Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak

Rzeszów

Opinie o Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak

darek 2013-08-06 09:48
cześc. mama oferte pracy w tej firmie na dzial produkcji,prosze o jakies info jak z umowami w tej firmie i czy za pensje dasie jakoś wyżyc przez miesiac. dziekuje za info
marek 2013-08-19 14:20
Wyżyć się da, ale co to za życie...
darek 2013-08-19 15:44
marek - 2013-08-19 14:20:00

Wyżyć się da, ale co to za życie...
co masz na mysli marku piszac co to za zycie???
Mariusz Trynek 2015-03-08 21:51
Praca w MARMIE to totalna porażka wynagrodzenie względem pracy smieszne.
Jan 2015-04-10 11:21
Pracownik po 35latach pracy zarabia 1400zł netto (na zmiany).Firmie powinno być wstyd.
ipen 2015-11-21 20:35
facet wykorzystuje sytuacje tzn.duże bezrobocie na Podkarpaciu i ma swoich pracowników daleko w tyle płaci im jałmużną tak więc lepiej od tej firmy trzymać się z daleka, poza tym panuje tam duża ignorancja i chamstwo, pracownik jest tam traktowany jak śmieć
kuuu 2015-11-22 23:22
dokladnie tak jest
Jan 2015-12-11 15:33
Do Grześ pewnie jesteś majstrem lub z biura a to jest kobieta i mogę pokazać paski z wypłaty,w dodatku pracuje jako pracownik umysłowy.A tam nie mają stażowego.Nawet ludziom za pracę w soboty nie płacą ustawowe 100% tylko jakiś akord.
Bolek Kowalski 2016-01-27 17:43
Kiedys tez tam pracowałem zabierali kase za wszystko nawet raz za to ze niby ktos kradł kostki z toalet nawet mam gdzies zdjecie tego ogłoszenia takiej parodii to chyba w żadnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma
kkk 2016-02-24 23:04
marma firma dorabia sie na pracownikach w nowej debie dostaja 9 zl b parodia firmy
Adam Nowak 2016-02-26 18:03
Fakt ze mało zarabiają Jeden pracownik w desperacji kradł żarówki z toalet
gienek 2016-03-28 23:47
ja slyszalem ze pracownicy na maszynasz zarabiaja kolo 3 tys na miesiac a teraz jak przychodzi nowy to ma przez 3 miechy 1800 na reke bez premi czy to prawda?
3e4r 2016-05-09 21:04
@Yogi no tak ale podjerzewam ze to tez wsyzskto zalezy od stanowiska na jakim sie przeciez pracuje :)
ada 2016-11-22 21:35
Na dziale produkcji praca jest ciężka , ale największy wyzysk dziewczyny jest w laboratorium po pól roku pracy zarobki z nocami i zmianami 4 brygadowymi do 1500 zl z wykształceniem wyższym , premia ulatnia się nie wiadomo gdzie , do tego specyficzne kierownictwo , szkoda waszego czasu na tą firmę ...
ada 2016-11-22 21:44
Stanowczo odradzam pracę w laboratoium DZJ, wyzysk dziewczyn , tylko tak można nazwać sytuację ,polecam jedno pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej ile dziewczyn pracowało w laboratorium w przeciągu 2 lat liczba przekracza ponad 15 więc chyba nic nie trzeba dodać ...
Mormider 2017-04-23 16:57
Pracowałem w firmie ponad 1,5 roku na magazynie. Przez kilka pierwszych miesięcy praca mi sie nawet podobala, kasa zawsze na czas, poza tym to byla moja pierwsza praca więc i na samą wielkość wyplaty nie narzekałem. Dopiero jak zacząłem zaopatrywać dział nadruku dostrzegłem minusy tej pracy. Przede wszystkim bardzo chamska kadra kierownicza szczegolnie na dziale nadruku i zgrzewarkach wraz z mistrzem zmiany w brygadzie D na drukarni. Nie raz zdarzaly sie sytuacje w których ludzie na drukarni skopali jakiś temat ale winnych w pierwszej kolejności szukalo się na magazynie chociaż na koniec okazywało sie ze pracownicy z drukarni sa winni. Notorycznie zdarzały sie sytuacje ze magazyn byl zastawiony polfabrykatem ktory nie powinien sie nawet u nas znaleźć i zamiast szybko zaopatrywać bylem zmuszony przestawiac kilkanaście niezabezpieczonych palet aby dostać sie do jednej określonej i tak kilka razy na zmiane. Nie ma tam mowy o wyjsciu z pracy wraz z końcem zmiany a za nadgodziny nie sa płatne chociaz jest elektroniczny pomiar czasu pracy to co miesiac jest on poprawiany przez brygadzistow. Sam kierownik zleca zadania do ktorych nie mamy uprawnień. Z tego co wiem to zaklad w Kanczudze teraz sie rozrasta, ale nie ma w tym nic dobrego dla magazynierow ponieważ to dzialy produkcyjne sie rozrastaja a magazyn nie wiec wszystko stoi miedzy regalami. Zgodze sie z osobami ktore pisaly wyzej, wyzysk, male zarobki chociaż to faktycznie zależy od stanowiska i duzo nerwów, przynajmniej na magazynie.
gosciu 2017-04-26 11:07
a jak zarobki na magazynie
?
Koledzy z magazynu 2017-05-29 15:48
Witam,
Kolego czemu nie wspomniałeś, że jesteś niezdarą, która zniszczyła wózek widłowy, przy okazji niszcząc ścianę i kilka regałów. Niestety jak się jest zakochanym i pisze się SMS zamiast zająć się pracą to takie wypadki się zdarzają.
Za swoje niepowodzenie i brak kompetencji obwiniasz wszystkich tylko nie siebie. Całe szczęście, że kadra kierownicza zainterweniowała odpowiednio szybko i pozbawiła Cię możliwości dalszego niszczenia cudzego mienia, albo co gorsze do doprowadzenia uszczerbku na zdrowiu innych pracowników, przez nieodpowiedzialną jazdę wózkiem, i nie tyko bo z prowadzeniem samochodu też miałeś problemy :)
Ania 2017-07-12 12:34
a jaka atmosfera w kadrach, płacach i czy kasa jakaś sensowna? dziękuję za info
Patrycja 2017-07-25 10:47
@Koledzy z magazynu rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Mormider. Może w takim razie napiszesz jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Merytoryczne wpisy, które pokarzą zarówno jej mocne jak i słabe strony, będą najbardziej cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji na temat Marma Polskie Folie jako potencjalnego miejsca pracy.
bezrobotny 2017-09-07 11:48
Hahaha jakbym czytal o Lenko S.A. (ktore tez nalezy pod Marme) Widac ze oba zaklady maja pracownikow gdzies. W bielsku taki sam balagan jak w Nowej Debie i Kanczudze. Z tego co kiedys opowiadali chlopaki z ND jak przyjechali na szkolenia to szalu nie ma. Premia zabierana za byle co. W wiekszosci wyplata zalezala od produkcji,jak malo zrobili(bo np. maszyna sie popsula) malo dostawali. Wyplata opierala sie ponoc raczej na premii bo sama wyplata to bieda.
Zostaw swoją opinię o Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak