Opinie o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mar-Rom 1 Roman Janiszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

obecny pracownik Nowy wpis

Witam Odradzam Odradzam i jeszcze raz Odradzam pracę u tego pana w niby rozlewni. Dramat tak nie profesjonalne zachowania oraz dramatyczna przestrzeń do pracy plus stary system Magazynowo/księgowy ( brak aktualizacji) Ludzie spoko ale jakoś nie mogą się zgrać przez jedną osobę której wszyscy mają dość ( dwulicowa kobieta ) jak zauważy że jesteś lepszy od niej to już cię nie ma ..... Pracodawca bardzo niestabilny emocjonalnie nie potrafi zarządzać zespołem aaa co najważniejsze dla osób które zostają zatrudnione przez urząd pracy to uważajcie !!!!!! Pan kombinuję jak koń pod górę zatrudnia ludzi przez urząd i dostaję dotację po czym stwierdza że nie sprawdziłeś się .......... coś okropnego . Naprawdę odradzam zatrudnienie w tej rozlewni . Nic dobrego .

Administrator Nowy wpis

Firma Mar-Rom 1 Roman Janiszek szukała pracowników na stanowisko Pracownik magazynu w mieście Gdańsk. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Jeżeli ktoś się zastanawia czy podjąć pracę w firmie MarRom1 to szczerze odradzam. Pracowałam w firmie przez rok i nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony przełożonego. Szef jest człowiekiem niezorganizowany, nieodpowiedzialnym a co najgorsze nie panuje nad swoimi emocjami. Niejednokrotnie byłam świadkiem (nie tylko ja) jak jego problemy prywatne lub te związane z pracą wyprowadziły go z równowagi i wpadał w furię co kończyło się m.in rzucaniem przedmiotami po biurze i ich niszczeniem. Praca sama w sobie jest bardzo fajna ale atmosfera panująca w biurze jest nie do zaakceptowania. Do tego dochodzi praca na strasznie starym systemie + duży brak organizacji pracy. Jeden pracownik jest mocno faworyzowany i tak źle wpływa na klimat w biurze, że praca z tą osobą jest wręcz niemożliwa. Wytyka każdemu popełniane błędy i od razu idzie "naskarzyc" przełożonemu, zamiast spróbować je razem rozwiązać. Sama swoich błędów nie widzi... Pozostali pracownicy są bardzo w porządku ale niestety ta dwójka jest nie do zniesienia. Powierzone zadania w każdej kwestii są kwestionowane przez szefa, który musi zrobić wszystko "po swojemu". Kwestionuje każdy nowy pomysł czy rozwiązanie przez co pracownik ma odczucie że do niczego się nie nadaje, a jego praca jest niedoceniania. Praca oraz atmosfera w biurze plus fakt, że szef daje Ci poczucie że nic nie potrafisz dobrze zrobić spowodowała, że moje psychika bardzo na tym ucierpiała. Na prawdę szczerze odradzam pracę u tego pracodawcy, jeżeli cenicie siebie i swoje umiejętności bo po roku będziecie mieli poczucie że nic nie umiecie i jesteście dużo mniej warci.

kkk

Mam pytanie odnośnie Twojej wypowiedzi. Widzę , że poszukują kogoś do biura, zastanawiam się czy złożyć CV. Jak wygląda sprawa wypłacania pensji, czy są opóznienia i czy faktycznie jest tak żle? Pytam, ponieważ chcę zmienić obecną pracę, gdyż jest gorzej niż tu co piszesz i w dodatku nie płacą, a nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę.

Były pracownik Nowy wpis
@kkk

Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma się do czego przyczepić, zawsze na czas. Szczerze to odradzam pracę tam, jak masz inną propozycję to skorzystaj z innej. W poprzednim wpisie zapomniałam dodać, że szef nie szanuje twojego prywatnego czasu. Bardzo często dzwoni po skończonej pracy, pisze sms lub dostaje się mnóstwo wiadomości na założonej grupie na komunikatorze. Sms po 23 lub w weekend to standard.

kkk Nowy wpis

Dziękuję za odpowiedż. Szukam czegoś jak wspomniałam, ale coraz częściej firmy żle traktują pracowników i nie płacą, jak czyta się opinie to włos się jeży co się dzieje.

Jak wyglądają warunki na stanowisku kierowcy cysterny czy innych dostaw? Mozna liczyć na dobrą stawkę i traktowanie pracownika jak należy?

Firma Mar-Rom 1 Roman Janiszek prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU/SPRZEDAWCA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
MACIEK

Czy ktoś w tej firmie instalował przydomowy zbiornik na gaz?

Agata

@Witek To prawda - cisza na tym wątku może zadziwiać, bowiem firma Mar-Rom 1 zdaje się funkcjonować normalnie. Ale niestety, na żadnej stronie nie widziałam ostatnio, żeby szukali nowych pracowników. Możesz jednak napisać do nich i dopytać o ewentualny wakat: http://marrom1.pl/kontakt-594 A jakie stanowisko by Cię zadowalało?

Tuptup

Mar-Rom1 poszukuję pracownika na rozlewnie gazu z checie przyjmą kobietę która ogarniał by biuro papiery itp.

Agata
@Tuptup

Bardzo dziękujemy Ci za przekazanie Nam tych informacji. Jestem w stu procentach przekonana, że znajdą się tu osoby, które będą nimi szczególnie zainteresowane. A podpowiesz, jak duże należy mieć doświadczenie, żeby z powodzeniem dostać pracę w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Gnom
@Agata

Doświadczenie buhahaha trzeba grupę posiadać najlepiej na głowę :)

@Gnom

@Gnom rozumiem, że nie posiadasz :D

Natalia
@Klient

Jesteś pewny? Po czym wnioskujesz? ;p

Człowiek z dystansem do ściemy

Wieczny bałągan w zarządzaniu pracownikami i sztucznie utrzymywane konflikty między nimi pozwalają na walenie ich w rogi na kasie i nieustanne dręczenie pocuciem winy...że nie dają rady bierz BIEDRĘ JAK JUŻ TAK BARDZO LUBISZ HANDEL..WARTO SIĘ SZANOWAĆ...A OPINI PO WSPÓŁPRACY Z NIMI NIKT CI JUZ NIE ZWRÓCI POZDRAWIAM,SHALOM

kandy
@Człowiek z dystansem do ściemy

Proszę o rozwinięcie. Wypowiedz mało merytoryczna.

Slepy

Fajna i rzeczliwa obsługa. Pomagają w miarę swoich możliwości a nawet chcą pomóc poza zakres swojej branży. Rzadko spotykana atmosfera w takich firmach. A co pozytywnie mnie zaskoczylo, urocza Pani która uśmiechem i duży poczuciem chumoru potrafi nawiązać kontakt nawet z trudnymi klijentami.

@Slepy

podzielam :)

Paulina
@Klient

A pracuje tam tylko jedna tak pomocna i profesjonalna Pani? :D Czy cały zespół to fachowcy? :)

Patryk Żyła

Nie polecam kupowania tam produków , kantują tam , źle są wypisywane faktury , nie znają się na swoim towarze , prosisz o coś dostajesz co innego , obsługa fatalna od poniedzialku do piątku spożywają alkochol idzie mają dostęp do gazu i innych materiałów łatwo palnych , kradną pieniądze , pracowników traktują jak śmieci. Polecam korzystanie z innych firm. To że oni mają tenie to nieznaczy że jest produkty dobrej jakości

@Patryk Żyła

Skoro wyraził Pan swoją opnie to zapraszam do oddziału i wypowiedzenie się na forum firmy. Kradzież, złe traktowanie pracowników, to dość poważne zarzuty , więc jeśli jest Pan tak odważy wypisywać takie rzeczy , proszę być na tyle odważnym by przyjść do firmy i to powiedzieć przełożonemu.

Belzebub Ż

No własnie

@AGA

Bo jest merytoryczna

Klijent3

Odwiedziłem firme Marrom ponieważ byłem zainteresowany zakupem kotła, polecił mi kolega. Moja opinia pozytywna ,obsługa rzetelna, sympatyczna obsługa kawka i doradztwo. Polecam i napewno w ręce.

@Klijent3

DZIEKUJEMY I ZAPRASZAMY PONOWNIE :)

Weronika
@Klijent3

Przyznam, że i ja zachęciłam się Twoją opinią. Super, że można liczyć na dobrą obsługę. Czy mógłbyś dodać jeszcze coś odnośnie ceny takiego kotła? Czy generalnie ceny są przystępne? Zdecydowałeś się finalnie na zakup? :)

Daw

Witam jakie firma płaci wynagrodzenie

Mają jakąś stronę internetowa ?

Podpowiedzcie jaką umowę daje firma na początek?

tik-tak

umowa o prace na czas określony 0d 1 do max 3

Kit
@Adam

Na początek okres próbny max 3 miesiące druga na rok lub dwa trzeci a na 3 lub już na nieokreslony

umowa o pracę

Weronika

Faktycznie jest problem z alkoholem jak piszą poniżej?

Alicja

Chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy od osób, które pracują w Mar-Rom. Ile trwa szkolenie dla nowych pracowników? Ciężko jest się nauczyć tej pracy? Nie wiem, czego się spodziewać.

Rzepa

MAR-ROM 1 w Gdańsku wielki progres, szczerze jeśli chodzi o rzetelność, porządek i podejście do klijenta jest to ich najlepszy okres. Trzymam za nich kciuki

Człowiek z dystansem do ściemy
@Rzepa

Położyli już wszystkie podległe sklepy i wyszumieli się z chemią osobistą...to najwyższa pora zacząć się szanować i nie szkodzić innym ludziom

Rudy
@Człowiek z dystansem do ściemy

Nie szkodzić innym co masz na myśli, przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pracy jest w brud.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Gnom

Premia ? a jaki stopień niepełnosprawności posiadasz ?

Trypson

Według uznania ????

Molek

Nie przesadzajcie z tym biadoleniem. Ostatecznie można zmienić pracę, ja polecam.

2016

A wieczne manko na rozlewni gazu to dalej jest ? Jak tak no to bach po pensji.

REALISTA
@2016

METODĘ NA NIEKOŃCZĄCE SIĘ POCZUCIE WINY I NA ZAMĘCZANIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH DOMNIEMANĄ WINĄ ZA COKOLWIEK MAJĄ W MOIM ODCZUCIU TEŻ NA SKLEPACH I HURTOWNI....WIDAĆ OPŁACA SIĘ TEN PRESSING....ALE TEŻ NIE MOGĄ NIKOGO ZATRUDNIĆ....BO FAMA POSZŁA MIĘDZY INNYCH LUDZI...I FRAJERA NIE DA SIĘ JUŻ ZŁAPAĆ...HEHEHEHE

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś więcej?

TUTU
@Zainteresowany

Jak narazie nie poszukujemy nowych pracowników

REALISTA
@Zainteresowany

Nie przyjmują nowych pracowników bo reivah mają nieziemski i WYWALILI NA ZBITĄ BUZIĘ WSZYSTKICH INNYCH LUDZI KTÓRZY BYLI MĄDRZEJSI OD KIEROWNIKA...A TO WYJĄTKOWO ŁATWA SPRAWA...KIEROWNIK NAJPIERW POWINIEN WYGRAĆ Z NAŁOGIEM Z TEGO CO WIEM...A POTEM ZASTANOWIĆ SIĘ NAD ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA ZATRUDNIANIE KOGOKOLWIEK....POZDRAWIAM.....SHAKOM

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Rom 1 Roman Janiszek - Dobrut

• Jak się pracuje w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Rom 1 Roman Janiszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Mar-Rom 1 Roman Janiszek
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042