Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Serwis Personalny Sp. z o.o.

Michał G. 2016-07-12 12:25
Uczciwa agencja. Żadnych kar dla pracowników i rzetelna informacja o charekterze pracy i warunkach. ni ma ściemniania ani nie odbierania. Reszta powinna brać z nich przykład,
gość 2016-09-05 19:54
Tak. To możliwe. Jest tylko jedno niedomówienie. Ilość godzin pracy ( 10 lub 12) i podana stawka jest stawką brutto.
Franek 2016-10-05 00:55
Moim zdaniem najlepiej zatrudnić się przez agencję pracy, zapewniają bardzo dobre warunki. Ja byłem zatrudniony przez tą agencję http://www.mg-solutions.pl/ i nie było mi źle ;)
f 2016-10-09 20:31
wlasnie widze ze oni tutaj od razu przy konkretnej ofercie pracy piszą ile można zarobić na przykład taki operator koparko- ładowarki może zarobić 3500 netto wiec uważam ze to sporo i dodatkowo jest tez umowa o prace
chris87 2017-03-10 18:37
Sposób w jaki pracownicy agencji umawiają kandydatów na interview jest wyjątkowo nieprofesjonalny. Dzwoniąc do kandydata informują, że wyślą smsem szczegóły dotyczące spotkania, po czym tego nie robią. Po bezskutecznej próbie telefonicznego skontaktowania się z agencją, postanowiłem wysłać smsa. Co ciekawe Pani rekruterka od razu na niego zareagowała. Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Przy zapytaniu poprzez sms o przypomnienie nazwy stanowiska nie otrzymałem odpowiedzi. Z dużym prawdopodobieństwem nie wysłanie pi szczegółów odnośnie spotkania był fakt, że nie mieszkam w Poznaniu. Co ciekawe jest to bardzo dziwne ponieważ podczas rozmowy telefonicznej zapewniałem, że nie będę miał problemu z relokacją. Z powodu tak nieporfesjonalnego podejścia do kandydata, byłem zmuszony odwołać rozmowę. Oczywiście drogą smsową.
Zostaw swoją opinię o Serwis Personalny Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Personalny Sp. z o.o.