Opinie o Millenium Biuro Rachunkowe w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Millenium Biuro Rachunkowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Millenium Biuro Rachunkowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Millenium Biuro Rachunkowe w Opole

pani profesor

Szanowne panie ksiegowe wykladaly juz w jakiejs szkole, ale wszyscy mieli dosc ich chamskiego zachowania. Nauki zadnej tylko fochy. Potwierdzam- zenada. Zastanawia mnie czy E. jeszcze pracuje, czy juz wykonczyly ja psychicznie. Nie polecam biura dla klientow ani pracownikow. Szkoda czasu na te dwie inteligentne panie....

Nick,., Nowy wpis
@pani profesor

Bardzo proszę o kontakt. Sprawa pilna

ktoś

Powiem tak. Właścicielki to dwie [usunięte przez moderatora]... w biurze panuje [usunięte przez moderatora] i psychoza, niedlugo sie przejde do pipu z dowodami, nie polecam biura zadnemu klientowi...wiem co mówie...

Nick Nowy wpis
@ktoś

Czy mogę prosić o kontakt ? Sprawa pilna

palkon Nowy wpis

niania, tak się właśnie zastanawiam jak teoria przekłada się na praktykę - czy miałaś z nimi doczynienia w pracy ? Zastanawiam się czy jakieś 2 tysiące u nich można zarobić czy nie koniecznie. Dajcie znać

Seniorita Nowy wpis

Zgadzam się z opiniami o amatroszczyznie i braku profesjonalizmu... Zadzwoniłam z firmy aby zapytać o ich usługi a usłyszałam ze oni nie są zainteresowani, ale czym???? Zadzwoniłam jako klient, a zanim zdążyłam podać powód telefonu, rzucono słuchawkę... Jeśli tak traktują klientów to życzę powodzenia...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Millenium Biuro Rachunkowe, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
pracownica

A mówiąc szczerze, to w Opolu jest dość biur, które mogą przyjąć cię na praktykę. Na staż to chyba gorzej, bo biura zawsze tną koszty. Polecam Panoramę firm i akwizycja od drzwi, do drzwi.

pracownica

No chyba masz dość dobrze powyżej opisane jak w biurze millenium traktuje się nie tylko nowych pracowników, ale wszystkich w ogóle.Tzn. jak pomiot

pracownica

To najgorsze biuro w Opolu albo nawet w całym województwie. Totalna amatorszczyzna. Takich kwiatków, o których mówi Jolanta jest dużo więcej. Dzięki otwarciu zawodu może w końcu klientela odejdzie od tej amatorszczyzny.

Obserwator

Widzę, że coraz więcej osób u zagląda. Czyżby nasze biuro zaszło za skóre tylu osobom?

Bywalec

Podobno te 2 beztalęcia (czyt.właścicielki) prowadzą jakieś szkolenia z zakresu rachunkowości. Nigdy bym nie poszedł na takie szkolenie prowadzone przez nie.

Szklarz

Jak masz dowody i się nie boisz to idź. Ja nie miałem żadnych namacalnych dowodów, ale widziałem co tam się działo.

pracownica

Zgadzam sie całkowicie z przedmówcą. Pieniądze tam są żadne, a atmosfera do [usunięte przez moderatora].

Te dwie panie to straszne [usunięte przez moderatora] są. Nie dość, że wprowadzaja bardzo nerwową atmosferę w pracy, to jeszcze płacą śmiesznie za pracę, która w końcu taka prosta nie jest. No ale tak to jest, jak w firmie nie ma żadnej polityki, a panie właścicielki udają, że pracują. Nie polecam nikomu tego miejsca pracy, Pani [usunięte przez moderatora] to jedne z najgorszych pracodawców w regionie.

obserwator

zgadzam sie, to biuro to zenada. Pamietajcie, biuro rachunkowe millenium z opola to amatorzy

to nia ja

Po pierwsze praca to nie jest klub kibica, czy kółko zainetersować, zeby spotykac w niej ciekawych i interesujacych ludzi. Poza tym jak sprawdzisz opienie biura rachunkowego na rynku??Wkekszosc klientow tego biura odpowie, ze to dobre biuro, poniewaz przeciez sie w nim rolizliczaja i najczesciej innego nie znaja. A w ogole to z jakiej perpektyww oceniasz to biuro???Ze strony klienta, czy pracownika, czy moze jeszcze kogos innego. Ja oceniam to biuro ze strony pracownika, bo przeciez ten portal temu sluzy, a wiec zastanow sie nad swoja rola. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Millenium Biuro Rachunkowe - Opole

Millenium Biuro Rachunkowe
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Jana Kozietulskiego 13-2
    80-136 Opole