Drukarnia "Serikon"

Tulce

Opinie o Drukarnia "Serikon"

kol 2012-06-21 14:50
Ja nie polecam tej firmy. Zlecają transporty za które nie płacą. Faktury 100dni po terminie, zero reakcji ze strony pracowników. Sprawa skierowana do sądu
krab 2015-04-25 00:07
Nie polecam tego miejsca pracy. Kierowniczki nie nadają się do swoich stanowisk. Są niekulturalne i nierozgarnięte. Szef ma problemy z kulturą, elokwencją, nie ma szacunku do pracujących ludzi. Nie budzi u pracowników szacunku czy respektu tylko strach. Ale na krzykach daleko nie zajedzie, bo o ile większość zatrudnionych tam kobiet się nie odezwie tak kiedyś trafi się facet, który odpowie na chamskie zachowanie nie tylko słowem... Praca niezbyt ciężka, ale też bardzo słabo płatna. Z umowami jest różnie. Radze unikać tego miejsca pracy. Aha - kierowniczki są chamskie i wrzeszczące, ale to normalne. Przykład idzie z góry.
todzia 2016-05-02 10:15
Jak na drukarnię to mają fajne oferty ponieważ oferuja nie tylko, akcesoria biurowe czy reklamowe ale również kalendarze, kostki i boksy, opakowania i pozostałe usługi, na stonie mozna sprawdzic i składać również zamówienie.
XXX 2016-11-10 17:37
Nie polecam! Atmosfera fatalna wynagrodzenie kiepskie brak dodatków za nadgodziny i nocki ,nadgodziny nie wykazywane!MOBBING!!!
edas 2017-02-10 21:58
Potwierdzam opinie xxx
Nadgodziny nie wykazywane!!! brak dodatków za godziny nocne!!! praca ponad siły soboty niedziele ludzie mają ok 300h w miesiącu nawet dziękuję nie usłyszysz tylko jeszcze pretensję nie polecam chyba że jesteś w ..... Mobbing na każdym kroku jeżeli nie chcesz pracowac dłużej!
Omijać szerokim łukiem!!!
123 2017-02-11 23:39
Gdzie jest państwowa inspekcja pracy????
grfdgfg 2017-03-09 16:53
ludzie o czym wy piszecie wszyscy są dorosli chcą zarobić to niech siedzą po 400h. Szef w porządku ludzie ok praca przyjemna ciepło trzy przerwy.pani brygadzistka k super kazdy chce byc u niej w grupie a 2 ...........!!!!!!!!! nie polecam firma ok ja bylem zadowolony jak i moja koleżanka
Zostaw swoją opinię o Drukarnia "Serikon" - Tulce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia "Serikon"