:18:04
Bez urazy ale atmosfera to byla miła ale wśród pracowników , szefowa niestety nie umiala tego docenić ,zawsze bylo źle i nie dobrze , mało mało i mało a powinni zrozumieć że my też jako pracownicy nie mogliśmy zbyt wiele zrobić skoro nie było klientów
Zostaw swoją opinię o Fismar Firma Handlowa Sprzedaż Odzieży - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fismar Firma Handlowa Sprzedaż Odzieży