brak logo

Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

Poznań

Opinie o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

anonim 2011-02-07 06:17
Do Bartłomieja: Skąd wiesz, że praca w Akademii Smyka jest interesująca, skoro pracują tam same kobiety, a Ty nie jesteś kobietą. Poza tym, określenie \\\"interesująca\\\" jest zbyt ogólnikowe - dla jednych praca w przedszkolu może być interesująca, dla innych nie.
1
chudy 2011-04-20 04:22
Ale klepie Bartłomiej, dziewczyny zatrudnione na głodowych pensjach, dzieci biegiem z zajęć na zajęcia bez czasu na zabawę, a do jedzenia żywność z biedronki - i to za jedyne 1000 zł czesnego
1
janka 2016-04-26 23:51
jaszczurka, to fakt, no i dzieciaki maja co tu robic. bowiem sa tu zajęcia językowe - j. angielski, warsztaty Art & English ( artystyczno plastyczne), aktywności rytmiczno-taneczne, zajęcia szachowe, nauka pływania, treningi tenisa ziemnego, czy nauka jazdy na nartach.
Zyrafa 2017-03-13 22:03
Chudy ma racje, nauczycielki studentki, co druga wylatuje albo sie zwalnia, reszta przez zasiedzenie albo na lojalkach. Zalosne wynagrodzenia, nieplatne obowiazkowe nadgodziny, pol etatu woznej bo jedna obrabia i nie wyrabia, pracowac najlepiej na swoim papierze, zapomnij o xero, o materialach, o sikaniu, jedzeniu i piciu. Usmiechaj sie ladnie i wcisnij w garsonke bo to wielki PR i biznes.
Zostaw swoją opinię o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne