Sobotel Piotr Miękus

Sobótka

Opinie o Sobotel Piotr Miękus

gosc hotelowy 2015-12-02 10:32
Tak, bardzo smaczne duze sniadania, super obiady,caly hotel i klimat..
Krzysztof Krawczyk 2016-01-10 23:18
WNIOSKI PO ANALIZIE KILKU POZYCJI Z KARTY MENU W HOTELU "Sobotel":
Absolutny brak świadomości gastronomicznej!
Edukuj się SOBOTELU, edukuj....

-"(...)(VEG) WPROST ZE SZCZYTU (...)"- rozumiem ,że o zamówieniu trzeba kilka dni wcześniej informować osoby odpowiedzialne za przygotowanie posiłku,aby kucharze mogli wejść i zejść ze szczytu, jak sądzę po wstępie, góry Śleży :/
-" (...)(VEG) CELTYCKA PRZEKŁADANKA (...)"- nie miałem pojęcia ,ze jedno z najbardziej podstawowych dań kuchni włoskiej (insalata caprese!!!) jadana była przez Celtów!!! Biedni Włosi, gwiazdka Michelin i żyją w niewiedzy...https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=oYo6eBUpd5Y
- a teraz UWAGA(!!!): w Ślężańskich lasach kucharze z SOBOTELU polują na WOŁY!!!
-"(...)WPROST ZE ŚLĘŻAŃSKICH POTOKÓW KAWAŁKI ŁOSOSIA (...)"... Chciałbym prosić o informację dotyczącą terminów połowu łososia w potoku Ślężańskim :[

Nie sądzę, by dalsza analiza miała sens. Przykład kompromitacji gastronomii hotelowej widnieje powyżej... Apeluję o zmiany w menu, w innym razie zapraszam Wszystkich zainteresowanych na połów karpia w lutym nad Ocean Indyjski!!!
;(
Danuta 2016-01-30 05:28
Surofka rewelacja. Nigdy takiej nie jadłam. Koperek marcheweczka kapusta. No znakomite. Słyszałam ze maja własna kuchnie nawet. I ten sosik. Troche majoneziku troche jogurtu troche soli widze ze ani nie za słodka ani nie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na. Zawsze swierza ta surofka. Bedziemy przyjerzdrzac chociaż jesteśmy z innego województwa. Jedzenie pyszne. Naprawde swierze. Myśle ze nic nie mroza, wszystko robią przed podaniem,na jakis promocjach nie kupują. Polecamy i bedziemy wracać. Widać ze dobrze ktoś kuchnia zarządza ! Polecamy
Andrej 2016-01-30 05:44
Widze ze ortografia nie jest ci obca...
Renia 2016-01-30 05:50
Zgadzam sie soroweczka bardzo dobra. Polecamy. My jesteśmy z Mazowsza i u nas tylko takie w domach sie robi i kopytka ze y wszystko świeże zawsze było. Suroweczka pyszna zawsze jest świeża jak jesteśmy naprawde. U nich widze ze ktoś sie zna na kuchni bo nic nie mroza i widać ze personel kuchni na wysokim poziomie i kuchnia dobrze zarządzona jest u nich. Jedzenie bardzo dobre. Cokolwiek z karty. I szaotka taka dobra nawet po tym mozna poznać ze ktoś sie zna na kuchni tzn na gotowaniu i ze ma duze doświadczenie i tez pięknie podane zawsze pomarancz wyfiletowany itd.
przejazdem wstapilismy 2016-02-25 12:44
Bardzo dobre jedzenie ,bylismy wczoraj na obiedzie wszystko nam bardzo smakowalo zurek ,kaczka w jablkach i pomarancza,oraz soczyste poledwiczki
Smacznie - polecam warto wstapic na obiad..
Wroclawianin 2016-02-26 22:51
Czesto goszcze w Sobotelu,bardzo smakuja mi potrawy ktore zamawiam, zawsze swieze i slicznie podane Wysmienite duze sniadania, pychotka racuszki ..
staly gosc 2016-02-27 22:01
Bardzo pyszne jedzenie -zawsze smacznie przygotowane i swieze Duze porcje..
gosc hotelowy 2016-03-15 19:37
Swietny lokal,pyszne jedzenie! wykwintne sniadania -super..
przejazdem wstapilem 2016-03-21 10:11
Bardzo smaczne jedzenie ,zurek,kaczka i krem pomidorowy Deser pyszna salatka
i dobra ciepla szarlotka SUPER!
przejazdem wstapilismy 2016-03-22 09:33
Smaczne jedzenie, duze porcje widac ,ze wszystko przygotowne na biezaco swieze pachnace ,,,
gosc Wroclaw 2016-03-23 16:26
Piekny hotel wspanialy klimat ,piekne czyste pokoje smaczne posilki ..
duza grupa 2016-04-12 11:38
Bylo OK! Brdzo pyszne jedzenie bardzo duzy wybor kazdy znajdzie cos dla siebie REWELACJA ..Sliczny obiekt
Michał 2016-04-15 09:47
Pobyt 12-14.04.2016. Pierwsze wejście do pokoju: włos łonowy na desce muszli klozetowej. Dalej już tylko gorzej: manipulowanie cenami potraw zawyżając je do kwot w ogóle irracjonalnych, obrażanie gościa hotelowego przez pracownika "ochrony", śniadanie bardzo niskiej jakości. Stołowałem się w obiekcie położonym 500m dalej żałując, że zapłaciłem za nocleg w tym gwiezdnym hotelu z góry. Na koniec perełka: po pobycie telefon, że pokój, który zajmowałem został doszczętnie zdemolowany, co jest fantazją faceta z recepcji. Kategorycznie NIE POLECAM.
duza konferencja 2016-04-20 12:44
Bardzo dobre jedzenie,swieze przygotowane super i slicznie podane Obsluga mila i sympatyczna Wlasciciel uprzejmy i ma doswiadczenie w dziedzinie hotelarstwa..
Hotel nowy, bardzo czysty
goscie weselni 2016-04-24 19:13
Super hotel,wspaniale miejsce na kilku-dniowy wypad z rodzina Kuchnia,pyszne dania i personel ok!!
Adam 2016-04-24 20:03
Współczuję gościom tego "hotelu". Nocowałem tam i więcej nie wrócę. Przyczyn jest kilka: dostałem nieświeżą pościel (owłosiona), śniadanie to jakiś mix resztek z kuchni... Następnym razem wybiorę obiekt położony 500m dalej za Sobótką. Tam obsłudze zależy na gościu!
czesty gosc 2016-04-25 08:59
Ja czesto goszcze w tym hotelu -wyjazd sluzbowy, jestem bardzo zadowolony Jedzenie super,sniadania pyszne i duzy wybor Hotel nowy i bardzo czysty..
Mateusz 2016-04-25 10:12
Obiady ogolnie jedzenie bardzo smaczne,kaczka pyszna w sosie wisniowym z jablkiem i pomarancza ,pieknie podana Wczesniej jadlem krem pomidorowy
Pychota....
grupa 2016-05-04 12:02
Nowoczesny obiekt hotelowy, duze 4 sale konferencyjne,bardzo smaczne jedzenie - duze porcje,sliczny ogrod i parking Jestesmy bardzo zadowoleni WROCIMY...
grupa przyjaciol 2016-05-04 22:45
Profesjonalna szybka obsluga,szybko i smacznie przygotowane na biezaco obiady przystawki i desery Przepyszny makowiec i szarlotka SUPER MIEJSCE ...
sobotczanin 2016-05-05 13:40
Bardzo pyszne jedzenie,smaczna szarlotka z lodami Mila obsluga..zawsze przychodze...
goscie Wroclaw 2016-05-08 20:13
Tak potwierdzam, bardzo smaczna kaczka z sosem wisniowym ,pomarancza i jabkiem Piekna kompozycja -kasza i pyszna surowka Nie przepadam za kaszami,ale ta mi bardzo smakowala Danie pyszne i pieknie podane ..
staly gosc 2016-05-10 21:52
Atmosfera wspaniala SUPER!
grupa przyjaciol 2016-05-13 22:27
Mila obsluga, smaczne jedzenie Super klimat WROCIMY..
duza grupa 2016-05-16 21:25
Znakomita obsluga,bardzo dobre sniadania ogolnie smaczne jedzenie Szarlotka przepyszna pieczona na miejscu bardzo swiezutka i smaczna
czesty gosc 2016-06-14 12:32
Sliczny obiekt ,bardzo smaczne jedzenie pyszna szarlotka duze sniadania i czystosc w obiekcie Pachnie nowoscia
grupa przyjaciol 2016-06-30 13:49
Bardzo pyszne jedzenie ,obfite sniadania duzy wybor mozna sobie spokojnie smacznie pojesc ...
Radek93 2016-07-02 23:13
Nikt normalny nie podpisuje sie jako "duza grupa"
Ani tez zaden prawdziwy gosc nie pisze takich informacji jakie widac w wiekszosci komentarzy. Przykro to wszystko czytac ale widac ze komentarze pisze zakompleksione szefostwo ktore widac ze ma problem ze swiezoscia dan bo ciagle o tym pisze. Nikt normalny tak nie pisze. Pozdrawiam.
Czesto tu goscimy 2016-07-06 23:05
Ja potwierdzam,ze jest super wlasnie tu jestesmy Bardzo pyszne jedzenie ,atmosfera i piekny obiekt Relaks OK!!
goscie Wroclaw 2016-07-13 11:51
Bylismy 5 osob jedlismy sporo dan- w tym zurek zupe ,kaczke poledwiczki ,losos ,pene-pesto Musze przyznac ,ze wszystko bylo bardzo smaczne i swieze bardzo nam smakowalo Wrocimy tu zawsze...
Papa 2016-07-20 20:24
Papa pisze:
Beznadzieja. Kucharz maksymalnie wyciaga 1200 jak jest na kazde zawolanie pani od zmywania
Zejm6687@gmail.com 2016-07-23 02:53
Jakich srednich? ... No wlasnie srednich...
Czomber 2016-07-24 14:27
A ten hotel w ogóle działa? Ostatnio tam przechodziłem i jakaś taka cisza...
Czy tam knajpa jest cały czas otwarta? Ktoś coś wie?
rr 2016-08-03 18:24
chodzilo chyba o to mniej wiecej @huhu jakich zarobków mozna sie spodizewac ;p chociaz na pewno na kazdym stanowisku sytuacja wyglada inaczej bo to od wielu rzeczy zalezy
jarek 2017-01-08 15:09
Hotel położony w najlepszym miejscu w Sobótka zaraz koło szlaku, miła wygadana obsługa w hotelu , pokoje ok .
brak mozliwosci otwarcia okna duyzzm minusem
Wiola 2017-02-19 21:29
Moj monsz dla nich pracuje
Rodzina z Wrocławia poleca Sobotel! 2017-07-08 13:26
Przyznam szczerze, że po przeczytaniu tego wpisu byliśmy z żoną nastawieni sceptycznie do tej restauracji i hotelu. Na szczęście opinie czytałem dzień po wizycie w Sobotelu... Zastanawiałem się czy czasem nie zadzwonić i nie zrezygnować z rezerwacji stolika, ale stwierdziłem ze "do odważnych świat należy". Powiem tak jestem naprawde miło zaskoczony (POZYTYWNIE) jeśli chodzi o menu i atmosferę. Zaznaczę, że opinie piszę po jakimś czasie, więc chyba patrzę na caość obiektywnie. Teraz z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć ze jesteśmy stałymi gośćmi tej restauracji, więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości polecam przyjść i sprawdzić na własnej skórze, ja nie żałuję.
Halina 2017-07-24 20:13
NA KILOMETR SMIERDZI FALSZYWA OPINIA!!!: zdecyduj sie czy czytales opinie po wizycie czy przed wizyta bo raz mowisz ze na szczescie czytales czyjas opinie PO swojej wizycie a z drugiej strony piszesz ze zastanawiales sie po przeczytanou czy nie odwolac wizyty... SMIERDZI NA KILOMETR KOLEJNA POZYTYWNA OPNINIA PISANA PRZEZ WAS SAMYCH... troche logiki chociaz jak juz tak chcecie klamac
Natalia 2017-07-28 11:40
A kto pracuje aktualnie w Sobotel Piotr Miękus? Czy macie jakieś rady dla tych, którzy chcą się zatrudnić? dla nich będą to przydatne informacje.
tru 2017-08-06 17:11
Nie idź tam. No chyba, że chcesz zostać upokorzona...
Parka 2017-08-06 18:30
Co masz na mysli?
@Liza 2017-08-07 16:01
Warunki pracy sa bardzo dobre pracowalam SUPER!! zarobki OK! pracodawca tez mily sympatyczny
czlowiek idzie sie dogadac..
gosc hotelowy @ waldi 2017-08-08 06:57
Jest poprostu super!! wlasciciel wspanialy uprzejmy zawsze sluzy pomoca!!
gosc@Gutek 2017-08-09 08:10
Mieszkalem kilka dni , bylo naprawde super!! czysto ,cicho bardzo przyjemnie Pilem pyszna kawe serwowana przez wlasciciela Ogrod piekny gdzie mozna odpoczac wsrod pachnacych , cudownych roz i lawendy
Naprawde warto tu byc !
@aleksander 2017-08-09 16:32
Potwierdzam piekny obiekt nowy , dobre sniadanko ,cisza spokoj swietny wypoczynek po calym dniu spaceru na Sleze
WSPANIALE WROCE !!
tru 2017-08-20 19:04
Nigdy tam nie pracowała żadna LIZA...
Waldek 2017-09-13 21:30
Bardzo dobre jedzenie pyszne poledwiczki w sosie grzybowym i pyszny jablecznik SUPER!! czysty hotel ,dosyc przyjazdna obsluga warto sie zatrzymac niskie ceny
Natalia 2017-09-18 12:53
@tru czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie Sobotel Piotr Miękus? Jak długo tutaj pracujesz i na jakim stanowisku? @@Liza czy powiesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Czy można liczyć na podwyżkę? W jakich godzinach pracowałaś?
tru 2017-09-19 21:19
Natalia, nie dostaniesz żadnej podwyżki. Na początku obieca Ci kokosy po okresie próbnym a potem zrobi w balona... Generalnie wszyscy nim się z rekrutują do tej dziury to po rozmowie rekrutacyjnej uciekają...
Pokoje to jeden wielki syf @Waldek. Chrupki i prezerwatywy wszędzie pochowane. W zimie nie grzeją, w lato nie chłodzą - szkoda kasy na pr [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak się *@(#&^ nad recepcją z rana to wszystko słychać ahaha i woda kapie.
Zostaw swoją opinię o Sobotel Piotr Miękus - Sobótka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobotel Piotr Miękus