Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

W sprawie płatności Nowy wpis

514 746 783 polecam

Wiesław Nowy wpis

W sprawie płatności 514 746 783

Irena Nowy wpis

Czy przyjmując się do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK można liczyć na stabilne zatrudnienie? Pytam ponieważ aktualnie w wielu firmach zdarzają się zwolnienia wynikające z kłopotów związanych z pandemią i chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda w tej firmie.

Monter Konstrukcji Stalowych

rozmawialem zkierownikiem na pierwszy rzut oka gosc wydaje sie ok krotko zwiezle i na temat.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gnom

Co tu można powiedzieć ..... Strata czasu i przepracowanych lat..... Świadczenia są (usunięte przez administratora)a sam szef ma gdzieś pracowników.... A tym bardziej kierowników..... Ty masz robić to co (usunięte przez administratora)każe i koniec kropka.... Jaki czas pracy robisz ile się da do oporu tym bardziej jak lanie jakiegoś betonu kierownicy są tak mądrzy że na koniec dnia zamawiaja i trzeba czekać ..... Więc kto chce iść pracować tam niech się dwa razy zastanowi

Krzysiek

Aplikowałem na stanowisko asystenta kierownika bazy sprzętu i transportu. Na wydawałoby się owocnej rozmowie z właścicielem, zostałem poinformowany, że za 2 tygodnie dogadamy szczegóły i rozpocznę pracę, tylko z urlopu wróci kierownik bazy sprzętu i transportu. Na spotkanie - za 2 tygodnie, oczywiście przybyłem, ale z różnych względów właściciel na 2 minutowym spotkaniu po 1,5 godzinnym oczekiwaniu przy sekretariacie, poprosił o przełożenie terminu o tydzień. Przystałem. Po tygodniu na dzień przed spotkaniem otrzymuję telefon, z podziękowaniami za aplikację, oraz o odrzuceniu mojej aplikacji. Zdumiałem! (usunięte przez administratora)

Bogdan
@Krzysiek

Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale procesy rekrutacyjne rządzą się swoimi prawami i mimo pomyślnego przebiegu rozmowy nie zawsze udaje się podjąć zatrudnienie. Czy ktoś z osób aplikujących miał podobną sytuację jak Krzysiek?

Krzysiek
@Bogdan

Można by to uznać za wytłumaczenie, gdyby deklaracja o zatrudnieniu pracownika padła z ust szeregowego pracownika, ale kiedy chęć zatrudnienia pracownika pada z ust właściciela - nomen omen - Prezesa spółki, to nazwać to można jedynie wyrazem którego użycie nie przystoi w domenie publicznej. Niestety, przymykaniem oczu na takie procedery uznając je jako "procesy rekrutacyjne rządzą się swoimi prawami", sami prowadzimy do dewaluacji umowy ustnej, co powinno być ganione a nie tłumaczone, że dopuszczalne. Dawnej wystarczało słowo, czy uścisk dłoni, dziś coraz częściej i akt pisany ma coraz mniejsze znaczenie.

Rambo
@Bogdan

Mnie swojego czasu tez tak zwodzili a potem nic z tego nie wyszło tak więc podobnie jak u kolegi

kazek
@Krzysiek

Krzysiek u Pana Bogdana uścisk dłoni jest najważniejszy, więc wg mnie Twoja umowa jest ważna ;)

dzik
@Krzysiek

U Pana Prezesa słowo i uścisk dłoni był, jest i będzie zawsze najważniejszy ;p ;p ;p

zainteresowany

Jakie nastroje są w firmie od momentu ogłoszenia pandemii? Warto składać cv, są rekrutacje?

Gutek

Niepokojące są te opinie. Miałem chęć starać się o pracę ale trzeba się zastanowić.

Patrycja

@marcin, a Ty pracowałeś w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK czy pytasz po prostu z ciekawości? Czy któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tym miejscu?

marcin

Zakład na rybitwach jeszcze istnieje?? Bo widzę że szukają wszystkich aż po kierownika.

Patrycja

@marcel, dlatego masz takie zdanie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK? Mógłbyś napisać coś więcej? W tej chwili Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi pozostałym użytkownikom forum. @alan, czy mogłabym prosić Cię o to samo? Wszelkie konkrety mile widziane. Może jednak potrafisz wypisać jakieś plusy pracy w tym miejscu? Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

Jp

Jak firma barzak traktuje podwykonawców Ma ktoś jakieś informacje

xz

to chyba nie o tej firmie piszesz bo tam nie masz prawa być traktowany równo ani lepiej,

alan
@xz

Sam stek bzdur jak bym nie pracowął to bym się nue odzywał gorszej firmy chyba nie ma

Olek

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Warto starać się o pracę?

marcel
@Olek

Zapomnij o tym przybytku

Patrycja

@ameno, pytałam w sumie o to samo co @józef, bo rzeczywiście @ADI opisał tę rozmowę dość enigmatycznie. Odnośnie całej tej rekrutacji, o której piszesz to nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy, więc jak to w końcu w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK jest?

ameno

w firmie jest tak dobrze że non stop szukają pracowników. a pan józef nadal jest kierownikiem na rybitwach??

Jozef

ADI to była rozmowa czy monolog, zdecyduj się, widocznie nie miałeś nic do zaoferowania. Wszyscy mają tylko wymagania, a kwalifikacji i doświadczenia 0. Za uczciwą pracę jest dobra płaca. Firma dba o dobrych pracowników. Reszta sama się wkrusza na własne życzenie :)

Patrycja

@ADI to chcesz powiedzieć, że to nie była typowa rozmowa, tylko "opowiedz coś o sobie"? To jest jeszczze bardziej stresująca sytuacja - zazwyczaj rozmowa rozładowuje atmosferę. Nie padło żadne pytanie?

ADI

Byłem tylko na "rozmowie" kwalifikacyjnej (raczej monologu kwalifikacyjnym Właściciela) - kompletna strata czasu!

Patrycja

Pracowników poszukiwali w maju @Fernando a wiesz coś o ofertach pracy teraz? Żadnych aktualności nie ma a przydałoby się informacje dla poszukujących pracy, teraz w najlepszym sezonie budowlanym.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK