Sobotel Piotr Miękus

Sobótka

Opinie o Sobotel Piotr Miękus

Sobotczanin 2015-03-19 11:30:00
Mysle ,ze trzeba zglosic sie do hotelu Sobotel do wlasciciela hotelu p.Piotra
na rozmowe Prawdopodobnie potrzebuje osoby do pracy Pozdrawiam
Staly gosc 2015-03-25 20:00:44
Tak potrzebuje dwie osoby do pracy,do baru i do recepcji...
Stali goscie 2015-04-17 15:01:29
Na pyszny zurek przyjezdzamy z Wroclawia naprawde super duzo przypraw i grzybkow,a grochowka ktora ostatnio jedlismy na imprezie kolarskiej -- Wysmienita!
swietnie doprawiona i jeszcze z makaronem Pychota !! Impreza swietnie zorganizowana jest super
Anna11 2015-05-06 20:38:26
grochowa z makaronem???!!!
gosc Wroclaw 2015-08-03 10:27:15
Smaczne jedzenie,pyszne salatki, surowki zurek ,oraz wysmienita kaczka z jablusziem , pomaranczem w sosie wisniowym pychota ...
goscie weselni 2015-08-30 22:43:49
Bardzo dobre jedzenie,pyszne pierozki z pieczarkami i z miesem ,oraz pierogi ruskie Smaczne poledwiczki w sosiku z kluseczkami kopytkami Wszystko smaczne surowki .zurek i naprawde pyszna kaczka swietnie smakowala Duze porcje!
przypadkowy gosc 2015-09-04 10:45:18
Sniadania jedzenie obsluga - super!! pieczone schaby szynki duzy wybor mies serow i owocow WARTO ZAJECHAC..
goscie.. 2015-09-06 12:37:34
Smaczne jedzenie,wykwintne duze sniadania, super obsluga swietny klimat
piekny hotel..
przejazdem wstapilem 2015-09-16 11:05:51
Hotel nowoczesny piekny bardzo czysty Super sympatyczny pan z recepcji
Sniadania bardzo pyszne, obiady zawsze swieze na biezaco przygotowane
pierogi super!!!
czesty gosc 2015-09-28 22:19:54
Powiem krotko, bardzo smaczne jedzenie wysmienite ,kazdy wyszuka cos dla siebie Pyszna szarlotka...
Leno 2015-09-30 15:57:04
Super jedzenie! widac,ze swieze przygotowane bardzo smacznie z nutka wspanialych przypraw OK..
grupa na obiedzie 2015-10-09 10:35:39
Bardzo pyszny zur,surowki, kapusta zasmazana i dosc duzy schabowy
Smaczne jedzenie WARTO!
ja 2015-10-13 02:27:34
Co do czystości a raczej smrodu w pokoju kanalizcja mogłabym polemizować.Obsluga tak,na pierwszy rzut robi dobre wrażenie,niestety im dalej tym gorzej.Poczytalam polemikę menadżera na innym forum,totalny nietakt.szok.Nie polecam.Sniadania owszem bardzo dobre.
przypadkowy gosc 2015-10-21 21:24:59
Pysznie przyzadzony schabowy z bardzo dobra kapusta,i smaczny krem pomidorowy SUPER JEDZENIE !
gosc 2015-11-25 12:45:45
Pyszne sniadania -ogolnie bardzo smaczne jedzenie
gosc hotelowy 2015-12-02 10:32:48
Tak, bardzo smaczne duze sniadania, super obiady,caly hotel i klimat..
Krzysztof Krawczyk 2016-01-10 23:18:22
WNIOSKI PO ANALIZIE KILKU POZYCJI Z KARTY MENU W HOTELU "Sobotel":
Absolutny brak świadomości gastronomicznej!
Edukuj się SOBOTELU, edukuj....

-"(...)(VEG) WPROST ZE SZCZYTU (...)"- rozumiem ,że o zamówieniu trzeba kilka dni wcześniej informować osoby odpowiedzialne za przygotowanie posiłku,aby kucharze mogli wejść i zejść ze szczytu, jak sądzę po wstępie, góry Śleży :/
-" (...)(VEG) CELTYCKA PRZEKŁADANKA (...)"- nie miałem pojęcia ,ze jedno z najbardziej podstawowych dań kuchni włoskiej (insalata caprese!!!) jadana była przez Celtów!!! Biedni Włosi, gwiazdka Michelin i żyją w niewiedzy...https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=oYo6eBUpd5Y
- a teraz UWAGA(!!!): w Ślężańskich lasach kucharze z SOBOTELU polują na WOŁY!!!
-"(...)WPROST ZE ŚLĘŻAŃSKICH POTOKÓW KAWAŁKI ŁOSOSIA (...)"... Chciałbym prosić o informację dotyczącą terminów połowu łososia w potoku Ślężańskim :[

Nie sądzę, by dalsza analiza miała sens. Przykład kompromitacji gastronomii hotelowej widnieje powyżej... Apeluję o zmiany w menu, w innym razie zapraszam Wszystkich zainteresowanych na połów karpia w lutym nad Ocean Indyjski!!!
;(
Danuta 2016-01-30 05:28:10
Surofka rewelacja. Nigdy takiej nie jadłam. Koperek marcheweczka kapusta. No znakomite. Słyszałam ze maja własna kuchnie nawet. I ten sosik. Troche majoneziku troche jogurtu troche soli widze ze ani nie za słodka ani nie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na. Zawsze swierza ta surofka. Bedziemy przyjerzdrzac chociaż jesteśmy z innego województwa. Jedzenie pyszne. Naprawde swierze. Myśle ze nic nie mroza, wszystko robią przed podaniem,na jakis promocjach nie kupują. Polecamy i bedziemy wracać. Widać ze dobrze ktoś kuchnia zarządza ! Polecamy
Andrej 2016-01-30 05:44:29
Widze ze ortografia nie jest ci obca...
Renia 2016-01-30 05:50:11
Zgadzam sie soroweczka bardzo dobra. Polecamy. My jesteśmy z Mazowsza i u nas tylko takie w domach sie robi i kopytka ze y wszystko świeże zawsze było. Suroweczka pyszna zawsze jest świeża jak jesteśmy naprawde. U nich widze ze ktoś sie zna na kuchni bo nic nie mroza i widać ze personel kuchni na wysokim poziomie i kuchnia dobrze zarządzona jest u nich. Jedzenie bardzo dobre. Cokolwiek z karty. I szaotka taka dobra nawet po tym mozna poznać ze ktoś sie zna na kuchni tzn na gotowaniu i ze ma duze doświadczenie i tez pięknie podane zawsze pomarancz wyfiletowany itd.
przejazdem wstapilismy 2016-02-25 12:44:21
Bardzo dobre jedzenie ,bylismy wczoraj na obiedzie wszystko nam bardzo smakowalo zurek ,kaczka w jablkach i pomarancza,oraz soczyste poledwiczki
Smacznie - polecam warto wstapic na obiad..
Wroclawianin 2016-02-26 22:51:18
Czesto goszcze w Sobotelu,bardzo smakuja mi potrawy ktore zamawiam, zawsze swieze i slicznie podane Wysmienite duze sniadania, pychotka racuszki ..
staly gosc 2016-02-27 22:01:24
Bardzo pyszne jedzenie -zawsze smacznie przygotowane i swieze Duze porcje..
gosc hotelowy 2016-03-15 19:37:21
Swietny lokal,pyszne jedzenie! wykwintne sniadania -super..
przejazdem wstapilem 2016-03-21 10:11:48
Bardzo smaczne jedzenie ,zurek,kaczka i krem pomidorowy Deser pyszna salatka
i dobra ciepla szarlotka SUPER!
przejazdem wstapilismy 2016-03-22 09:33:04
Smaczne jedzenie, duze porcje widac ,ze wszystko przygotowne na biezaco swieze pachnace ,,,
gosc Wroclaw 2016-03-23 16:26:52
Piekny hotel wspanialy klimat ,piekne czyste pokoje smaczne posilki ..
duza grupa 2016-04-12 11:38:10
Bylo OK! Brdzo pyszne jedzenie bardzo duzy wybor kazdy znajdzie cos dla siebie REWELACJA ..Sliczny obiekt
Michał 2016-04-15 09:47:25
Pobyt 12-14.04.2016. Pierwsze wejście do pokoju: włos łonowy na desce muszli klozetowej. Dalej już tylko gorzej: manipulowanie cenami potraw zawyżając je do kwot w ogóle irracjonalnych, obrażanie gościa hotelowego przez pracownika "ochrony", śniadanie bardzo niskiej jakości. Stołowałem się w obiekcie położonym 500m dalej żałując, że zapłaciłem za nocleg w tym gwiezdnym hotelu z góry. Na koniec perełka: po pobycie telefon, że pokój, który zajmowałem został doszczętnie zdemolowany, co jest fantazją faceta z recepcji. Kategorycznie NIE POLECAM.
duza konferencja 2016-04-20 12:44:51
Bardzo dobre jedzenie,swieze przygotowane super i slicznie podane Obsluga mila i sympatyczna Wlasciciel uprzejmy i ma doswiadczenie w dziedzinie hotelarstwa..
Hotel nowy, bardzo czysty
goscie weselni 2016-04-24 19:13:37
Super hotel,wspaniale miejsce na kilku-dniowy wypad z rodzina Kuchnia,pyszne dania i personel ok!!
Adam 2016-04-24 20:03:51
Współczuję gościom tego "hotelu". Nocowałem tam i więcej nie wrócę. Przyczyn jest kilka: dostałem nieświeżą pościel (owłosiona), śniadanie to jakiś mix resztek z kuchni... Następnym razem wybiorę obiekt położony 500m dalej za Sobótką. Tam obsłudze zależy na gościu!
czesty gosc 2016-04-25 08:59:49
Ja czesto goszcze w tym hotelu -wyjazd sluzbowy, jestem bardzo zadowolony Jedzenie super,sniadania pyszne i duzy wybor Hotel nowy i bardzo czysty..
Mateusz 2016-04-25 10:12:22
Obiady ogolnie jedzenie bardzo smaczne,kaczka pyszna w sosie wisniowym z jablkiem i pomarancza ,pieknie podana Wczesniej jadlem krem pomidorowy
Pychota....
grupa 2016-05-04 12:02:19
Nowoczesny obiekt hotelowy, duze 4 sale konferencyjne,bardzo smaczne jedzenie - duze porcje,sliczny ogrod i parking Jestesmy bardzo zadowoleni WROCIMY...
grupa przyjaciol 2016-05-04 22:45:38
Profesjonalna szybka obsluga,szybko i smacznie przygotowane na biezaco obiady przystawki i desery Przepyszny makowiec i szarlotka SUPER MIEJSCE ...
sobotczanin 2016-05-05 13:40:11
Bardzo pyszne jedzenie,smaczna szarlotka z lodami Mila obsluga..zawsze przychodze...
goscie Wroclaw 2016-05-08 20:13:42
Tak potwierdzam, bardzo smaczna kaczka z sosem wisniowym ,pomarancza i jabkiem Piekna kompozycja -kasza i pyszna surowka Nie przepadam za kaszami,ale ta mi bardzo smakowala Danie pyszne i pieknie podane ..
staly gosc 2016-05-10 21:52:33
Atmosfera wspaniala SUPER!
grupa przyjaciol 2016-05-13 22:27:56
Mila obsluga, smaczne jedzenie Super klimat WROCIMY..
duza grupa 2016-05-16 21:25:13
Znakomita obsluga,bardzo dobre sniadania ogolnie smaczne jedzenie Szarlotka przepyszna pieczona na miejscu bardzo swiezutka i smaczna
czesty gosc 2016-06-14 12:32:37
Sliczny obiekt ,bardzo smaczne jedzenie pyszna szarlotka duze sniadania i czystosc w obiekcie Pachnie nowoscia
grupa przyjaciol 2016-06-30 13:49:05
Bardzo pyszne jedzenie ,obfite sniadania duzy wybor mozna sobie spokojnie smacznie pojesc ...
Radek93 2016-07-02 23:13:23
Nikt normalny nie podpisuje sie jako "duza grupa"
Ani tez zaden prawdziwy gosc nie pisze takich informacji jakie widac w wiekszosci komentarzy. Przykro to wszystko czytac ale widac ze komentarze pisze zakompleksione szefostwo ktore widac ze ma problem ze swiezoscia dan bo ciagle o tym pisze. Nikt normalny tak nie pisze. Pozdrawiam.
Czesto tu goscimy 2016-07-06 23:05:57
Ja potwierdzam,ze jest super wlasnie tu jestesmy Bardzo pyszne jedzenie ,atmosfera i piekny obiekt Relaks OK!!
goscie Wroclaw 2016-07-13 11:51:05
Bylismy 5 osob jedlismy sporo dan- w tym zurek zupe ,kaczke poledwiczki ,losos ,pene-pesto Musze przyznac ,ze wszystko bylo bardzo smaczne i swieze bardzo nam smakowalo Wrocimy tu zawsze...
Papa 2016-07-20 20:24:05
Papa pisze:
Beznadzieja. Kucharz maksymalnie wyciaga 1200 jak jest na kazde zawolanie pani od zmywania
Zejm6687@gmail.com 2016-07-23 02:53:04
Jakich srednich? ... No wlasnie srednich...
Czomber 2016-07-24 14:27:46
A ten hotel w ogóle działa? Ostatnio tam przechodziłem i jakaś taka cisza...
Czy tam knajpa jest cały czas otwarta? Ktoś coś wie?
rr 2016-08-03 18:24:28
chodzilo chyba o to mniej wiecej @huhu jakich zarobków mozna sie spodizewac ;p chociaz na pewno na kazdym stanowisku sytuacja wyglada inaczej bo to od wielu rzeczy zalezy
Zostaw swoją opinię o Sobotel Piotr Miękus - Sobótka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobotel Piotr Miękus