Opinie o Miranda w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miranda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Miranda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin z włókien chemicznych, tekstylnych i nici

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miranda w Turek

Dzięki wspaniałej firmie Miranda wszyscy dostali wspaniałe godne podwyżki od 1.07 .2023 Dziękujemy wam drodzy prezesi za docenienie nas (usunięte przez administratora) będzie na wspaniałe wakacje w domu.....

@pracuś

Ciężki temat widzę. Jak często zdarzają się podwyżki tak w ogóle? Zawsze to takie kwoty? Jakieś benefity poza płacowe są?

Biuro

Widać że nasza prezesina tak namieszal ze stawkami i premiami ze nawet analityk nie może się pozbierać z obliczeniami

Maurycy
@Wyjaśniam

To kto jest taki uprzywilejowany że ma wysoki aneks do wypłaty? Chodzi o stanowiska kierownicze czy też zwykli pracownicy? Jak tak to czym sobie zasłużyli?

Max

Czekamy na 8 stycznia i zapowiedziane podwyżki jeśli ktoś je dosnianie niech się lodzieli informacją ile one wyniosły

@Max

Od 1 stycznia za nadgodziny w mirandzie w tygodniu 50% płatne w soboty niedziele 100%

Monika Nowy wpis

Jakie są zarobki w tzw. biurze? Konkretnie chcę aplikować na specjalistę ds. dokumentacji, wdrażającego standard S1000D. Ciekawa jestem, czy są tu "trzynastki" jak w państwowych firmach :)

Biuro Nowy wpis
@Monika

W biurze zarabia sie mniej niz na produkcji, czyli najnizsza krajowa, bez premii. Nie, nie ma 13stek.

@Max

Cześć. Te zaplanowane podwyżki są dla wszystkich pracowników firmy? Czy jedynie dla osób, które zarabiają minimalną, żeby wszystko zgodnie z prawem było? Szukali szwaczek chyba w sierpniu, wtedy nie zaaplikowałam, wiesz może jak aktualnie mają się sprawy w kwestii przyjęć?:) Jaka rotacja jest wśród dziewczyn? Dużo szwaczek firma zatrudnia? Na ile zmian pracujecie? Sorki za pytania nie na temat, ale jeśli mam okazję podpytać o coś pracownika, to szkoda tego nie zrobić:)

podwyzki
@Max

podwyzki są od 1.01 wiec dowiesz sie przy wypłacie w lutym...

szwaczka Nowy wpis

na szwani nie ma rotacji jak się przyjmują to zostają

Ona Nowy wpis
@Max

Na ich stronie jest informacja, że szukają przedstawiciela handlowego, ale nie ma tam w ogóle linka do oferty. Finansowo dobrze można wyjść? Da się pracować na umowę o pracę czy podejmują współpracę tylko na B2B? I jeszcze kwestia planów. Da się na spokojnie wyrobić, pracując bez nadgodzin?

Żart

Lepiej szukać innej pracy tutaj cię nie docenią. Wymagania wysokie a szacunek i uznanie w tej firmie nie istnieje. Co chwile oferta bo co chwile ktoś odchodzi, ludzie maja dosyć poniżania za psi grosz. Nadgodziny są ale nie licz ze płatne w tej firmie większość rzeczy robisz w ramach dobrej chęci lub wolontariatu na rzecz firmy

@Żart

Nie mów że aż wolontariat. Za nadgodziny nie można odebrać chociaż wolnego? Jak taka sytuacja to do dodatkowej pracy nikt się pewnie nie garnie? Czy jest nakaz zostawania dłużej jak jest więcej roboty?

handel

to chyba dotyczy działu Handlowego, ale ktos widział dział handlowy i wolontaria ? na produkcji nie ma zmuszania do nadgodzin i wolontariatu

@handel

Czyli na produkcji nadgodziny jak już to są płatne czy do odbioru? Jeżeli płatne to jaka stawka za nie? Co do tego, że nie ma zmuszania - zostaje kto chce? I jak często zdarza się, że po godzinach jest coś do roboty?

Czy w firmie Miranda praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku szwaczka, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miranda? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SZWACZKA/SZWACZ

Inga

Ehh, to ile tych podwyżek dostaliście, co? Ludzie tu piszą o premiach, jak to wygląda? Może to, chociaż jakaś konkretna suma jest? Warto się tu pchać do pracy? Już pomijając kwestię zarobków.

pracuś
@Inga

100zł brutto chyba ze ktoś nie miał najniższej krajowej to mu wyrównali do najniższej krajowej 3600zł brutto

@pracuś

Zarobki są sporo po podwyżkach niektórzy w końcu mają najnizsza krajowa myślę ze firma daje od siebie wszystko z premiami dodatkiem nocnym jest prawie 3000 może nie w każdym ale zdążą się pozdrawiam zarzad

Tamara

3000 złotych wliczając w to premie i dodatki nocne, dobrze zrozumiałam? Hmm...no to dla mnie to nie jest jakoś dużo, ale może jest możliwość dorobienia sobie u nich nadgodzinami?

@Biuro

Jak namieszał? Nie wszyscy dostali premie czy każdy w innej wysokości? Weź wytłumacz co poszło nie tak.

Ojoj
@Adam

Czyli wychodzi ze te liczenia premii to nje wina tych od premii tylko od zawsze prezesa co miesza.

Aa

Ciężko nie marudzić jak minimalna płacę krajowa odbiera się z premia. Czy to aby zgodne z prawem?

Sylwia
@Aa

Dobrze rozumiem, że to razem z premią wychodzi dopiero płaca minimalna? To chyba nie ma opcji, żeby jej nie dostać w takim razie przy takiej kwocie? Ale w sumie co to za premia jak i tak czy siak wychodzi się na minimum... Ktoś tam pisał, że podwyżki bywają, ale to chyba indywidualne tylko? Nie macie raz w roku podwyżek dla całej firmy?

Wyjaśniam
@Sylwia

Wcześniej miałaś podstawę na aneksie + system premiowy. Teraz masz stara podstawę z tamtego roku bez aneksu + premia czyli sumarycznie wychodzisz gorzej niż wcześniej bo z premia masz albo kwotę równa najniższej albo trochę więcej. Sposób który firma na czele z doświadczonym panem analitykiem wymyśliła aby „oszczędzać” kosztem pracownikow i ich pracy i (usunięte przez administratora) ich na każdym stopniu. Oczywiście poza wyjątkami które dostały wysokie aneksy i krzywdy nie mają ale krzyczą najwiecej i udają najbardziej poszkodowanych.

Maurycy
@Wyjaśniam

Bezrob.

Witam czy zarobić jak nastawicz czy zakładach osnów w granicach 3500 do 3700 są możliwe jak to wygląda realnie

Do analityka

Pytanie od lipca najnizsza krajowa to będzie normalna czy znowu przekręt ze stawkami ponizej minimalnej bo nie wiadomo czy czekać czy się zwijac może coś wiadomo

Przemysław
@Do analityka

Czyli ma być podwyżka? A jak było w poprzednich latach, też podnosili wynagrodzenie tylko do minimalnej? O jakim właściwie przekręcie mowa, możesz wyjaśnić?

Biuro

Przykładowo jak ktoś miał w tamtym roku podstawę o 200 zł większą niż najnizsza krajowa teraz ma o 100 mniejsza niż najzsza krajowa mówię o aneksach czyli zamiast zyskać na podwyżkę stracił.

@Biuro

Minimalna poszła po nowym roku do góry i jeszcze w lipcu wzrośnie. Podwyżki nie powinny tego uwzględniać i faktycznie wtedy można być stratnym. W tym roku nie będzie nowych podwyżek żeby dogonić inflacje?

bida

Firmy nie stac na nic ale na gipsowanie i malowanie 10 raz tego samego juz tak? nikt tego nie kontroluje? czy to taki sposob na wydawanie pieniedzy

Xxx

Ile będzie warta pani wyuczona w swojej strefie komfortu bez pracowników produkcji nawet zlamamego grosza bym Ci nie daltylko dzięki ludziom za mniej niż najniższa krajowa nie jest dnem .Tak że pozdrawiam cie zobaczysz co będzie jak produkci zabraknie

@Xxx

Nie znam "pani wyuczonej", ale zapewniam cię, że jeżeli jest dobra w swoim fachu to pracę znajdzie, specjaliści są cenieni na rynku. Nie przeceniałbym więc swojej roli w jej życiu zawodowym, będąc pracownikiem produkcji, nie tu to gdzie indziej... proste.

@Xxx

A poza tym ma ona sporo racji, bo pełno tutaj narzekaczy. Nie pasują warunki w Mirandzie to idź gdzie indziej, zainwestuj w siebie i pokaż, że powinieneś dostać lepszą ofertę. Wybór należy do ciebie, ale ty wolisz narzekać w sieci. Mi też Miranda przestała odpowiadać finansowo oraz fatalnymi warunkami pracy, szybka decyzja o odejściu i mnie już tam nie ma, nie jest idealnie, ale jest dużo lepiej. Na Mirandzie świat się nie kończy.

Pracownik biurowy

Nie chciałbym nikogo obrażać ale pewne komentarze aż trudno czytać, narzekający na warunki pracy i zarobkowanie ludzie którzy nic nie chcą zmienic w swoim życiu bo boją się wyjść że swojej strefy komfortu. Każdy chciałby dostać cos za darmo nie dawajac nic z siebie, kluczem do wyższych zarobków jest edukacja czy doszkalanie się które jest ogólnodostępne dostepne ,wystarczy cos w tym kierunku zrobić zamiast obwiniac firmę za swoj brak operatywności.

Aha
@Pracownik biurowy

To prawda. Tych bystrych juz w firmie nie ma. Zostali narzekacze, emeryci, przedemeryci i ci którzy nie potrafią wyjść że swojej strefy komfort. Ale co zrobić jam tak latwiej.

fff

a kto bronił się uczyć ? żeby być w strefie komfortu to trzba było dbać już o to w podstawce... czyli zanim przyjąłeś się do mirandy

Sylwia
@Pracownik biurowy

No tak, ale jednak ktoś pisał, że nawet najniższej krajowej nie ma z podstawy. Czyli w biurze jest lepiej z tego co piszesz? Ile można zarobić? Czy to doszkalanie się skutkuje docenieniem w firmie, np. awansem? ;)

Małgorzata

Jest praca dla Product Managera i Export Managera z jęz. francuskim. Trochę liczę na podpowiedzi co do stawek zarobków, ale widzę, że raczej na tym forum chętnie piszą pracownicy produkcji. Uważacie, że M. nie płaci godziwie?

Zombi

Jeśli Miranda ma problem z chajsem żeby zapłacić pracownikom godziwe pieniądze to proponuję otworzyć kostnice, na halach wręcz idealne warunki temperaturowe i nie trzeba wylewać nowej posadzki ????????

Biuro

Nasz dyrektor zawsze dba żeby jego pensja nie zmalała a najlepiej zrobić to kosztem pracowników czyli machlojek cdn.

Żaaaaal

Takiego syfu i złodziejstwa nie zrobiła żadna firma w okolicy. Zaraz będziecie błagać żeby ktoś z byłych pracowników obsłużył was na kasie bo chociaż w takich miejscach ma się więcej pieniędzy i szacunku do pracownia. Choć niektórzy dostali podwyżkę w kilku setkach albo nawet tysiącu to innym trzeba było nie dać nic i wcisnąć kłamstwo o premii albo dać marne 100 zł. Kasa dla szychy i pupili z projektów. Gdzie jest szefostwo firmy ? Pozwala nas tak doić czy jest nie świadome ?

Radek

Czyli Miranda nie podniesie minimalnej krajowej zostanie tak jak było dadzą premie żeby wyrównać różnice i ominąć zmianę podstawy która dal nam nas rząd Bravo a ponoć to za Po kradli

Pracownik M

Podwyżka zamiast aneksu w formie premii W (usunięte przez administratora) sprawiedliwe. Będziesz w pracy dostaniesz premie bo musisz, nie będzie w pracy na l4, urlopie czy rodzicielskim tez dostaniesz premie bo się należy. To po co pracować i się męczyć tolerując te nerwy wymagania i debilne zasady? Koniec stycznia a my nadal nie wiemy co z placami brawo. Teraz będą nas zastraszać będziemy pracować robić jakość i terminowość tylko po to żeby dostać coś co się nam należy według ustawy państwa. Ta firma powinny zainteresować się instystucje państwowe i jakiś urząd do spraw wyzysku pracowników .

@Pracownik M

To premia nie jest uznaniowa tylko wlicza się zawsze w wynagrodzenie? A co z podwyżkami o które widzę chętnie byś wnioskował? Jest szansa ze będą w nowym roku? Chodzą jakieś słuchy?

Odp
@Adam

Nie będzie bo twoja podwyżką bedzie premia dzięki której osiągniesz kwotę najniższej krajowej która jest wymagana według ustawy i nie będę musieli dać ci aneksu

Zenek
@Odp

Czego sie spodziewasz czego sie spodziewac po tych ludziach takiego braku szacunku i porzadku nie pamietam a pracuje 20 lat kolesiostwo a reszta ma na to pracowac

Kto rzadzi ta firma? lepiej remontowac niepotrzebne nikomu pomieszczenia na warsztaty, przeciez warsztaty sa i dobrze funckjonuja po co firmie jakies centrum warsztatowe wygipsowane 4 razy posadzka jak w zamku, a ludzie zarbiaja jak szczury

Zostaw merytoryczną opinię o Miranda - Turek

• Jak się pracuje w Miranda?

Zobacz opinie na temat firmy Miranda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miranda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 21 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miranda
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Jedwabnicza 1
    62-700 Turek