Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz

Poznań

Opinie o Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz

anonim 2013-10-02 23:19:00
Dziwi się Pan, że wpisy są moderowane? Używa się tu bardzo obraźliwych sformułowań i podaje dane, które są niezgodne z prawem i ustawą o ochronie danych osobowych. Ja też jestem zła, ale prowadzenie strony w takiej formie absolutnie nie przekonuje i nie zachęci do umieszczania swoich historii i tym bardziej skanów oryginalnych dokumentów. Napewno nie, dopóki strona nie będzie obiektywna. Póki co miesza się tam z błotem osoby, które nie są stroną. To akurat łatwo zweryfikować. Nikt się w ten sposób nie narazi na odpowiedzialność.
milusinska 2015-11-18 20:15:08
nie macie pojęcia co to za człowiek ten Sakowicz Paweł to złodziej i oszust i kryminalista ( skazany prawomocnym wyrokiem za oszustwa) oszukuje nadal i ostrzegam wszystkich, którzy mają z nim kontakt. jeśli ktoś wie gdzie on się ukrywa to proszę o wpis
oj Paweł 2016-08-08 22:55:30
Oszukani odezwijcie się tutaj oszustsakowicz <małpka> wp <kropeczka> pl
Razem szybciej go znajdziemy i odzyskamy utracone pieniądze.
anom 2016-09-06 21:49:28
fake!!!!
wesolyroman 2016-09-08 01:18:40
to nie fake piszcie tutaj -> oszustsakowicz@wp.pl już niebawem Pawełku obiecuje...
Zostaw swoją opinię o Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz