Restauracja Sara

Szczekociny

Opinie o Restauracja Sara

xx 2013-02-20 14:43:16
Podejście pracodawcy jest chore!Jeżeli jest nowa osoba ,która chce się nauczyć i nie jest w stanie wiedzieć co ma robić!Bo nikt nie jest Alfą i Omegą!To trzeba umieć przekazać wiedzę !Jedyna osoba która to robi to pani Danusia!Głupie aluzje proszę zostawić dla siebie pani....!Poza tym czy praca czy przyuczenie trzeba być honorowym i zapłacić!Nikt za darmo nie będzie robił!Trzeba mieć trochę honoru!Na przyszłość najważniejsza jest rozmowa!
kamil 2013-02-21 15:54:32
Słyszałem, że to następny [usunięte przez moderatora] pracodawca.Nic miłego o nich nie mówią!Zresztą takie traktowanie heh.Taka opinia!Nic dziwnego, że pracownice się zmieniają!Jak się ma szefową która wrzeszczy to się nie wytrzymuje.Pizza spalona przez M [usunięte przez moderatora] smakuje jak .......!Najpierw naucz jego gotować a nie innych!
gość 2016-02-28 22:54:31
NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU!!UWAGA MOŻECIE PRACOWAĆ A BĘDZIECIE PROSIĆ SIĘ O WŁASNĄ WYPŁATĘ LUB CO BĄDŹ JAK W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH NIE WYPŁACĄ WAM PIENIĘDZY!!!NIE WSPOMNĘ O SZEFOWYCH KTÓRE NON STOP MAJĄ FOCHY!!!
pysia 2016-03-01 09:14:58
PRACOWAŁAM TAM KIEDYŚ I NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU.NIE ZAPŁACILI MI ZA PRACĘ PIENIĘDZY!!!NIE DOŚĆ , ŻE ROBOTA NA KUCHNI TO JESZCZE JAKO ODŚNIEŻARKĘ CIĘ TRAKTUJĄ W ZIMĘ !!ZA KAŻDĄ PRACĘ NALEŻY SIĘ WYNAGRODZENIE SZEFOWO!!!MIJASZ W SKLEPIE I UDAJESZ , ŻE NIE WIDZISZ MOŻE BYŚ CHOCIAŻ KASĘ ODDAŁA!!!MÓWIĄ NA PRACOWNICE JAKIE ONE SĄ NIE DOBRE ALE SAMI SĄ NIE LEPSI!!
hubik 2016-04-23 18:21:08
Obie opinie caps lockiem napisane, może to konkurencja pisze. Może ktoś napisać jak tu konkretnie z warunkami np. czy są umowy o pracę?
Zostaw swoją opinię o Restauracja Sara - Szczekociny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Sara