GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Gedia Poland Sp. zo.o.? Ktoś coś?

mattez

Pierwszy raz słyszę o takim systemie pracy w tej firmie. Skąd masz informacje, że taki system w tej firmie funkcjonuje?

Konrad

Hej, może ktoś powiedzieć jak wygląda aktualnie praca w Gedii i czy warto aplikować? Byłem kiedyś na praktykach i zastanawiam się nad podjęciem tutaj pracy..

Zolta lodz podwodna

Przepraszam pomylilem zaklad do admina przeniescie wpis do Voita

YakiNS
@Zolta lodz podwodna

Masz rację Żółta Łódź podwodna z tym działem kontroli jakości v Voicie, masakra tam jest, nie polecam.

@YakiNS

A jakie macie zdanie o Gedia? Konkretnie chodzi o pracowników produkcyjno-logistycznych. Jak płacą?

Hmm
@Karolina

A nie lepiej zajrzeć w swój odcinek niż kogoś nagabywać, z tego co czytam to jeszcze ludzi którzy pomylili fora chyba ...

Cześć, jak wygląda sytuacja na logistyce? Warto w to brnąć?

To prawda że gedia stoi

Na rozmowie dowiedziałem się, że cytuję: "Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji". Ogłoszenie przykładowe data publikacji 2019-01-09, a tymczasem co najmniej kilka osób które były pracownikami Gedii a odeszły do innych zakładów po tej dacie wróciło :) Naprawdę? A może dla niektórych osób są jednak wyjątki, jest co najmniej kilka osób które sobie wróciły :) No ale kryteria są przecież jasne i czytelne, no nie?

Jak to?

Czy można liczyć w Gedia Poland Sp. zo.o. na prywatną opiekę medyczną?

Hary

Nie nie można, mozesz sobie wykupić prywatne ubezpieczenie

Potencjalny pracownik

Ile netto zarabia świeżo przyjęty pracownik na produkcji lub logistyce?

Richard
@Potencjalny pracownik

W normalnym systemie czy 4 brygadowym?

Potencjalny pracownik
@Richard

Normalnym oraz 4brygadowym

@Potencjalny pracownik

Myśle ze Na 4 brygadach na początek między 2800 a 3100 a na zwykłym między 2500 a 2800, mówię odrazu, ze nie jestem tego pewien, oczywiście mowa o netto...

Ramol

Nie jest lekko. Na początek musisz ścisnąć zęby i pośladki. Uważać co mówisz i z kim. Po jakimś czasie może ktoś Cię zauważy i będziesz miał trochę lepszą i lżejszą robotę. Jak nie podpadniesz to do przodu. Pracownik 7 miesięcy "stażu".

Rambo
@Ramol

I dlatego nie warto tej firmy w ogóle brać po uwagę. Niektórzy w tym zakładzie tylko czekają na dobry moment, żeby kogoś zgnoić, a uzasadniają to tym, że sami byli gnojeni. Żałosna postawa. A to wszystko w finezyjnym połączeniu z ciężką pracą i średnim wynagrodzeniem. Nie polecam tej pracy, naprawdę. Młodzi szukajcie czegoś lepszego, bo jest pełno dużo lepszych, normalnych miejsc pracy gdzie traktuje się człowieka jak człowieka, a na jak taniego wyrobnika.

Holandia

Pracuje w firmie rok. Niestety to prawda, że aby mieć lepiej trzeba iść z wazeliną do lidera/ki i kierownika . Koordynatorami zostają osoby bez żadnego doświadczenia, bez wiedzy i obycia. Tylko dlatego, że mają kontakty. Nie jest to firma dla ambitnych. Z produkcji ciężko się wyrwać. Awanse to rzadkość. Jak już kogoś udupią na robocie to koniec. Kasa jest średnia. Praca ciężka. Latem jest tragedia na hali, ludzie mdleją, karetki jeżdżą, a kierownictwo na wodzie oszczędza. Takie 3/10.

Zbigniew
@Holandia

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź pod kątem warunków zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy firma odpowiednio wynagradza swoich pracowników. Jak ocenisz poziom oferowanej pensji?

Holandia
@Zbigniew

Po roku czasu zarabiam 2700 netto. Wydaje się nie najgorzej, ale biorąc pod uwagę ciężar wykonywanej pracy i specyficzny model pracy to nie jest dużo. Szary pracownik powinien za swój trud, poświęcenie zarabiać przynajmniej 3500 zł netto. Praca jest ciężka, naprawdę ciężka. Kto pracuje ten wie. Kto jeszcze nie doświadczył lepiej niech nie próbuje.

Lilia

Firma moim zdaniem jest ok. Płacą średnio. Wymagania spore. Ale gdzie nie trzeba pracować? Są gorsze firmy. Mam dosyć pracy gdzie właściciel próbuje cię przelecieć albo mięsza cię z błotem. Jak ktoś ma większe doświadczenie to wie o czym piszę. Spotkałam kierownika który niedawno odszedł i też ma o Gedii dobre zdanie. On był spoko i ludzie go szanowali i on ludzi. Bardzo kulturalny facet. Słyszałam o nim dużo dobrego i nawet miałam przypadek że coś nie szło tak jak powinno i on to naprawił. Polecam z nim współpracę bo pracuje teraz gdzieś pod Wrocławiem.

Puchacz

tytyryty t y jesrem puchacz wykonuje działani wyżej

Większość z was uważa, że jeżeli wpis jest pozytywny to musi być na pewno z działu personalnego, BZDURY. Jest duża grupa pracowników którym odpowiada praca w tym zakładzie bo wiedzą, że jest to zakład z którym można wiązać przyszłość a jeżeli chodzi o płacę to wszyscy dobrze wiemy, że we wszystkich zakładach w okolicy jest podobnie.To fakt, że w gedii część wypłaty jest w postaci kilku premii, ale sumujac to wszystko oraz wszystkie dodatki typu 13 wypłata ( wakacyjna + świateczna), dodatek za stażowe to jeden z niewielu zakładów w ktorym mozna zarobić najwięcej.

Pracownik Logistyki

Skoro tak piszesz to może napiszesz wszystko ? Dlaczego nie wspominasz że chociaż by dodatek "stażowy" nie będzie wypłacony osobie która jest chora dłużej jak 30 dni w roku ? , idziemy dalej ....Jeżeli chodzi o premie * zapewne zapomniałeś/łaś napisać że są one zależne od ilości reklamacji a w przypadku np. : wysyłek wystarczą 2 reklamacje w miesiącu i całe wysyłki + pakowanie nie otrzymują premii w ogóle , idąc dalej ///// zapomniałeś/łaś również o tym że szeregowy pracownik (wysyłki staż 2 lata) zarabia podstawy 2.100 zł , jak to się ma do zarobków "świerzaka" w nowo powstałej firmie otóż 3.300 zł po 3 miesiącach 3.600 zł - przykład ? proszę bardzo (usunięte przez administratora) . Polacy chcą normalnie zarabiać ! czasy "dymania" już się skończyły . Najbardziej w gedi podoba mi się system premiowania , to jest po prostu mistrzostwo świata ! 1 osoba nawali i ponad 100 osób nie ma premii !

Lieder frustrat
@Pracownik Logistyki

A co powiesz jak ukrainiec zrobi reklamację? Dla niego nic i jego zomki też nic nie tracą, po kasie uwaleni są za to polacy. Tak dyskryminuje się we własnym kraju polaków.

Wrona

Kłamiesz, jest firma na strefie która nie zatrudnia ukraińców ponieważ nie są perspektywiczni jeżeli chodzi o staż. Z założenia zakład woli zaoferować konkurencyjną (czytaj wyższą) stawkę byle zatrudnić na dłużej polaka.

Kamas

Z tego co wiem to Ovopol nie zatrudnia Ukraińców

@Wrona

Daj namiary

Hary

Po krótce Jedno wielkie kolesiostwo W dużej liczbie przypadków aby dostać awans trzeba przybijać 5 z liderami, podpierdlać chodzić na browara, ogólnie dać sobie wchodzić bez wazeliny. Na czym trzeba się znać.....wystarczy znac lidera lub kierownika oni już pokierują twoją karierą. Kwalifikacje zawodowe......wystarczy mieć w CV wpisane "obsługa kasy fiskalnej " bardzo duże prawdopodobieństwo aby zostać mianowanym na koordynatora lub lidera :-) Dla tych kogo nikogo nie znają jedyna szansa to max zrobią Ci uprawnienia na spawacza i na tym twoja kariera w firmie sie zakończy Polecam

mattez
@Hary

Facet, O czym Ty mówisz? Pokaż przykład awansu poprzez kolesiostwo z liderem lub kierownikiem. To o czym mówisz miało może miejsce z 10 lat temu, ale nie teraz. Wystarczy wykazać trochę chęci i zaangażowania i awans jest możliwy. Jakoś kiedy szukano liderów na wydziałach chętnych nie było, ale żeby się poskarżyć na to że brak perspektyw itd. to zawsze chętni będą. Niestety prawda jest taka , że w większości przypadków osoby które narzekają są leniami, którzy uważają że wszystko powinno im się dać na tacy. Kiedy tego nie dostają to narzekają, że kolesiostwo itd. Może trzeba się wziąć za pracę a nie ciągle narzekać. Oczywiście za chwilę posypią się komentarze, że jestem z działu HR, że propaganda itp. Nie mówię, że firma jest cudowna. Jest pełno niezrozumiałych decyzji zarządu czy kierownictwa. Minusów jest dużo, ale na pewno nie jest tak jak piszesz.

@mattez

Uderz w stół, a nożyce się odezwą Ty nie jesteś napewno z HR tylko z akwarium Pisałem że nie wszyscy, przykładów nie będę podawał.

Niestety
@Hary

Niestety to prawda. Wśród pracowników Gedii występuje mentalność PRLu i to niestety często u osób na stanowiskach. Doświadczyłem tego od własnego lidera, który zamiast być mentorem, regularnie robił mi wyrzuty o to, że nie postawiłem mu flaszki czy piwa, za to że wgl tu pracuje. Jako młody człowiek i pracownik, byłem pewien, że wpisowe to relikt poprzedniego pokolenia i raczej nowych próbuje się wciągnąć do zespołu, ale jak widać nie. PW dobrze wiesz, że o tobie mówię, mam nadzieje, że strujesz się tym swoim żywcem. Chyba nie myślałeś, że za wyjaśnienie prostych rzeczy na robotach, będę Ci w tyłek wchodził. Cieszę się z każdego dnia, kiedy nie muszę na Ciebie patrzeć. Do pozostałych chłopaków nic nie mam i życzę im powodzenia. A sama firma, swoją drogą, to nic specjalnego. Sypiące się na każdym kroku maszyny po niemcu. Wspomniane kolesiostwo i nieprzyjemna atmosfera. Jako pracownik zakładasz grzecznie szary fartuszek i biegasz po hali w (usunięte przez administratora) i hałasie o godzinach kiedy normalni ludzie śpią. Tylko dla tych, co to lubią, albo nie mają na siebie pomysłu.

zwolniony przez kolesiostwo
@mattez

co ty bredzisz hr-owcu? 10 lat temu, a jak 4 lata temu wpadł bezdomny z dwójki to jakie czystki zaczął robić..i trwają do dziś...tu sie nigdy nic nie zmieni,firma jest przegnita jak stara łajba. musieli by polecieć dyrektorzy zakładu obaj + personalny, a potem reszta z tego tasiemca z inną dyrekcją sama by się ewakuowała za swoimi "żywicielami". Dopóki ten dream team siedzi będzie zawsze gangrena.

Zbigniew
@zwolniony przez kolesiostwo

Cześć wszystkim! Możecie napisać, czy firma zatrudnia stażystów bądź praktykantów? Proszę o rzetelną odpowiedź.

@Zbigniew

Czy w obrębie jednego działu w Gedia Poland Sp. zo.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Borys

Nawet, jeżeli pojawia się informacja o rekrutacji wewnętrznej jest to zazwyczaj pic na wodę, ludzie biegają z aplikacjami łudząc się chociaż zaproszeniem na rozmowę, a zazwyczaj stanowisko jest już obsadzone.

Pierwszy raz widze te firme i laduje sie. Naniej i ostatni mam nadzeje chodzi sie od cieciowni i nr zaladunku sie podaje. A oni niewiom poco przyjechalem

Bardzo dobra firma, nie rozumiem skąd takie nieprzychylne opinie. Atmosfera wśród współpracowników bardzo w porządku, ludzie zazwyczaj starają się sobie pomagać. Zarobki jak najbardziej wysokie, wiadomo że kokosów nikt na start nie dostanie, ale ambitni szybko awansują. Gedia na prawdę dała Nowej Soli bardzo dużo, gdyby nie ta firma bezrobocie dalej by było takie wysokie, a tak to ludzie pracę mają i nie muszą pracować u ludzi pokroju Kobry. Pracuję tu tyle lat i nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej, bo Gedia rzeczywiście nie ma sobie równych. Wesołych Świąt, Marcin.

Jaka jest woda ?
@Marcin

Witam, Niestety nie zgodze się z kolegą. Rozumiem każdy ma swoje zdanie i poglądy lecz to jest lekkie barwienie rzeczywistości i chciałbym wyprostowac różne rzeczy. Jeżeli chodzi o atmosfere bywa różnie bo różne są działy ale w 70% jest ciężka jak 100- piętrowy blok, kolejne niemające doświadczenia wiedzy a także umiejętności osoby ( koordynator lider kierownik zmiany - nie wszystkie osoby - tylko większość ) są wybierane na stanowiska bez większego przemyślenia logicznego. ( ludzie donoszą ponieważ myślą że coś ugrają - stanowisko, ciche podwyzki itp.) Pracowałem ponad 8 lat i jakiś większych pieniędzy nie widziałem - można spokojnie znaleźć lepszą lepiej płatną prace i nie na 4 brygady czy 3 zmiany, nie wspomnie o ciężkiej wyczerpującej pracy fizycznej a przede wszystkim psychicznej. Jedynie socjal jest bogaty i niektóre osoby. Nie polecam pracy tutaj po takim doświadczeniu jakie mam z tej firmy ( 8 lat ) . Szukajcie gdzieś indziej a znajdziecie. Pozdro dla starej ekipy trzymajcie sie

Gabriela
@Marcin

Każdy może mieć zupełnie różne wymagania wobec konkretnego pracodawcy - stąd biorą się zarówno te pozytywne, jak i właśnie te negatywne opinie. Ale świetnie, że akurat dla Ciebie warunki pracy w Gedia Poland są odpowiednie. A czy zarobki tych mniej doświadczonych pracowników bardzo różnią się od tych, którzy pracują tam już nieco dłużej?

Świeży Uciekinier
@Marcin

Dziękujemy Dziale HR za emocjonalny wpis z zaklinaniem rzeczywistości.R...k podrzuci karnet na rzutki,i możecie przebiec się w maratonie za to,ale to na te drugie święta. Nie polecam pracy tutaj,kolesiostwo,brak perspektyw, brudne chwyty, lojalki, kabli więcej niż Enea.

@Świeży Uciekinier

Jeżeli ktoś się nie przykłada do swojej pracy, to wiadomo że po czasie zwracana mu jest uwaga. Ale niektórzy odbierają to bardzo dotkliwie i później piszą nieprawdę w opiniach. Brak perspektyw? Nowoczesne maszyny, lasery, roboty, nowe projekty - przecież to świetne perspektywy na najbliższe lata, ale ludzie nie potrafią tego docenić. Lojalki rzeczywiście są, ale na specjalistyczne szkolenia, które mocno podnoszą kwalifikacje i potem praca staje się łatwiejsza, z perspektywą na podwyżkę. Jeżeli tak Wam tutaj źle, to nie musicie tu pracować, ale lepszych warunków w okolicy nie znajdziecie. :)

Zbiegły
@Marcin

Dziękujemy ci dziale personalny. Zaklinacie dalej rzeczywistość, ale robić nie ma komu. PS perspektywy rozwoju to nie maszyny w zakładzie, tylko możliwości rozwoju pracownika, a tutaj są ściśle powiązane z kablowanie na innych i z przynależnością do grupy pana M. Nie polecam pracy tutaj, i z perspektywy wszyscy ci co odeszli to na tym skorzystali, wszyscy na stanowiska lepsze i za lepsze pieniądze, czyli opłaca się mieć odwagę cywilną i nie pozwolić się zeszmacić łobuzom. Gedia to ulubiony obiekt PIP. Są już od dawna lepsze firmy na strefie.

Doświadczenie nabywa się w praktyce. Jak jesteś mądry, to szybko awansujesz.

Czemu mój wpis się nie pojawił?

Gosia
@Marcin

Hej koleś, Nowa Sól nic wam nie jest winna, tak samo jak pracownicy. Gedia to nie nie instytucja charytatywna, nic nikomu za darmo nuec dała. I tu sedno, byliście wiele lat monopolistą, ale nie wykorzystaluście szansy na zbudowanie dobrego teamu specialistów plus dobra opinua firmy. Przez lata przemieliliście mnóstwo ludzi, i w którymś momencie kiedy powstały na około inne firmy straciliście płynność w śwuerzych dostawach następnych do golenia. No i teraz daje o sobie znać wasza zła marka, opinia firmy anty pracowniczej, z którą pracownicy po sądach walczą. Moim zdaniem już dawno zarząd powinien trzęsienie ziemi tu zrobić i wymienić cały HR, dyrekcję i kilku kierowników mianowanych z kolesiostwa. Dopiero wtedy nowy management mógłby zacząć z budowaniem pozytywnego wizerunku firmy. Ale to się oczywiście nigdy nie wydarzy. Nie polecam nikomu pracy tutaj, zero perspektyw, zakłamanie, zła atmosfera.

@Gosia

Po takim tonie wypowiedzi widać, dlaczego nie odnalazłaś się w Gedii. U nas liczy się przede wszystkim szacunek i nie nikt nie zwraca się do siebie per koleś. Oskarżacie mnie o bycie propagandzistą z HRu, jednak to ja mam wrażenie, że sami jesteście pracownikami HRu z tych pozostałych pseudo firm na strefie. Oczerniacie Gedię na forach, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie u Was. Prawda jest taka, że mamy wielu świetnych specjalistów, których nie trzymają tutaj żadne koneksje, a potężne doświadczenie. Waszym mokrym snem byłoby zrobić przewrót u nas i mieć ich u siebie, ale niestety to się nie uda. Takiego komfortu pracy i wynagrodzenia jak w Gedii nie jesteście w stanie zapewnić przez najbliższe lata.

@Marcin

Wpisujcie sobie drodzy hrowcy te bzdury o szacunku w gedia i pracy jak sielanka, ale wszyscy wiedzą jaka jest prawda, wystarczy w sieci artykuły wyszukać gdzie są sprawy z sądu pracy opisane, wystarczy popytać tych co uciekli jakie są warunki, jakie ciężar trzeba dźwigać. Tutaj już ci specjaliści co mieli uciec to już uciekli, zostało kilku którzy przez domy i kredyty muszą pracować poniżej kwalifikacji plus reszta powoli odchodzi na emerytury. Nie polecam pracy w tym kolesiostwie z propagandą sukcesu, uwaga na wpisy pracującego działu personalnego podającego się za szeregowych zadowolonych pracowników lub moderatora.

UR
@Jaka jest woda ?

Cześć Krzysiek :)

UR

Ok napisze tak na szybko ;) dzieci zasnęły wiec chce jakiś film włączyć :) pracuje w Gedii 15 lat to co tu widzę od tylu lat czasem przechodzi ludzkie pojęcie, od dosc dawna pracuje w UR dlatego tyle lat tutaj wytrzymuje ponieważ nożna powiedzieć ze ogólnie dział UR, narzedziownia, to firma w firmie, po tylu latach naprawdę zarobki są bardzo dobre.... około 10 lat temu powiedziałem, ze w końcu nadejdzie taki dzien, ze ludzi tu za żadne skarby nie beda chcieli pracować, kazali mi się puknąć w głowę, bo przecież wtedy praca w gedii była prestiżem, ale już wtedy widziałem niekompetencje liderów i kierowników którzy potwornie traktowali podwładnych i kwestia czasu będzie moja przepowiednia. Stało się! wiecie dlaczego jest tylu Ukraińców bo Polacy wola iść do innych firm za mniejsze pieniądze ale będę traktowani po ludzku, z godnością! Ludzie z produkcji są gorzej traktowani od psów w schronisku, od obcokrajowcow dostają dużo cięższe prace, chryste panie !!! Na zachodzie jest to nie do pomyślenia!!!! Ten zakład polecam tylko i wyłącznie w miarę jakimś wykwalifikowanym ludziom chociażby widlak,wtedy nie ma tragedii ale proszę was dziewczyny i kobiety nigdy ale to nigdy nie idźcie tutaj do pracy....norma, norma, norma, norma a dział BHP to kpina !!! Wmawianie pracownikom celowych uszkodzeń ciała to normalka gdzie naprawdę nastąpił wypadek pracy...

Seba

(usunięte przez administratora) Ludzi z produkcji ma się za nic. Ale znajomi króliczka mają się dobrze i to się liczy, oraz tworzone przez nich kółka wzajemnej adoracji.

Małgorzata
@Seba

Nie rozumiem co masz na myśli. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Pamiętaj jednak, że w serwisie GoWork obowiązuje regulamin, który należy przestrzegać. Każda informacja może być ważna dla osób obecnie poszukujących pracy w firmie.

Lepszy

Myślcie co chcecie ale wartościowi ludzie od nas odchodzą. Odszedł kierownik UR z W3. Odchodzi kier. zmiany z W3 i odszedł facet z narzędziowni ze Staszica. Co się dzieje w Gedii?

Mieczysław
@Lepszy

Znasz może powody, dlaczego wartościowi pracownicy decydują się na odejście z pracy w tej firmie? Sytuacje, gdy odchodzą zaufani pracownicy to na pewno trudne chwile dla pracodawcy, więc chciałbym dowiedzieć się, co mogło być powodem takich decyzji.

Lepszy
@Mieczysław

Kto to może wiedzieć? Tylko Oni. Pewnie trafiło im się coś lepszego. Fachowców wszędzie potrzebują. Ten z narzędziowni to był fajny gość. Miał łeb na karku. Znał się na robocie.

Łukasz

Nie polecam tej firmy nikomu to co się tam dzieje to jest jakaś paranoja kolesiostwo kierowników, liderów itp. ten kto podpierdziela i chodzi na piwko z kierownikiem lub liderem daje w siebie w chodzić bez wazeliny ma dobrze reszta ma przerąbane. Tak jak wspomniałem NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Alkohol
@Łukasz

To prawda, potwierdzam.

Mieczysław
@Łukasz

Rozumiem, że czujesz się rozczarowany współpraca z firmą, ale krytyka powinna być konstruktywna. Czy myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę w firmie i sprawić, żeby relacje ze współpracownikami i przełożonym były lepsze? Praca w przyjaznej atmosferze jest bardziej motywująca. Na stronie Gedia Poland http://mojagedia.pl/oferty-pracy/ jest sporo ofert pracy. Pracodawca proponuje także praktyki i staże dla studentów i absolwentów.

Lukasz
@Mieczysław

I jeszcze odpowiem ze niektórzy zapierdzielaja starają się i są gojeni a niektórzy siedzą sobie u liderów w kanciapie czy tam akwarium i cisną bajerke przy okazji kogoś podpierdziela i lider da pochwałę do puki nie wyrabią kierowników zmianowych i liderów nie będzie w tej firmie dobrze

Inzynierek
@Lukasz

Tak tak łukaszku, nie ze*raj się.

Max

No to może ja dwa słowa od siebie,a w zasadzie mojej żony. Pracuje w Gedii 8 lat, podstawa 2700 zł. Nowy pracownik na dzień dobry 2500 zł, widziałem osobiście ofertę pracy. Od kilku tygodni kobiety z jej wydziału są kierowane do pracy na spawalni, ponieważ nasi goście z Ukrainy powiedzieli że nie będą tam pracować bo jest za ciężko. Rozumiem że kobietom z Polski jest lżej. Żona kilka razy miała propozycję z innej firmy ze strefy by zmienić pracę,za podobne pieniądze i bez pracy na trzy zmiany, oczywiście praca od poniedziałku do piątku. Nigdy za bardzo nie narzekała, przez osiem lat na zwolnieniu lekarskim była dwa razy. Uważam że jest dobrym pracownikiem, ale jej entuzjazm po mału wygasa, podobnie jak innych Pań z działu żony. Droga Gedio, nie tędy droga...

@Max

Jak pisałem, Gedia to dobra firma ale dla ludzi pracowitych a nie leni. Jak z żoną nie lubicie pracować to rzeczywiście idźcie do tych innych firm, tutaj leniuchowanie się skończyło, mamy mnóstwo chętnych na wasze miejsca za mniejsze pieniądze niż wy dostajecie. Powodzenia gdzie indziej jak się wam nie podoba.

@Max

Powiem coś Panu, firma regularnie daje podwyżki pracownikom. Skoro Pana żona jej nie dostała to warto się zastanowić, czy aby czasem na pewno posiada odpowiednie kompetencje na swoje stanowisko i czy dobrze wykonuje powierzone jej zadania. Może wystarczyłoby się trochę bardziej przyłożyć do pracy, a nie użalać się na forach. Z tymi Ukraińcami to jest tak, że wśród nich panuje mała rotacja i kierownictwo pewnie woli sprawdzonych i pewnych pracowników do tej pracy, więc może warto docenić tę szansę. Myślę wtedy przełożony na pewno by to zauważył i była by szansa na podwyżkę. :)

Gabriela
@Marcin

@Max mógł mieć nieco inne odczucia wobec pracodawcy, jakim jest Gedia Poland, niż Ty. Dlatego bardzo proszę, żebyś starał się tu szanować zdanie każdej osoby. Nie mniej jednak - cieszymy się, iż ten pracodawca Ci odpowiada. W swoim poście sporo piszesz na temat podwyżek. A czy dodatkowo macie ta dostęp do atrakcyjnych benefitów pozapłacowych?

Wigwam
@Marcin

Mnóstwo :) Przecież nawet zewnętrzna łata dziury 12.

rzygam POWSI

na 100km widać odpowiedź opłacanego idioty

@Marcin

Drogi Panie Marcinie proszę iść na magazyn części zamiennych wydziału W2 gdzie na półce 18 znajdują się części do maszyny Lewa5/Rampf znajdzie Pan tam odpowiednią ilość wazeliny .... Po tych wpisach na forum wydaje się że oderwany Pan jest od rzeczywistości panującej na wydziale produkcji. Suugerure więc wyciągnąć głowę z .... kierownika i czasami wystawić głowę z biura ;)

@Marcin

Niewolnicy system pracy tylko i d i o t a tego nie zauważy

Max
@Marcin

Drogi Panie Marcinie, to czy ja z żoną lubię pracować czy nie, nie powinno to Pana interesować. Tak się składa że pracuję w jednej firmie przez kilkanaście lat, i nie muszę się wysilać tak jak Pan na forach firmy Gedia, żeby mnie docenił przełożony. Ciekawi mnie, ile ma Pan płacone za pozytywny wpis?

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 103 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.