Renovering Marcin Komisarek

Opinie o Renovering Marcin Komisarek

Piotr 2013-02-12 16:56:20
Nie polecam !!!!
michał 2013-04-15 18:04:07
A j wam powiem że jak ( usunięte przez administratora ) robicie to i tak macie, ja u niego pracuje od lat i nie mam takich problemów. Jak się w pracy nie chce robić to później są takie komentarze. Wezcie się do roboty. Pozdrawiam
zbyszek 2013-06-23 15:52:41
witam panowie.firma jak firma.pracownicy fajni kumple.a co do ( usunięte przez administratora )byłby ok .gdyby wypłacał kase tą którą obiecał.
kozak36 2014-05-28 20:25:28
nie wiem co wy piszecie ale ogólnie (usunięte przez administratora)z patatajnią siano miało buć dobre atu lipa dam ci za tydzień potem damci za 2 tydzień i td nie ma siana i w huja walą
poszukujękomisarka 2015-02-02 15:13:35
Mam prośbę, jeśli ktoś posiada aktualny numer do Marcina Komisarka to prosił bym o podanie. Też jestem oszukany przez niego tak jak i wy.
ko 2016-05-19 21:26:35
max, z tego co mi wiadomo to jest to działalność zatrudniająca 2 max 3 osoby. Raczej nie trafiają im się zlecenia, których nie byliby w stanie zrealizować swoimi siłami. Ewentualnie wchodzą w działanie z innymi. Powiedzcie jakie zarobki u nich można otrzymać?
Zostaw swoją opinię o Renovering Marcin Komisarek - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renovering Marcin Komisarek