Pałac Sieniawa

Sieniawa

Opinie o Pałac Sieniawa

xxl 2011-07-01 09:34:51
Człowieku co Ty piszesz !!! Jeden wielki wyzysk. Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat i mogę z całą stanowczością zaprzeczyć Twoim słowom. Za "rządów"[usunięte przez admina] firma ta popada w doszczętną ruinę. Komfort tego hotelu pozostawia wiele do życzenia a podejście władzy do pracownika i gościa to szkoda mówić. Zarobki również marniutkie... Pozdrawiam
Bambaryła 2011-10-08 10:00:09
A nadal rządzi tym wszystkim mistrz Kochan?
yhy 2011-10-27 07:49:06
Tak mnie zastanawia jeden fakt skoro tak Ci źle było w tej pracy po co tyle lat tam pracowałeś :-), porażka
Nadal trzymam kciuki 2012-01-15 18:31:15
Jak coś jest choć trochę różne od orginału, to nie jest to plagiat! Poza tym ten Pan jako właściciel może nazywać swoją firmę czy miejsca w Pałac Hotelu jak chce, oby tylko nie ku czci Adolfa Hitlera.
hmmm 2012-01-22 20:24:27
Słyszałem, że odkąd "nowy" rządzi w Pałacu w Sieniawie, dużo osób odeszło z pracy tam, czy jest aż tak żle???
Wer 2012-03-08 15:16:01
Szczera ty to powinnaś najpierw nauczyć się poprawnej polszczyzny,
zanim ocenisz kogokolwiek ;)
lolo 2012-09-06 22:46:33
Pałac zmienia się na lepsze, w przeciągu roku widoczne zmiany na +. Co do spraw personalnych, to dużo nowych twarzy ostatnio ale pracownicy ci sprawiają lepsze wrażenie
anty lolo 2012-09-07 15:34:52
dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?
Kevin Mitnick 2012-09-07 18:29:48
anty lolo - 2012-09-07 15:34:52

dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?
Zamierzony czy nie zamierzony ważne, że prawdziwy.
Na szczęście wpisów nie można anulować, dzięki czemu czarno na białym widać co ma być widoczne. Czyli smutną prawdę. Realia w których to pracownik chce rządzić przełożonym. Bardzo przykre.
Weronika 2012-09-09 13:26:17
A nawiązując do wypowiedzi gościa hotelowego- to nikt nie musi nikogo całować ani tytułować. Wystarczy zauważyć pozytywne zmiany i się z tego cieszyć, że ktoś w końcu tchnął życie w ten piękny pałacyk. :]
locke 2014-03-05 19:49:53
Z tego co widziałem na stronie Pałacu Sieniawa to wygląda to ładnie, a wygląd zewnętrzny robi wrażenie, może zabiorę tam żonę na dzień kobiet, cena to 70 zł za osobę.
kali 2014-03-16 15:47:00
Zdjęcia na stronie internetowej musza być ładne, pewnie kilka poprawiano w photoshopie, czy coś. Nie skupiałbym się na tym. Napiszcie jak Pałac Sieniawa traktuje pracowników i czy jest szansa się załapać. Z góry dzięki.
kuba 2014-04-05 13:37:27
no i jak @locke zabrałeś żonę do Pałacu? co było zagwarantowane w wejściówce i jak sam personel się spisywał?
gawi 2014-04-09 23:56:15
widziałem ostatnio artykuł o Pałacu Sieniawa gdzie pisano, że nowy personel wymiata stary. To prawda?
piotr 2014-04-11 18:09:15
a co to w ogóle znaczy, że nowy personel wymiata stary? to chyba decyzja właścicieli? gdzie był taki artykuł?
abra 2014-04-21 18:53:00
Jak się pracuje teraz w Pałacu. Chciałbym, złożyc podanie na stanowisko kelner.Proszę o szczerą odpowiedż.
GRUPA ARCHE 2014-10-01 17:34:28
GRUPA ARCHE - JAKO NOWY NAJEMCA PAŁACU W SIENIAWIE, PRAGNIE POINFORMOWAĆ, IŻ ZAMIESZCZONE PONIŻEJ WPISY ODNOSZĄ SIĘ DO OKRESU SPRZED GRUDNIA 2013. GRUPA 'ARCHE' NALEŻY DO CZOŁÓWKI DOBRYCH PRACODAWCÓW POLSKI. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ (arche.pl) ORAZ NA NOWĄ STRONĘ PAŁACU W SIENIAWIE (palacsieniawa.pl)

POZDRAWIAMY
ARCHE
Mój 2015-01-20 08:41:51
Podejrzewam, że nie ma takiej możliwości. Jeżeli staremu składowi zależy na pracy a istnieje taka chora rywalizacja to podejrzewam, że znajdą sposób na to aby jakoś się utrzymać. Ale mam coraz większe wątpliwości czy jest sens aplikować do firmy w której w ten sposób odbywa się praca. To jest u nich standard?
mistrz patelni 2015-02-18 17:53:27
Jako pracownik palacu uwazam ze teraz jest tu calkiem spoko. Kazdy moze sprobowac tu swoich sil na roznych stanowiskach. Pozdro!
mistrz patelni 2015-03-24 13:00:54
byl badford, teraz jest
Arche jako firma zarzadzajaca.
spocony weselnik 2016-06-30 12:40:24
No tak tylko mogliby nie oszczędzać na klimatyzacji podczas upałów, a jeśli jako taka tam jest (przenośna) pokoje w upalne dni to istne sauny. W krajach zachodnich nawet jak zabytek to montują klimatyzację, a u nas konserwator stary tetryk nie pozwala ot taka wschodniopolska mentalność starych gburów,
spocony weselnik 2016-07-29 11:39:53
Dobra jakościowo i wydajna klimatyzacja zawsze da radę, w usa nie takie są upały 80% wilgotność i 40 stopni w cieniu i klima smiga aż miło, nikt nie marudzi ze za zmino ze wieje, jak ci zimno to se sweter wez, przy takich upałach nieda sie mysleć nawet a co dopiero tanczyć i tam wszyscy to wiedzą, niestety organizacyjnie jeszcze 15-20 lat nam do zachodu, dobrze że w innych kwestiach gonimy zachód bo by była kaplica.
wapń 2016-08-01 22:44:03
Hej, a wiecie jakie są u nich średnie zarobki? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Pałac Sieniawa - Sieniawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Sieniawa