Przedsiębiorstwo Informatyczne Prokomp Piotr Romanek

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo Informatyczne Prokomp Piotr Romanek

bit 2014-11-18 19:59:52
Ludzie! Z dala od tej firmy!
Oddałem laptopa z uszkodzoną płytą główną. Niestety trzeba było wymienić na nową. Niby dla informatyka prosta sprawa. Wszystko zapłacone, odbieram laptopa. Włączam, chodzi, tyle że połowa przycisków nie działa. Oddaje ponownie. Z wielkim grymasem przyjęli i "poprawili"."Poprawili" bo teraz z kolei klawiatura numeryczna nie działa. A na dodatek (tu bomba) poprosiłem o przywrócenie danych tak aby wszystko zostało na komputerze jak przed oddaniem.Owszem wszystko było ok, tyle, że po dwóch miesiącach się okazało, iż wgrali lewego windowsa!!! Z dala od tego gówna. Jak macie problem z komputerem, to jedźcie choćby do innego miasta. Taniej Was to wyjdzie.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Informatyczne Prokomp Piotr Romanek - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Informatyczne Prokomp Piotr Romanek