Opinie o F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech w Sandomierz

Daria Nowy wpis

Jest możliwość w firmie ubiegania się o podwyżkę ?

J&J Nowy wpis

Pełen profesjonalizm super doradztwo, pomoc w 100% POLECAM!!!

Radosław Bartoszczyk

Omijać szerokim Łukiem!!! Handlarz chińszczyzną bez wiedzy i zaplecza. Zakupiłem paskarkę, która się popsuła. Maszyna przekazana do serwisu wróciła niesprawna. Po kolejnej próbie i kolejnej FV wróciła znowu niesprawna. Po wydaniu połowy kwoty nowej maszyny odpuściłem dalsze naprawy. Jeżeli szanujesz swój czas i pieniądze to dokonaj zakupu gdzieś indziej.

Marzena Nowy wpis
@Radosław Bartoszczyk

O to podobnie jak moja zgrzewarka po 30 zgrzanych torebkach wysiadła i tonpobraz drugi. Firma sprzedaje bubel inkontakt z nią jest nieprzyjemny. Niepolecana

Konkret Nowy wpis
@Radosław Bartoszczyk

Złośliwy komentarz. Maszyny są produkcji chińskiej czego nie ukrywaliśmy przecież. Kupić tanio, eksploatować kilka lat maszynę do granic możliwości lub do zarżnięcia maszyny bez przeglądów, konserwacji itp. a potem serwis. Mogliśmy odesłać bez naprawy czego nie chcieliśmy zrobić i mechanik dołożył wszelkich starań by nie przeinestować w naprawę odesłać usprawnioną paskarkę 80 kosztów to przesyłki kurierem za co nie odpowiadamy. Za 2 tyś zł można było kupić nową paskarkę. Klient chciał naprawiać za 200 zł i reklamować wykonane naprawy. Słabe, cwaniackie zachowanie. Po pierwszej naprawie i wymianie części praktycznie za darmo, poinformowaliśmy klienta, że maszyna jest mocno zużyta i szkoda w nią inwestować, opłacać koszty wysyłki na palecie itd. no ale ... podobno "my się nie znamy na robocie" a klient jak się sam określił jest prawdziwym fachowcem. Mamy tysiące zadowolonych klientów. Niestety niektórym wszystko się należy i kropka.

Kogut

Taki z mni pierniczek a masyny psuje, pochwała ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
Laura

Firma działa bez zmian? Czy tak dobrze pracuje się, że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

Mariusz P.

Pełen profesjonalizm. Najlepszy serwis zaszywarek w Polsce. Polecam wszystkim

s

lipa, w 2012 roku kupiłem tam zaszywarke i zgrzewarki było ok,teraz chyba standard sie pogorszył,jakas kobieta w rozmowie przez telefon jakby mi łaskę robiła że sprzedaje.... nie to nie :) to czy ja kupię w tej firmie czy innej nie robi mi różnicy ceny takie same a pewnie i serwis gdzie indziej lepszy

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech - Sandomierz

F.P.H.U. Konkret Różański Wojciech