Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel

Tychy

Opinie o Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel

anonim 2011-10-26 02:10:20
firma godna polecenia. SZYBKO SPRAWNIE I SOLIDNIE:)
AGA 2012-01-26 17:05:09
CO MOŻECIE POWIEDZIEĆ NA TEMAT FIRMY AUTO-SMOLNY TYCHY????????????????????//
Tomek 2012-02-20 08:25:44
ok. ja korzystałem z pełnej obsługi łącznie z rejestracją pojazdu, wszystko przebiegło idealnie super....
anonim 2012-04-19 12:54:54
firma z prawdziwego zdarzenia,przykladaja sie do swojej pracy,wyjazd z nimi po samochod jest naprawde super.polecam
Wolf3D 2012-06-15 23:53:51
Witam,
Auto smolny i pani z Agencji potwierdzam rzetelni pełen profesjonalizm. Papiery umowa itp. terminy wszystko jak sie patrzy. Zaznaczam ze trafiłem do nich całkowicie przypadkiem bo miałem troche czasu po drodze do dziadka i tak z ciekawości się zatrzymałem.
anonimmm 2012-08-23 21:56:30
można wiedzieć, kiedy tam byłeś?
bzdury 2013-03-04 18:27:56
Nie na temat Agencj celna Barbara Dubiel zajmuje sie papierami profesjonalnie
JASIA 2015-01-21 17:11:43
no to jeśli ktoś chce zarobić normalnie to co innego, tutaj na pewno negatywne komentarze pochodzą od osób, które jednak tak średnio są wiarygodne w całej sytuacji no i też mnie zastanawia jak oni sobie teraz radzą normalnie.. a też nie wiem czy jest tak, ze teraz potrzebują ludzi do pracy, ktoś mógłby potwierdzić?
pl 2016-05-13 19:23:59
staż bezpłatny mało kogo interesuje, nie oszukujmy się. Przecież każdy musi za coś żyć i przeżyć... Ale tak czy inaczej na chwilę obecną nie szukają nikogo
Zostaw swoją opinię o Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel