Opinie o Rabell Logistics Brygida Wegner w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rabell Logistics Brygida Wegner. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rabell Logistics Brygida Wegner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabell Logistics Brygida Wegner w Koszalin

Karol Nowy wpis

Firma dn0 i wodorosty, mam dużo informacji. Zapraszam do kontaktu jeśli ktoś chce sie posiłkować moją wiedzą. 508 -808- 215

Dłużnik Nowy wpis

Kontakt: 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Arek Nowy wpis

Firma została zlikwidowana więc nic tu się już nie dzieje.

Benek Nowy wpis

Nikt od dawna nie zajrzał na forum z jakiegoś powodu? Myślę o pracy w firmie, co wy na to?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rabell Logistics Brygida Wegner? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Pjc

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Maciek

Ja robiłem dla nich kilka zleceń i zawsze zapłacone w terminie, więc polecam współpracę z tą firmą

jasiu
@Maciek

A to dziwne bo mi od lutego 2107 roku nie zapłacili.Sprawa u komornika, jak nie pomoże spróbujemy z kodeksu karnego art 286. Jak to nie pomoże poczekamy, aż ta pani osiągnie wiek emerytalny..W końcu egzekucje umorzone możemy wznawiać co 10 lat..także spokojnie ...ja nie zbiednieję, a jak emeryturke okroimy ...

Dawid

@+48 519 730 786 Co Twój wpis ma wspólnego z kwestiami zatrudnienia w firmie Rabell Logistics? Przypominam, że forum jest miejscem do umieszczania rzetelnych opinii o pracodawcach, a nie reklamowania swoich usług.

Jacex

Jestem zainteresowana, proszę o kontakt mailowy

ANA

Witam.Czytam te komentarze za i przeciw.I wychodzi mi że na swoim przykładzie że firma jest dziwna nie odbierają telefonów , nie płacą za faktury,no to co to może być ,no co .

firma

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca z właścicielką. Wszystko dopięte na ostatni guzik co skutkowało bezpiecznym dowozem zgodnie z umową.

jasiu
@firma

Jak tak bardzo polecasz ta firmę to może powiesz szefowej żeby mi zapłaciła fakturę z grudnia 2016 roku

Robi

co z ta firma, zaden nr tel nie działa. jak z płatnosciami za fv?

Borys

nigdy nie miałem problemu z płatnościami od tej firmy :) może kwestia szczęścia ;)

Nie pracuje tu długo ale wydaje mi się,że jest to poważna firma która na pewno szanuje pracowników. Pieniądze dostałem w terminie, wszystko zgodnie z umową, nie mam żadnych zastrzeżeń

kierowca

Byłem pracownikiem firmy, niestety musiałem ze względów osobistych zrezygnować. Nie rozumiem negatywnych komentarzy ponieważ pracodawca traktował mnie naprawdę dobrze i nie zalegał z płaceniem.

Krzysztof

Wszystko czego potrzebowałem do przewozu towaru było do mojej dyspozycji, plandeki, chłodnie, wszystko w nienaruszonym stanie, a podczas przewozu wiem, że kierowcy pilnowali bezpieczeństwa towaru dlatego jestem zdecydowanie zadowolony.

k.l

Jako właściciel firmy która nie ma racji bytu bez współpracy z przewoźnikami mogę bardzo polecić tą firmę. Terminowość w porządku, kierowcy bardzo uprzejmi i przede wszystkim rzetelni.

kierowca

jeżdżę jako kierowca w tej firmie od dobrych paru lat i jestem zadowolony z mojego pracodawcy, wydaje mi się,że tylko wtedy jeżeli szacunek działa obustronnie to i szef i pracownik mogą być zadowoleni. Według mnie w tej firmie to tak właśnie się odbywa

Przewożnik

A ja tam nic na nich złego powiedzieć nie mogę. Długo dla nich jezdze są rózne czasy ale na pewno sa i byli wypłacalni.

tmr
@Przewożnik

Może i pracownikom płacą normalnie, ale faktury nie zapłacili do tej pory, pod koniec maja minie rok od terminu zapłaty i jestem pewna, że nie zapłacą. Firma jest wpisana do KRS... Chyba nie bez powodu...

TADZIK

JEDZIŁEM W RABELL 5 LAT KASA NA CZAS UMOWA NORMALNA , WSZYSTKO JAK TRZEBA TYLKO MI SIE ZACHCIAŁO ZMIAN. PLEBSEM I OSZUSTAMI NAZYWAM TE PSEUDO KOMENTARZE KTORE NIE MAJA POJECIA O TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW W RABELL.

Fahrer

A ja polecam, polecam Firmę Rabell Logistics, Firma godna polecenia, płatność i terminowość dostaw przykładowa dla innych pseudo-przewozników.

Zostaw merytoryczną opinię o Rabell Logistics Brygida Wegner - Koszalin

Rabell Logistics Brygida Wegner
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Szczecińska 8-10 lok. 31A
    75-135 Koszalin