Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński

Włocławek

Opinie o Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński

Tort 2010-12-29 16:47:19
Znam osobiście Pana Osińskiego i NIE POLECAM NA SZEFA !!!!!!!!!!!!!!!!!. Facet ma przerost ambicji nad możliwościami, jest totalnie upierdliwy i zadufany w sobie. Jeszcze jeden co wszystko wie najlepiej.
anonim 2011-12-06 14:19:56
\\\"Forum\\\" Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński a raczej sklep a nie hurtownia, najniższa krajowa, 48 godz w tygodniu pracy, praca dla niewolników. ogólnie nie polecam !!!
bezradny 2014-11-03 20:57:35
Złodzieje!!!! jedno słowo opisuje Monie i Rajmunda OSINSKICH. Nie wypłacają wypłat pracowniką wykorzystuja starszego faceta który tyra za 3 osoby. Ale szkoda pisać na tych złodziei. NIE POLECAM !!!! ja niestety tam pracowalem ale chce ustrzec innych od tych Złodzieji
nbjlk 2016-04-19 22:48:18
chyba że sa premie od sprzedaży, to wtedy i na kokosy można liczyć :P w każdym razie na chwilę obecną firma nie poszukuje ludzi
Zostaw swoją opinię o Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński