Podanfol

Podanin

Opinie o Podanfol

xyz 2010-03-04 12:44:46
Podanfol to rozwijaja sie firma nie zwazajaca na ludzi ktorzy tam pracuja. Zwykły pracownik nie ma nic dogadania. Jak cos nie idzie po mysli 'tych do góry' zaraz obcinaja premie.
były pracownik 2010-04-14 21:04:36
Firma "Podanfol" to zakład w którym nikt z nadzoru nie przejmuje sie zdrowiem i warunkami pracy. Jak pracownik zwroci uwage to potrafia zabrac nie tylko premie, moga takze wypowiedziec umowe. Nie polecam nikomu tego zakladu.
1234 2010-11-02 19:54:48
(usunięte przez administratora)Nikt z góry nie liczy się ze zwykłym pracownikiem!!!!Wiem bo tam pracowałem!!!
modziol 2012-05-14 17:58:31
BYŁO DUŻO SYTUACJI NIE DO PRZYJĘCIA. PAMIĘTAM. CAŁA DOBA W ROBOCIE. A KTO WIEDZIAŁ ŻE TRZEBA ZOSTAĆ 10 GODZ DŁUŻEJ. PRACOWNIK TO PIES TAK UWAŻA PAN KIEROWNIK (usunięte przez administratora). POWINIEN JUŻ ODEJŚĆ NA EMERYTURE. tAKI JAKI BYŁ W PORELANIE TAKI JEST W PODANFOLU.
ECIK 2012-09-12 10:07:30
Tam w tej firmie wszyscy kierownicy zmianowi (usunięte przez administratora)W trosce o włąsną (usunięte przez administratora)są w stanie co najmniej umyć plecy komus z góry!!(tak tak..)a moze coś jeszcze.Na robocie sie kompletnie nie znają ,nie potrafia podjąć żadnej sensownej decyzji bo sie po prostu boją-z byle gównem dzwonią do dyrekcji,nawet jak ktoś chce urlop to boja sie sami go dać-po prostu kierownicy mameje...C i ludzie nie wiedzą i nie widzleli za co sa odpowiedzialni ludzie na ich stanowiskach w innych firmach bo sa rozliczani za prace a nie nie za pierdzenie w stołki i podjebywanie..dramat!!!Wtedy to sa wielcy gieroje!!!a jak maja cos załatwić albo ludziom pomóc to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą po kątach..
- 2013-09-13 19:24:00
Nic się nie zmieniło, a jest jeszcze gorzej, obcinane premie z nie wiadomo jakiego powodu od lipca, mimo, że produkcja, druk idzie. Ludzie sami się zwalniają. Dodają coraz więcej pracy na jedną osobę, arbeit macht frei
- 2013-09-15 15:18:28
Planują zwalniać, za duża obsada niby, a nadgodziny zapisują, to też ciekawe, rotacja ma się rozumieć zwalniają i zaraz zatrudniają? Nie. Chcą zwalniać ale prędzej ludzie sami z własnej woli to zrobią.
- 2013-09-22 10:39:38
Wiadome, że nie zwolnią się nie mając nic w zanadrzu. Ale po prostu ludzie zaczęli bardziej intensywnie szukać i znajdą.
hans klos 2014-06-27 19:43:58
Szkoda gadać, wypłata leci na łeb na szyję. Obcinają co tylko się da.
Poza tym zatrzymują urlopy letnie, np. teraz ludzie co mają w lipcu nie dostaną ich. Kolejna sprawa to praca w święta, jak jest robota to ściągają w święta żeby za dwa tygodnie to oddać w jakiś dzień. Masakra
hans klos 2014-07-01 15:34:53
Odpowiedź jest oczywista, chodzi o minimalizację kosztów, heh skoro pracownik robi za 1500 to po co mu dawać 2500??
ernest 2014-11-01 14:51:04
Najlepszy z firmy jest meastro,który robi grafiki ludziom...Jest wielki..buuuhahahah
bryy 2014-11-26 07:36:04
Polecam tą firmę *tylko* hardcorowcom. Miałem wątpliwy zaszczyt tam pracować - zobaczyłem na własne oczy jak ludzie z uśmiechem na twarzy godzą się szmacić. No, ale rynek lokalny to wymusza :-(

Najbardziej mnie powalił grafik (nie wiem kto go składał w całość). Bywało, że po nocnej zmianie (22:00 - 6:00), trzeba było wstawić się na II zmianę (14:00 - 22:00).

Tylko z grzeczności tego nie zgłosiłem do PIP (rozstaliśmy się jak dorośli ludzie).

Inni - jak chcą by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech będą (lub zgłoszą - jeśli takie praktyki nadal mają miejsce).
egon 82 2015-05-22 20:36:04
"Uprzejmie donosze panie Dyrektorze" ot.. to wystarczy by tam zostać np.kierownikem zmianowym lub innym"specjalistą ds.niepotrzebnych"
rudolf 2015-11-13 08:13:50
Nie wiem jak można tak oczerniać firmę. Pracuję w niej od 4 lat i nie narzekam. Pracować trzeba wszędzie, za darmo nikt nikomu nie będzie płacił. Firma dba o pracowników, dobry pracownik zarobi więcej niż gdziekolwiek. A jak komuś nie chce się pracować to i premie się zabiera. Firma musi dbać o jakość swoich produktów od tego zależy czy firma będzie na rynku i czy ludzie będą mieli pracę. Więc płaci i ma prawo wymagać.
lukas 2015-12-11 15:19:24
Mam podobne spostrzeżenia jak osoby powyżej. Pracuje 7 lat w Podanfolu, faktem jest że pracodawca jest wymagający ale firma jest stabilna i każdy kto rzetelnie pracuje nie musi się martwic czy straci prace.

Nie jest też tak, że wszystko mi się w tej firmie podoba, jak każda ma swoje wady np. wg mnie niektóre procedury są przesadzone.

A odnośnie premii: w tym roku na Gwiazdkę każdy pracownik firmy dostał nagrodę 400 zł na rękę i DODATKOWO 500 zł netto na KAŻDE dziecko. Czyli ja z dwójką dzieci dostałem na koniec listopada dodatkowy przelew 1400 zł.

Na Wielkanoc w tym roku 380 zł każdy na rękę z socjalnego.

W zeszłym roku na Gwiazdkę na każde dziecko premia. Kolega, który ma 5 dzieci dostał 5000, słownie pięć tysięcy zł.

Niech mi ktoś z narzekających pokaże drugą taką firmę.
sadownik 2016-02-25 00:24:09
pierdzielita jak potrzepani!!!!a Marchew i jabłka bierzeta!!!:D
Pracownik 2016-08-08 02:33:05
Pracowałem tam kilka lat fakt kasa dobra jeśli tylko masz ochotę pracować minimum 200 godzin miesięcznie i codziennie widzieć niezadowolona minę dyrekcji i innych ludzi od spraw niewiadomych lub po nocnej zmianie wrócić do domu usiąść zjeść i wrócić na popoludnie do pracy i jeszcze słuchać kłamstw i Hamstwa jednego z panów z zielonej koszulce no to na tyle z tego zakładu pracy. Większe pieniądze to zawsze jakiś ukryty diabeł nie ma nic za darmo
Pracownik 2016-08-08 02:34:06
adam 2016-08-21 15:50:27
najlepszy tam jest teraz kierownik ds.produkcji,skąd oni tego człowieka wzieli to nie wiem..proponuje gosciowi by zadbał o higiene osobistą...
Pracownik 2016-08-24 10:41:59
Jak się ma wyższe wykształcenie i zna języki obce to można szybko awansować. Sam jestem tego przykładem. O wynagrodzeniach pisali już ludzie wyżej więc tylko powtórzę, że pensje są wysokie. Do tego dochodzą dodatki w postaci "wyprawek", "Boże narodzenie dla dzieci", "Wielkanoc dla dzieci". Tego nie jest mało i to nie są grosze. Próbuj, firma cały czas się rozwija, aktualnie budowane są kolejne hale.
Pracownik 2016-09-01 22:30:01
Twój kolega pracuje od 8 do 16 od pon do pt na wyższym stanowisku więc nie gadaj tu takich rzeczy jak siedzisz w biurze i tylko czytasz maile. Nie wiesz co się dzieje to nie pisz
erf 2016-09-04 19:52:51
Pewnie pracownicy szklarni mogą liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Podanfol - Podanin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podanfol