Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

Poznań

Opinie o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

anonim 2011-02-07 06:17
Do Bartłomieja: Skąd wiesz, że praca w Akademii Smyka jest interesująca, skoro pracują tam same kobiety, a Ty nie jesteś kobietą. Poza tym, określenie \\\"interesująca\\\" jest zbyt ogólnikowe - dla jednych praca w przedszkolu może być interesująca, dla innych nie.
chudy 2011-04-20 04:22
Ale klepie Bartłomiej, dziewczyny zatrudnione na głodowych pensjach, dzieci biegiem z zajęć na zajęcia bez czasu na zabawę, a do jedzenia żywność z biedronki - i to za jedyne 1000 zł czesnego
janka 2016-04-26 23:51
jaszczurka, to fakt, no i dzieciaki maja co tu robic. bowiem sa tu zajęcia językowe - j. angielski, warsztaty Art & English ( artystyczno plastyczne), aktywności rytmiczno-taneczne, zajęcia szachowe, nauka pływania, treningi tenisa ziemnego, czy nauka jazdy na nartach.
Zyrafa 2017-03-13 22:03
Chudy ma racje, nauczycielki studentki, co druga wylatuje albo sie zwalnia, reszta przez zasiedzenie albo na lojalkach. Zalosne wynagrodzenia, nieplatne obowiazkowe nadgodziny, pol etatu woznej bo jedna obrabia i nie wyrabia, pracowac najlepiej na swoim papierze, zapomnij o xero, o materialach, o sikaniu, jedzeniu i piciu. Usmiechaj sie ladnie i wcisnij w garsonke bo to wielki PR i biznes.
pracowałam kŕotko i dobrze 2017-07-18 22:18
Absolutnie nie polecam!Ogromnie dużo pracy,strasznie niskie pensje,szefowa ucieka z placówki jak słyszy ,że pracownik chcę rozmawiać,wycieczki planowane tak byle było za darmo lub po najniższych kosztach,wszystko ma sprawiać iluzję placówki anglojęzycznej a pracownicy nie znają angielskiego lub są nauczony na pamięć zwrotów w szatni,wyjątkiem jest anglista.Odurzające ,ze produkty żywnościowe zakupione w Biedronce lub firmy Aro najtańsze w Macro.Wszyscy dobrzy nauczyciele odchodzą,ciągle tylko młode dziewczyny,bo najtaniej. Rodzice nie mają wstępu do sal,są zatrzymywani w szatni,ciągle jest coś do ukrycia...można zauważyć dbałość wizerunek szatni ale sale błędnie wyposażone, nauczycielki pracują na własnych materiałach.Najciekawszą jest dyr.dydaktyczna-wiecznie gadajaca o niczym kobieta z przyklejonym uśmiechem na wejście klienta.Super nauczycielka nie została nawet godnie pożegnana,wszystko za plecami rodziców...byle bez afery. Szkoda mi fajnych nauczycielek,proste,ale ciepłe dziewczyny.Przedszkole nie warte ceny dla rodziców, nie warte pracowania-narobisz się a jeszcze Ci powiedzą, ze widzieli,że siedziałam...okropne miejsce
Szczera 2017-09-07 00:40
Potwierdzam powyższą wersję - absolutnie odradzam! Najtańsza umowa zlecenie, studentki do pracy. Mi osobiscie zrobiono wielkie świństwo nie mówiąc o bardzo istotnej zmianie, więc od razu stamtąd uciekłam.
Zostaw swoją opinię o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne