Opinie o Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. w Chodzież

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. w Chodzież

Jaka jest stawka początkowa w Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o.? 16 maja na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierowca.

Koliber Nowy wpis

Ta piekarnia schodzi (usunięte przez administratora). Wczoraj kupując pieczywo przeżyłem szok. Krojąc chleb na kolacje znalazłem w nim kawałek sznurka. Oburzające!!! Z całego serca nie polecam tej piekarni.

Czosnek Nowy wpis

Po reorganizacji w zakładzie piekarniczym jakość sprzedawanego pieczywa spadła poniżej przeciętnej. Bułki to nie bułki bardziej guma do żucia. Chleb droższy a mniejszy - nie da się tego jeść!

Owix. Nowy wpis

Kiedys najlepsze bulki. Ostatnimi czasy coraz gorsze.. Ostatnio kupilem to juz byly male. Ale dzis kupilem to byly nie dopieczone I do tego jakies miniaturki.takze widac ostatniego czasu ze zle sie tam dzieje. Lepiej niech wlasciciel zamknie a nie sprzedaje taki szajs

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Stefan

Jeśli oczekiwanie dobrej pracy jest odbierane jak wyzysk to nie bardzo wiem za co firma miałaby płacić?

Sławomir

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Piekarnia Sezam, posiadacie informacje jak obecnie rozwija się ta firma na rynku piekarniczym? Jakie dodatki płacowe oferują swoim pracownikom, można liczyć na bony świąteczne? Co z czasem pracy piekarza, tryb 12 godzin pracy i 2 zmiany? Zachęcam was do odpowiedzi, najnowsze komentarze w tym wątku będą tu bardzo pomocne.

Maciej

Nie polecam Pani chyba Estery która całymi nocami swoim bardzo charakterystycznym piszczącym głosem zakłóca spokój na ulicy! Nie wiem czym zajmuje się tam ta Pani, ale jak pomyślę, że ma styczność z chlebem który mamy zjeść na śniadanie... to mi się go odechciewa... w piekarni powinna pracować schludna kadra.

kezi

dwa razy w tygodniu @paloa to jest tak często ? a mi się wydawało że piekarnie codziennei są zaopatrzane

ron70

Przyłączam się do poprzedniej opinii. Od tego czasu nic się nie zmieniło - totalny olew !!!

bonin

Pieczywo dobre, ale dystrybucja fatalna. Dzisiaj (15.01.14) o godz. 9-tej jeszcze nie dotarł samochód do sklepu przy ul. Bonin w Poznaniu. Kto kupuje pieczywo o tej godzinie, stąd potem zwroty. Wydaje się, że nie specjalnie to interesuje szefostwo zakładu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. - Chodzież

Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o.