Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Elwira Nowy wpis

Witam ,bylam w hotelu z dwojka dzieci 3 dni Pokoj bardzo czysty, sniadania smaczne ,mozna tez zjesc bardzo dobry obiad My jedlismy barszczyk czerwony i pierozki super smaczne Jestem mega zadowolona Obsluga byla pomocna usmiechnieta Nasz pobyt okazal sie trafiony dzieci wyspane ,najedzone szczesliwe pogoda nam dopisala Spacer na gore nie sprawial trudnosci Bylo SUPER !!

A jak tu płaca na obsłudze za takie wyjątkowe dni jak chociażby sylwester? Teraz po prostu widzę, że Pewna Pani do niego nawiązała. Wpadają w takim okresie jakieś napiwki? I czy można się zatrudnić tylko na takie większe okoliczności?

Barbara Nowy wpis

Bardzo udany sylwester piekna muzyka smaczne jedzenie Jestesmy super zadowoleni

Tu w hotelu to stali pracownicy pracują teraz? niby cos pisali kiedyś o jakichś pozwach i innych tego typu sprawach ale do teraz nikt już niczego szczególnego o tym nie pisał. Tak poza tym gdzie teraz są dodawane oferty? ciężko mi było znaleźć jakaś aktualna a chce poczytać o warunkach, bo mam doświadczenie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Emilia

Bardzo dobry hotel, byliśmy z dziećmi i naprawdę nam się podobało. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa hotelu. Bardzo pozytywny i sympatyczny menadżer. Zdecydowanie polecam!

Patka

Czyżby sytuacja w hotelu uległa poprawie? Widziałam jak ktoś pisał o jakichś pozwach i po tym w pewnym sensie temat ucichł a gdy sprawdzałam sytuację na stronie hotelu to ostatnie posty z relacji z pracy pojawiały się jeszcze w kwietniu. Widniała tam także dawniejsza oferta pracy. W tym roku jak praca na kuchni wygląda? Jaka atmosfera i co najczęściej się gotuje?

Adrian2
@Patka

Praca na kuchni to restauracja alla karte i obsługiwanie imprez : wesela komunie chrzciny urodziny bale . Najczesciej gotuje sie jedzenie

Maciek
@Patka

Kilka osób w Sobótce straszy pozwami wielu większych pracodawców w Sobótce. Popracują chwilę, narobią złych rzeczy, a później jak pracodawcy już ich nie chcą z powodu złego pracowania to straszą pozwami. Wiem, bo pracowałem z tymi osobami i widziałem na żywo co wyczyniali. Sami namawiali innych pracowników do naciągania i pozywania. Uważać trzeba na tych pracowników w tym wypadku, a nie na pracodawcę, który sam ciężko pracuje i nikogo nie wykorzystuje.

@Adrian2

Stała załoga od lat? a jaka jest ogólnie struktura? Mam na myśli jakiś rozwój, zastanawiam się nad nim. Przy okazji odnośnie tych imprez to pracownicy tez jakieś sobie organizują, czy nawet nie ma kiedy?

Ezabella

I recommend this hotel! I really liked everything from the rooms and staff to the food.

Pawel

Miła obsługa, bardzo ładne miejsce

świetne miejsce na imprezę!

Maria

Hotel idealny na weekend-owy wypoczynek a kulturalna obsługa z poczuciem humoru dodaje temu miejscu klasy, położony przy szlaku na Ślężę naprawdę polecam ????????

Agneshka

Polecam to miejsce na dobry weekend!

Nowoczesny, czysty pokój, a do tego wspaniały widok z okien na górę oraz Ślężański Park Krajobrazowy. Bardzo miła obsługa hotelowa, smaczne i bogate śniadanie w formie bufetu. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej w porządku. Polecam!

Robert

Jeżeli ktoś uwielbia góry to gorąco polecam ten hotel!! Widok z tarasu niesamowity, obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo fajnie przygotowany stół i pyszne jedzenie. Różne możliwości spędzania czasu. Każdemu polecam jacuzzi i saunę po zejściu ze szlaku ) 10/10!!!

Oliwia

Bardzo fajna lokalizacja, dobra obsługa, polecam !

Peter

Hotel jest czysty i zadbany. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste. Widoki z okna fantastyczne jak i obsługa i wyżywienie. Polecam

Bogdan

Bardzo miła obsługa fajny klimat cena normalna dodatkowo dwa psy miło nastawione do ludzi. Polecam????

Emilia

Great place, really worth recommending! A good owner , service and delicious food! I recommend !! 10/10!!

Bardzo dobra obsługa, polecam!

Bardzo polecam to miejsce do organizacji uroczystość rodzinnych. Smaczne jedzenie, przemiła obsługa :)

Bardzo polecam to miejsce do organizacji uroczystość rodzinnych. Smaczne jedzenie, przemiła obsługa, piękna lokalizacja, bardzo dobry kontakt z właścicielem.

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka