GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Jojo

Dlaczego moje komentarze są ucinane? Straciliśmy polowe wyrobieniowki i nikt nie wie nawet jak to teraz liczyc. I oni sie dziwią że ludzie uciekaja a nowych nie moga znalesc. Ja czekam do czerwcowej wyplaty i tez uciekam bo za 1800 to na strefie spokojnie znajde robote

Jojo

O co chodzi z ta wyrobieniowka na w3? Jak to teraz liczyli bo wszyscy maja wyrobieniowki mniejsze o 250-350 zl . Chyba ze to ich pomysl ze za miesiac lub dwa podniosą wyrobieniowke do poprzedniego stanu i powiedzą ze to podwyżka

Robol

Ciekawe co na to związki zawodowe haha i ich przedstawiciel na zmianie C . Nic dziwnego że wypłata mała jeśli Polak musi robić na maszynie kontrolować detale i pilnować Ukrainca ( który po Polsku nie umie mówić ) czy wbija odpowiedni status czy dobrze spakował detal bo jak nam tłumaczą to nasze pieniądze. Może w końcu ktoś ich zaczął by rozliczać i zabierać premie za źle spakowany pojemnik , status na maszynie itp. No ale który by wtedy chciał z nich tu pracować . A może szlachta z biur pokaże nam jak sie wyrabia co chwile podnoszona normy?

Samuel

Jak wam się podoba dzisiejsza wypłata na 3brygadówce? Toż sprzątaczka więcej zarabia. za takie marne grosiaki to niech sobie herr ober sam zasuwa przy maszynie!!!

Koordynator - Kierownik Produkcji

Z człowieka który jest totalnie zagubiony zrobiono kapusia, degenerata, psychopatę i nie wiem co jeszcze ..... Tak ten człowiek przyczyniał się do zwolnień wszystkich, no dalej to głoście, kłamstwo powtarzane ileś razy staje się prawdą I sobie go wyrzucono, mało tego jakby tylko wyrzucono i dano spokój to było by OK, ale jakiś Anonymys (lub ich grupa) dalej mu bruździ, podobnie jak to robiła w zakładzie. A nawet prowokuje, chyba liczą na pieniążki od niego, ale po takich charakterkach wszystkiego można się spodziewać. No i zmiana otoczenia: stwierdzenie że ten człowiek potrzebował zmiany otoczenia jest kłamstwem, celowo rozgłaszano że źle się czuje w zakładzie i jest wiecznie zdenerwowany, to manipulacja precyzyjnie planowana. Ten człowiek nigdzie się nie chciał ruszać ani z tego stanowiska, ani z zakładu, ani tym bardziej ze swojego ukochanego miasta ( to do niektórych (nie wszystkich) przybyszy z miasteczka na K., Nowa Sól to nie jest wasze miasto, przestańcie tu w końcu bruździć). No i na pewno nie chciał po jednym podpisie stracić stawki na którą zapracował sobie przez kilkanaście lat, także ciężko pracując na produkcji wyrabiając normy !!!! I nie jest to suma straty 1400 PLN brutto rocznie, ale miesięcznie. No ale co kierownicy którzy decydują o zwolnieniach to sobie za tyle skarpetki kupują, to co im tam

Czy rolnik pieprzy gnój? Nie, za drogo by wyszło. Czy nietoperz słyszy ultradźwięki? Tak, ale nie na W3, tam w błoto to wrzucają. Czy trzeba było co dwie godziny biegać? Nie, ale mi się nie skoordynowało. Czy telefony dzwoniły? Tak, i to z informacjami które ktoś z tych telefonów wysyłał nawet o tym nie wiedząc, aż do początku maja 2023, kiedy operacja została zakończona i obiekt został usunięty z zakładu

janusz

pozdrawiam piskorza .zabieraj premie nierobom a później bron ich bo jesteś w związkach.

Podwyżki? Jakie podwyżki. Jestem za tym aby dodatki dać do podstawy ale pod warunkiem że dyrektor dorzuci coś jeszcze. Bo jak da w stawkę tylko dodatki to wypłata będzie ta sama. Zyskają tylko Ci z czterobrygadowek, a Ci co pracuja w normalnym systemie to tej podwyżki nie odczują.

My
@ja

A pomyślałeś o tym że jak wrzucą wszystko do podstawy to znajdą inny sposób aby Ci te pieniądze odebrać? Nie ma nic za darmo kolego.

szarak

Dyrektor proponuje zrobić stołówkę -chyba po to aby biurowcy nie musieli wychodzić z pracy na obiadki, tylko za grosze zjeść w czasie pracy. Zwykły pracownik nie skorzysta bo i tak w domu musi ugotować obiad dla rodziny.

Miki
@szarak

Na każdym pracodawcy ciąży obowiązek, aby zapewnić napoje dla pracowników, jeśli pracują w warunkach szczególnie uciążliwych - określają to przepisy bhp. Napoje w postaci wody zdatnej do picia lub innych napojów odpowiednio zimne lub gorące w zależności od warunków wykonywania pracy (np. soki owocowe, woda mineralna, kawa naturalna lub zbożowa, herbata) powinny być nieodpłatne w ilości zaspakajającej potrzeby pracownika. Napoje muszą być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. Dlatego my mamy wodę "kranówkę" i automaty gdzie ceny znajdujących się tam produktów są droższe jak w sklepach a w biurach kawki soczki itp. mają za darmo. Ciekawi mnie z jakiego funduszu są na to pieniądze?

Stalownik
@Miki

Ty stań sobie na hucie w Sierpniu na stanowisku przez 8 godzin i wtedy możesz pisać o uciążliwych warunkach!!! To co Wy tam w Gedii macie to spacerek po parku a nie uciążliwe warunki. Wypłukujesz z siebie 2 litry wody na godzinę w ciuchy robocze musisz prać codziennie bo po zmianie są całe mokre. A co musi dać Ci pracodawca zawiera Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Więc jak sobie stoisz przy maszynie na hali produkcyjnej poniżej 25 stopni to pracodawca (usunięte przez administratora) musi :)

CHGWH
@Stalownik

Chłopcze, taki z CIebie stalownik. Na Hali w gedii temperatura siega 28- 30 stopni . Wracaj do tego swojego alumetalu topić przemycane felgi.

@CHGWH

a w cieplajsze dni nawet do 35 plus cieplo od detali z goracego tloczenia

Związkowiec

A co Ci związki poradzą? oni maja gdzieś ludzi... stołek się liczy dla przewodniczącego! Związków tak naprawdę nie ma :)

robot
@Związkowiec

No w sumie czytajac opinie o nowym kierowniku na W3 ktory jest w zarzadzie zwiazkow no to zadne zdziwienie. Jak maja byc dla ludzi jak sa przeciw nim.

@Związkowiec

Załóż związek zawodowy i pokaż, co potrafisz. Bo na razie, to tylko zza klawiaturki nabazgrolić na innych i cichutko w pracy, żeby się nikt do mnie nie przy......

W3
@Gość

Hej M....ł to ty ? Jak można w czasie pracy zabierać premię za zle wbity status na robicie a po pracy bronić tego samego pracownika ( o ile to robisz jako związkowiec w co wątpie po twoim zachowaniu w stosunku do pracowników na W3 ) Polska ma misiewicza gedia ma M....a P. takie czasy .

@W3

To wbijaj odpowiedni status i nie będzie problemu. Całe lata nic nie robiliście a teraz jak ktoś chce coś zmienić to od razu płacz, beksy i mazgaje. Wejście się w garść i do roboty, czasy Ciechocinka się skończyły.

Napoleon Bonaparte

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana....

Nowosolski pracownik

Zbliża się 1 maja – międzynarodowy dzień jedności ludzi pracy. Dzień, w którym pracownicy i związkowcy na całym świecie przypominają o prawie do godnego życia. W tym roku Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych organizuje manifestację, która odbędzie się pod hasłem: „Przywróćmy godność pracy”. Panowie związkowcy..... Zamiast jechać do Warszawy to lepiej taką manifestacje przeprowadzić w nowej Soli pod hasłem" Przywrócimy szacunek dla pracowników i godne zarobki" Płatna wycieczka do Warszawy nie poprawi sytuacji nowosolskich pracowników....

W3

Ładne mi kilka osób przeniesionych na trzy zmiany ! Ponad 30 osób i to bez tak hucznie zapowiadanych rozmów z nimi , niby komu miała nie pasmować miał zostać w starym systemie . I nie chodzi o spadek zamówień bo teraz chodzą i proszą się ich czy w sobotę przyjdę na nad godziny ha ha . Po prostu nie trzeba płacić dodatku za cztery brygady . Nawet Ukraińcy uciekają co chwilę nowi których trzeba szkolić którzy po polsku nawet dzień doby nie umieją mówić i męcz się z takim przy maszynie a na dodatek wyrobieniówka zależy czy im się chce pracować czy nie .

Z czterech brygad przesunięto tylko kilka osób, spadły zamówienia więc musieli jakoś zareagować. W momencie jak trzeba było przesunąć ludzi z podstawowego systemu pracy w cztery brygady to też był płacz i narzekanie. Wszystkim nie dogodzisz

blablabla

Nowy kierownik o którym wspomniał kolega wyżej to nic innego jak paź pana K, a do tego (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i prostak. Wypowiedzenia wypowiedzenia i jeszcze raz wypowiedzenia :) Niektórzy tak mieli dość zachodzących tam sytuacji, że po prostu wyszli z pracy :) Firma wychodzi z założenia, że jak coś się nie podoba to "tam są drzwi" a na jego miejsce zatrudnią kilku ukraińców. Połączenie premii ze wszystkich sekcji na W3? Pfff czekam na wypłatę i zobaczę co to będzie ale najprawdopodobniej ADIOS :) A panu kierownikowi ze zmiany C, chętnie powiem co o nim myślę :) NIE POLECAM!

ABdullah Witali

Gedia nie przedłuża ludziom umowy i wyrzuca na trzy zmiany bez wiedzy. Na Zebraniu z kierownikami gadali, że będą rozmawiać, pytać każdego kto będzie wytypowany do przejścia na trzy zmiany o stan finansowy w domu, o dojazdy. Nikt nikogo tak na prawdę nie spytał, ludzie zostali postawieni przed faktem dokonanym.. i teraz po następnej wypłacie będą na pewno kolejne wypowiedzenia. Bo kto bedzie robił za 1800 ? a robił to samo i to w gorszych warunkach ? BHPowiec leci w przysłowiowego (usunięte przez administratora) , bylo już kilka wypadków na strefie, BHPowca albo nikt nie poinformował, albo po prostu olał sprawę, bo zazwyczaj w ten sam dzień usuwają przyczyne wypadku. A potem ewentualnie usuwają daną osobę z pracy poprzez nieprzedłużenie umowy. Brak szacunku do ludzi. Nowy kierownik zmiany C na strefie dostał się na kierownika zmiany tylko po kolesiostwie z kierownikiem produkcji. Nikt nie będzie wam tutaj pracował za grosze, za brak szacunku. za traktowanie ludzi jak śmieci. Byle uniknąć jakiejkolwiek odpowiedzialności finansowej. Zatrudniajcie więcej ukrainców. Jak niemcy otworzą granicę to nikt wam nie będzie zapierdzielał bo oni od razu do niemiec uciekna. W (usunięte przez administratora) będą mieli papiery. w miesiąc zarobią o wiele wiecej tam niż tutaj. Gedia sama pod sobą dołki kopie. Już było dużo zwolnień. Ale to nie koniec, bo ludzie juz przygotowują sobie kolejne wypowiedzenia by stąd uciec .

endriu

Państwo w Państwie

Muslim terrorist

ja zarabiam 7,200 w Gedia i jeste zadowolony :) My polacy lubimy tylko narzekac i nic nie robic. robie po 8 godzin tylko

Alexis
@Muslim terrorist

Bo w HR dobrze płacą tym co tu wchodzą i mędzą. Nie polecam pracy tutaj, uwaga na wpisy HR.

@Muslim terrorist

Hrywien chyba, to jakies 1080 zl i tu sie zgodze.

Anty

7,200 to Ty masz normy do zrobienia ;D

nie jestem robotem
@Anty

albo 7,20 PLN na godzinę... brutto oczywiście...

tadek
@Muslim terrorist

7.200 zł na godzinę netto chyba - miernoto( czyli siedem złotych i dwadzieścia groszy)

Lacroix

Zamiana z CZTEROBRYGADÓWKI na TRZYBRYGADÓWKĘ ze znaczącym spadkiem wynagrodzenia to PIĘKNY STRZAŁ W KOLANA I TO OBA szanowna pożal się BOŻE dyrekcjo! Będziecie sami stali na maszynach z niedouczonymi leniwymi ukraińcami, bo nikt za grosze nie będzie tutaj tracił czasu!!!

@Lacroix

Samozaglady ciag dalszy.

kolo
@Lacroix

Samozagłady ciąg dalszy.

Blake Carinngton

Nie polecam pracy tutaj i tych śmiesznych,wybitnie (ironia) utalentowanych liderów którzy awansowali na kierowników a słoma z butów jak wystawała tak dalej wystaje hehe Buhahahahaahhahahahahah.Zyczę wam jak najgorzej.Nie Pozdrawiam Yeeeeh

Oszukana

Na rozmowach obiecują szanse rozwoju w firmie... Ja się pytam jaki rozwój skoro kierownictwo danego działu blokuje prośby o przejście na inny mimo że tam są wolne miejsca. Skoro ktoś się nie czuje dobrze na danym stanowisku to dlaczego mu się utrudnia przejście na inne gdzie mógł by wydajniej pracować.

Tooffi
@Oszukana

Dlaczego utrudniają?- bo to jest właśnie Gedia...

Robol forever

Pracuje w tym smietniku ponad 10 lat ogolnie mobing , zmuszanie ludzi do lamania bhp , awanse i przywileje dla kolegow reszta do czarnej roboty , drobne szantaze i i karanie ludzi za chorobowe niedyspozycje itp

adam

chodzi Ci o koordynatorów technicznych? czy o tych rusków w kamizelkach co łażą? bo jesli chodzi o KT to jest to najlepsza funkcja teraz , no i 50% więcej premii wyrobieniowej mają!

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 100 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.