Poltrans Jerzy Puda

Żywiec

Opinie o Poltrans Jerzy Puda

zar 2012-05-14 15:52:30
zarobki spoko, mi za km wychodzi około 0.40 PLN , tylko sama międzynarodówka ale idzie wytrzymać atmosfera niezła gdy prezesa nikt nie wkurw..
były poltransowiec 2012-05-21 10:56:56
To chyba mówimy o innym Poltransie....
były poltransowiec 2012-05-21 10:59:25
Prezes....? To może powstał nawet zarząd...? Śmiechu warte.....
jacek 2012-05-21 11:04:16
To chyba się tam zatrudnię bo to byłby cud na skale światową....
W innych firmach kicha....Płaca połowę na lewo, obcinąją premie, a tu takie cacko i zupełnie niedaleko aż się wierzyć nie chce
bez żadnego sensu 2012-05-23 09:21:07
Iwonko piszesz jak mężczyzna....zresztą niedouczony ....nie ma sensu podszywać się pod inna osobę !!!
no chyba, że jesteś pracownikiem "kadry zarządzającej\" rodzinnej firmy Poltrans ;)
jimmy 2013-06-06 02:00:03
syf kila i mogila kiedy puda byl normalnym czlowiekiem?nie piszcie glupot ze u Pudy jest ok.paranoja
Henio 2016-04-22 14:27:48
Witam, widzę, że ostatnie wpisy dodawane były bardzo dawno temu, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Poltrans Jerzy Puda, bo nie chcę sugerować się opiniami z 2013 roku. Może ktoś z aktualnych pracowników napisze kilka słów?
Zostaw swoją opinię o Poltrans Jerzy Puda - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltrans Jerzy Puda