Sochacki Serwis Ogumienia Robert Sochacki

Wrocław

Opinie o Sochacki Serwis Ogumienia Robert Sochacki

NIE POLECAM 2015-08-04 16:07:15
Nie jest to złośliwy komentarz. Sochacki bierze kwoty wyższe niż zwykli mechanicy i nie szanują klienta. Przykłady: - wstępne szacowanie ceny ZAWSZE kończy się wyższą ceną przy odbiorze nawet przy zerowych dodatkowych komplikacjach samej naprawy.. mnie osobiście ograbili na 150 zł po dwóch naprawach, - naprawa jednodniowa -> oddaję auto o 8 rano, dostaję telefon o 17:45 że auto jest do odebrania do godziny 18:00 bo zamykają... ręce opadają, zero informacji że naprawa się przedłuży, zostałem bez auta, gdzie było mi bardzo potrzebne... - przy wymianie łączników stabilizatora, odbieram auto z komentarzem że "Łączniki przecież były nowe", ja na to "Dlaczego w takim razie wymienialiście, wy jesteście specami a nie ja" na co już nie dostałem odpowiedzi a jedynie pomrukiwanie pod nosem... NACIĄGACZE!!! - wymiana oleju z filtrem, ustalone wstępnie 150 zł, przy odbiorze oczywiście już 200 zł i żadnego zwrotu oleju z butli 5l gdzie do silnika z wymiana filtra wchodzi 4,1. Litr oleju oryginalnego w cenie 70zł w plecy..... PORAŻKA, Jeżeli nie chcesz wydać 150% innych i być traktowany jak normalny klient to ZDECyDOWANIE ODRADZAM!! SOCHACKI NIE!!
Zostaw swoją opinię o Sochacki Serwis Ogumienia Robert Sochacki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sochacki Serwis Ogumienia Robert Sochacki