Dertex DDD mgr Joanna Sordyl

Jaworze

Opinie o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl

anonim 2011-02-14 09:48:23
Ściema.... ta firma jest guzik warta pracowałem tam jakiś czas i żadej eweliny nigdy tam nie bylo.... jak zawsze umowa najniższa.... pracodawcy sciemniacze nie polecam
JA 2011-03-28 00:32:27
Chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami, pakietem socjalnym w tej firmie?
byłem pracowałem 2011-04-27 12:41:45
Pakiet socjalny? w życiu nie spotkałem się z czymś takim w tej firmie! Dla właścicieli liczą się tylko cyferki na fakturze i nic więcej, zawsze trzeba się wykłócać o uczciwie zarobione pieniądze. Pracownicy jak najbardziej w porządku.
anonim 2011-06-01 12:25:17
FIRMA NAPRAWDE OK,WYPŁATA I NADGODZINY ZAWSZE NA CZAS .PRACOWNICY I ADMOSFERA SUPER POLECAM.
paweł 2011-07-05 14:08:32
wypłaty na czas ?? chyba jak przypomnisz 2 dni wcześniej ze masz ja dostac szefowa jeszcze spoko ale maciek to dajcie spokój odradzam
anonim 2011-07-07 12:22:11
Czy to ta firma ktora winylem pszczoły załatwiła,kolejna wtopa dertexu.Pożal się Panie fachowcy.
k 2012-02-14 22:23:02
no to jak jest z tą firmą - powie ktoś bo robią nabór pracowników i nie wiem czy warto tam uderzać...
g 2012-02-22 22:29:16
firma jakich malo kolego szkoda czasu,nerwów i calej reszty.Pracowalem tam pewien czas i robią z czlowieka bialego [usunięte przez admina].Pracownicy super ale o reszcie nie wspommne
obiektywny 2015-06-05 09:31:27
Żal, że takie firmy istnieją! Tragedia.
KaKa 2016-04-01 18:32:07
Nikt się nie odzywa, bo pracuje tam niewiele osób, a też nie każdy ma zamiar się denerwować. Firma prężnie potraciła klientów i nie można powiedzieć, że jest dobrze, bo dobrze było parę lat wstecz, a teraz szefostwo zwiedza sądy. Czy to Dertex, czy Dexa (opiekunem jest mąż pani J) zasady są te same. Oszczędzamy ile się da, a w razie czego udajemy głupka. Wszelkie urzędy kontrolujące znajdą coś od ręki tylko kto będzie się narażał. Jak przy odejściu nie zostaniesz wyrolowany to się ciesz.
we 2016-05-11 17:27:46
nie ma teraz u nich zadnej rotacji @dfp z tego co wiem..a powiem Ci ze i takie male firmy calkeim dobrze potrafia sobie jednak radzic czasem nawet bardzo dobrze
Zostaw swoją opinię o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl - Jaworze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dertex DDD mgr Joanna Sordyl